• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Barkácsolás

DeletedUser1411

Vendég
Szia,
az 1.67-es verzióval fog érkezni, amit mára ígértek:)

Az 1.67-es verzió már múlt csütörtök óta éles a böngészőben. Én úgy értelmeztem, hogy nem lesz új frissítés, csak valahol megnyomnak egy nagy, piros gombot. :-D
De türelmes vagyok... No meg kíváncsi. :p
 

DeletedUser3

Vendég
Még egy hotfixet kell megcsinálni a fejlesztőknek, ami a mobilalkalmazást érinti. Utána jön ez is.
A barkácsolás tulajdonképpen már benne van ajátékban, csak elrejtve, 2 gombot kell majd megnyomni hozzá ha engedélyt kapunk rá. (Amúgy zöld gomb és nem olyan nagy, 20x20 pixel :p)
 

Tekla

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Hoshi lehetne egy kérdésem? Mi történik akkor, ha a bontásra ítélt épületek elfogytak? Bűbájt és áldást nem gondolom, hogy bontásra ítélnék, akármennyi is van a raktárban. Az utóbbi eventek elég jó épületeket adnak ahhoz, hogy meghagyjam őket biztonsági tartaléknak, "sosem lehet tudni, hogy mikor lesz rá szükség" alapon. Néhány száz kultúrát adó épülettől máris megváltam, de kb. itt a vége. Hogyan tovább?
 

DeletedUser3491

Vendég
Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a már elhelyezett épületeket föl lehet-e használni a barkácsoláshoz? Vagy valahogy visszajuttatni a raktárba? :)
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a már elhelyezett épületeket föl lehet-e használni a barkácsoláshoz? Vagy valahogy visszajuttatni a raktárba? :)
Szia,
Már többször is volt róla szó, hogy a már felhasznált, városba letett épületeket nem lehet visszatenni a raktárba, és nem is tervezik bevezetni.
A barkácsolás leírásában is az szerepel, hogy a raktáradban lévő dolgokat tudod erre a célra felhasználni. :)
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
Hoshi lehetne egy kérdésem? Mi történik akkor, ha a bontásra ítélt épületek elfogytak? Bűbájt és áldást nem gondolom, hogy bontásra ítélnék, akármennyi is van a raktárban. Az utóbbi eventek elég jó épületeket adnak ahhoz, hogy meghagyjam őket biztonsági tartaléknak, "sosem lehet tudni, hogy mikor lesz rá szükség" alapon. Néhány száz kultúrát adó épülettől máris megváltam, de kb. itt a vége. Hogyan tovább?
Szia,
Háát, gondolom, ez a valamit-valamiért tipikus esete... :) ;)

Ui: @Hoshi, elnézést a dupla hozzászólásért, nem figyeltem... :eek:
 

DeletedUser3

Vendég
Sziasztok!
Hoshi lehetne egy kérdésem? Mi történik akkor, ha a bontásra ítélt épületek elfogytak? Bűbájt és áldást nem gondolom, hogy bontásra ítélnék, akármennyi is van a raktárban. Az utóbbi eventek elég jó épületeket adnak ahhoz, hogy meghagyjam őket biztonsági tartaléknak, "sosem lehet tudni, hogy mikor lesz rá szükség" alapon. Néhány száz kultúrát adó épülettől máris megváltam, de kb. itt a vége. Hogyan tovább?
A játékban mindig is döntéseket kellett hozni. Itt el kell dönteni, hogy neked az az épület kell-e, amit az eventen kaptál, vagy valami más.
A másik lehetőség, hogy csak akkor bontod le, ha valami olyan tárgy van a receptek közt, ami tényleg nagyon kell.

Eventek meg mindig lesznek, mindig lehet új feláldoznivalót szerezni.

Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a már elhelyezett épületeket föl lehet-e használni a barkácsoláshoz? Vagy valahogy visszajuttatni a raktárba? :)
Mivel ezeket elhelyezted a városban, így nem. A barkácsolás azoknak az épületeknek ad egy funkciót, ami eddig semmit nem adott. Ha a városodban volt egy épület, annak valamilyen hatása biztosan volt. :)
 

Tekla

Tapasztalt építő
A játékban mindig is döntéseket kellett hozni. Itt el kell dönteni, hogy neked az az épület kell-e, amit az eventen kaptál, vagy valami más.
A másik lehetőség, hogy csak akkor bontod le, ha valami olyan tárgy van a receptek közt, ami tényleg nagyon kell.

Eventek meg mindig lesznek, mindig lehet új feláldoznivalót szerezni.


Köszönöm a választ.
 

DeletedUser4189

Vendég
én egyik szerveren sem kaptam fekete pónit..:-((( miért????
 
Fent