• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Bajnoki egységek 3.0

  • Témaindító Deleted User - 204368
  • Kezdés ideje

Támogatod az ötlet továbbítását??


  • Összes szavazó
    22
  • A szavazás lezárult .

Calyr

Veterán
@Calyr .... igen nagyon megsértődtem. utálni való a fórum h vki nem ért egyet veled akkor megsértődik. nem... nem változott a rólad alkotott véleményem ez idáig ameddig nem személyeskedtél v flegmáztál. én nem tettem.
de ha már itt járunk
Ellenérv. Más állítását hamisnak feltüntető beszéd vagy irat. Más állításával szembeállított beszéd vagy szöveg, amely a másik helytelenségét bizonyítja.
úgy gondolom h az érvelésem mi szerint a logikád hibás helytállóak.
ui. szerintem ettől a beszélgetéstől függetlenül volna rá okom h megsértődjek rád mégsem tettem... nem hiszem h ebbe az irányba kellett volna elvinni ezt. de oké. legyen
Ez itt ugye a te ötleted fóruma. Én a te felvetésedre reagáltam. Ez egy sima akció-reakció. Teljesen normális folyamat bármilyen kommunikációban.
Node te egy ideje már az én reakcióimat próbálod elhitelteleníteni, mert nem tudod elfogadni, hogy létezhet neked nem tetsző, amúgy releváns állásfoglalás. Napok óta te akarsz meggyőzi engem, én már rég megírtam mindent, amit erről gondoltam.
Ez ezzel az idézeteddel a kommunikációs folyamatok tükrében nem kicsi szereptévesztés tőled, kb. már az ellenforradalmár kategória. Oszt' ezt mégis hogy gondolod, hogy jól ki tudsz jönni ebből? :) Higgadtsággal, türelemmel, nyitottsággal még menthető lenne ez - vagy legalább próbálj így tenni.
Íme egy tízpontos kérdés: szerinted azok közül, akik ezt így végigolvassák, ezek után hány embernek lesz kedve megírni neked a meglátásait? Ha már ilyen tárt karokkal fogadod a játékostársaid véleményét...

Van az a nyomasztó teher, amellyel mindannyiunknak együtt kell élnünk, hogy lehet más emberek másképp látnak dolgokat, mint mi. Durva dolgok ezek. Lám, az élet mily kegyetlen tud lenni. Ekkora krízisben ismerszik meg a nemes szív, a lélek igaz ereje! Csak a legnagyobb hősök képesek jól kijönni ebből, vasakarattal fojtva el a feszkós negatív energiákat - de az ő példájuk hitet és reményt adhat bárkinek, hogy ez egyszer majd kb. bárkinek sikerül.
A szmájli köztudomású jelentése meg az, hogy néha kicsit lazulj el, mer' attól ellazulsz. :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser4917

Vendég
Ez itt ugye a te ötleted fóruma.
és jó ötlet , amit szeretett volna veled kidolgozni de te ez elől elzárkózol , akkor elég annyit írni , hogy nem támogatod és utánna nem reagálsz
Van az a nyomasztó teher, amellyel mindannyiunknak együtt kell élnünk
te is ilyen vagy Calyr , apropó hogyan kell ezt ejteni ? Kalír ? Te kis lelki "terrorrista" :) ( itt balra a szmájli neked )
Ekkora krízisben ismerszik meg a nemes szív, a lélek igaz ereje! Csak a legnagyobb hősök képesek jól kijönni ebből, vasakarattal fojtva el a feszkós negatív energiákat - de az ő példájuk hitet és reményt adhat bárkinek, hogy ez egyszer majd kb. bárkinek sikerül.
Látod téged itt szeretnek példa rá RED aki kitaróan próbálja felajánlani jobbját .
 

Laci0212

Erős harcos
Minden tisztelettel, de ez az a pont, ami nem egyezik Elvenar alaptörvényeivel.

Miszerint minden játékos - akik az alap információknak és működéseknek már birtokában vannak - aktív résztvevői a bajnokiknak, a 3.szinttől a toronynak ráadásul az első perctől kezdve tartományoznak azzal az ajándékba kapott x nehéz közelharcival, amit indulásként kaptak.
Elég sok olyan játékos van, akik nem rendelkeznek harci jutikultikkal, főnixxel, medvével..
Egy ötlet ne húzzon határvonalat kezdő és haladó közé; ne diszkrimináld azokat akik nem 50 tartománnyal és full sereggel, harci akadémián végeztek!
A könnyítés legyen mindenki számára könnyítés, és ne az legyen, hogy aki tudja használni élvezi az előnyét, a másik fele meg pórul jár, kit érdekel..
Nem véletlen, hogy az egység kiválasztásnál segít a játék, azzal, hogy ha fölé viszem az egeret megmutatja, melyik egység ellen lehet jó!
A játék készítői ilyen "mankókat" építettek be, hogy könnyebbé tegyék azoknak a harci technikáknak az elsajátítását, aminek Ti már a birtokában vagytok!

Remek végszónak tartom, szerintem egyezzünk ki egy döntetlenben, és akinek még ezek után van bátorsága hozzá szólni, tegye meg nyugodtan :)
Sziasztok.
Szerintem a kommunikáció a lényeg.
Oszd meg csoportoddal az ismereteid,de ez igazából egyéni.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves @Laci0212 , @Ferenc99
Kérlek benneteket, hogy maradjatok a topic témájánál! Köszönöm.
Kedves @RED1
Légyszíves a Fórumon használd a magyar helyesírás adta értékeket, hogy olvashatóbb ,értékelhetőbb legyen a megfogalmazás összhangja. Köszönöm szépen a megértésedet.
A burkoltan éles megjegyzéseket pedig kérlek szépen benneteket, hogy kerüljétek.
Köszönöm szépen mindenki megértését.
Szép Hétvégét.
 

Deleted User - 204368

Vendég
@Calyr ha van vki aki meggyőzhető az én vagyok. hányszor írtam le h igazatok van ha a kijelentésem téves volt... én beismerem...
szerintem a beszélgetés célja az információ csere vmint a közös nevezőre jutás. nyilván nem lehetséges mindig de vannak helyzetek mikor igenis megvalósítható lenne. ez egy ilyen helyzet.
az h megvédem magam által gondolt igazat teljesen korrekt. az h egyesek nem akarnak vitázni az meg egy másik kérdés. az h ellenforradalmár vagyok azzal mi a baj? nem állok be a sorba megmaradok a magam véleményénél. ha megakarsz győzni légy logikus. és elfogom ismerni h ez igaz. és elfogadtam h te másképp vélekedsz. leírtam h nem tudok ennél többet írni számodra az érveimet felsorakoztattam. magyarul lezártam a vitát. a többit te generáltad. erre mondják OK boomer.
 

DeletedUser4917

Vendég
Kedves Cyklon , bocsánatot kérek és megtennél egy szívességet , ha lehet ebből kiemelnéd azt a részt ami a topic témája :
"Ez itt ugye a te ötleted fóruma. Én a te felvetésedre reagáltam. Ez egy sima akció-reakció. Teljesen normális folyamat bármilyen kommunikációban.
Node te egy ideje már az én reakcióimat próbálod elhitelteleníteni, mert nem tudod elfogadni, hogy létezhet neked nem tetsző, amúgy releváns állásfoglalás. Napok óta te akarsz meggyőzi engem, én már rég megírtam mindent, amit erről gondoltam.
Ez ezzel az idézeteddel a kommunikációs folyamatok tükrében nem kicsi szereptévesztés tőled, kb. már az ellenforradalmár kategória. Oszt' ezt mégis hogy gondolod, hogy jól ki tudsz jönni ebből? :) Higgadtsággal, türelemmel, nyitottsággal még menthető lenne ez - vagy legalább próbálj így tenni.
Íme egy tízpontos kérdés: szerinted azok közül, akik ezt így végigolvassák, ezek után hány embernek lesz kedve megírni neked a meglátásait? Ha már ilyen tárt karokkal fogadod a játékostársaid véleményét...

Van az a nyomasztó teher, amellyel mindannyiunknak együtt kell élnünk, hogy lehet más emberek másképp látnak dolgokat, mint mi. Durva dolgok ezek. Lám, az élet mily kegyetlen tud lenni. Ekkora krízisben ismerszik meg a nemes szív, a lélek igaz ereje! Csak a legnagyobb hősök képesek jól kijönni ebből, vasakarattal fojtva el a feszkós negatív energiákat - de az ő példájuk hitet és reményt adhat bárkinek, hogy ez egyszer majd kb. bárkinek sikerül.
A szmájli köztudomású jelentése meg az, hogy néha kicsit lazulj el, mer' attól ellazulsz. :)"
 

Laci0212

Erős harcos
Minden tisztelettel, de ez az a pont, ami nem egyezik Elvenar alaptörvényeivel.

Miszerint minden játékos - akik az alap információknak és működéseknek már birtokában vannak - aktív résztvevői a bajnokiknak, a 3.szinttől a toronynak ráadásul az első perctől kezdve tartományoznak azzal az ajándékba kapott x nehéz közelharcival, amit indulásként kaptak.
Elég sok olyan játékos van, akik nem rendelkeznek harci jutikultikkal, főnixxel, medvével..
Egy ötlet ne húzzon határvonalat kezdő és haladó közé; ne diszkrimináld azokat akik nem 50 tartománnyal és full sereggel, harci akadémián végeztek!
A könnyítés legyen mindenki számára könnyítés, és ne az legyen, hogy aki tudja használni élvezi az előnyét, a másik fele meg pórul jár, kit érdekel..
Nem véletlen, hogy az egység kiválasztásnál segít a játék, azzal, hogy ha fölé viszem az egeret megmutatja, melyik egység ellen lehet jó!
A játék készítői ilyen "mankókat" építettek be, hogy könnyebbé tegyék azoknak a harci technikáknak az elsajátítását, aminek Ti már a birtokában vagytok!

Remek végszónak tartom, szerintem egyezzünk ki egy döntetlenben, és akinek még ezek után van bátorsága hozzá szólni, tegye meg nyugodtan :)
 

Wiccara

Veterán
megtennél egy szívességet
Szívesen megteszem helyette, mert kezd elveszni a lényeg. Előre bocsájtom, írásom offolni fogja a témát, ezért bátran áthelyezhető minden járulékos kommenttel a csevegő részbe.
Calyr az általad idézett remek soraival rámutatott arra, amit Cyklon a következő mondatával nyomatékosan kért Redtől;
Bízva abban, ha egy játékostárstól nem is veszi komolyan, egy fórummoderátortól talán igen.
Ezzel a topiccal már csak az a baj, hogy teniszmeccsként tekintünk rá. Nem vitatkozási alapnak szántam, csupán a saját véleményem, nem kell egyetérteni, sőt tudom, hogy nem fogtok egyetérteni, nem kell leírni ;)
 

DeletedUser4917

Vendég
Szívesen megteszem helyette, mert kezd elveszni a lényeg. Előre bocsájtom, írásom offolni fogja a témát, ezért bátran áthelyezhető minden járulékos kommenttel a csevegő részbe.
Calyr az általad idézett remek soraival rámutatott arra, amit Cyklon a következő mondatával nyomatékosan kért Redtől;
Bízva abban, ha egy játékostárstól nem is veszi komolyan, egy fórummoderátortól talán igen.
Ezzel a topiccal már csak az a baj, hogy teniszmeccsként tekintünk rá. Nem vitatkozási alapnak szántam, csupán a saját véleményem, nem kell egyetérteni, sőt tudom, hogy nem fogtok egyetérteni, nem kell leírni ;)
Igaz offolunk , támogatom az ötletet , de könyörgöm ha nincs egyetértés megbeszelhetnenk a csevegő ben . Ha nem lesz kidolgozva egy közös ötlet a csevegoben akkor ( Ez megint off már én is az vagyok ) Így ez az ötlet sem lesz tovább küldve pedig én is megszavazom .
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ezzel a topiccal már csak az a baj, hogy teniszmeccsként tekintünk rá.
ezzel a kijelentéseddel maximálisan egyetértek. én sem azt érzem h itt azon lenne a hangsúly h az 5let jó vagy nem ha meg nem jó hogyan lehetne jóvá tenni hanem az emberek próbálják magukat érvényesíteni minél jobban. ez alól én se vagyok kivétel...
 

Calyr

Veterán
@RED1, ez így már teljesen offtopic, de építő szándékkal talán még beleférhet.
Beteszem idézetbe, hogy akit nem érdekel, könnyen át tudja lépni.

Nézd, ha bármi komolyabb gondom, lenne veled, biztos nem írnék neked semmit, mert nem látnám értelmét. Ebben a kérdésben kifejezetten nem értek egyet Ferenccel, szerintem nem jó módszer az, ha valaki nem reagál egy neki címzett válaszra, ez alapvető udvariasság is, meg így azért az esély mindig megvan arra, hogy előrébb lehessen jutni. Neten keresztül eleve sok mindet könnyű félreérteni, mert nem látni mögötte az embert, sokszor nem tudni, ki mit miért csinál, és adott helyzetben bárki képes lehet rosszabbat gondolni (magamat is beleértve) - ha ilyen helyzetben nem is reagálnék, hát az szerintem biztos nem a jóféle benyomások felé vinné el a dolgokat...
Szóval én végig azért válaszoltam neked, mert bár nem értettünk egyet, az az információ csere ment, amiről te is írtál. Meg itt van az én "mániám": nem csak mi beszélgettünk, hanem sokan olvasnak is minket, akik lehet nem szólnak hozzá, de követni követik az érveket. Én ilyenkor annyit szoktam tenni, hogy képviselve legyen az álláspontom, a megfelelő érvekkel, és a többit rábízom az olvasóra - aztán majd azt gondol erről, ami neki tetszik, és ez így is van jól.

Azt írod, hogy te lezártad a vitát, és a többit én generáltam. Nézd, nekem nem számít, hogy "nekem legyen igazam", de ha elfogadsz egy őszinte jótanácsot, nézd ezt vissza kis távolságtartással, és szerintem látni fogod, mi hol csúszott félre.
A csütörtök 21:21-es hozzászólásodban valóban lezárhattad volna ezt az egészet (szerintem erre is gondoltál) - és én nem akarnék neked tippeket adni, de az pl. egy korrekt lezárás lett volna, ha abban maradunk, hogy oké, megbeszéltük, nem értünk egyet. De te ennél jóval tovább mentél, a "vád" kifejezést használtad, ami szerintem több szempontból sem szerencsés: eleve minősítés, konkrétan támadás, és degradál minden korábbi, beszélgetés jelleget. Tedd a szívedre a kezed, ha te kapsz ilyet, meg tudod állni reakció nélkül? Én azért reagáltam rá úgy, ahogy, hogy lásd, az, hogy egy elvenari "szakmai" kérdésben másképp látjuk a dolgokat, egy dolog, de ebből a véleménykülönbségből ide eljutni... És nem szeretnék nagyképűsködni, hogy máshonnan mennyi moderátori gyakorlatom van, de tény, hogy nekem ez kb. az ötszázadik ilyen esetem, elég jól tudom, mikor érdemes elengedni, és mikor nem. Az ilyet márpedig nem szabad. Egy másik példa: focizol, játszottál már bármilyen (akár amatőr) bajnokságban? Ez pontosan az a helyzet, ami egyértelmű szabálytalankodást nem ér meg, de azért át kell adni az infót, hogy ez itt egy éles határ, ami át lett lépve. Ebből jön az a szerelés, ami teljesen szabályos, mert először labdát ér, de utána lehet repül egyet az ember is, csak úgy a miheztartás végett.

Ha a stiláris (vitriolos) módi a kelleténél jobban megkarcolt, elnézésed kérem - de pont azért választottam ezt, mert ha a szép szó nem használ, akkor az azt (is) jelenti, hogy visszaélsz mások türelmével. Nézd végig légyszi a nekem írt dolgokat úgy, mintha azt te kaptad volna, hányszor lehetett volna sértőnek látni - és addig egyszer sem tettem így.

A szakmámban van egy olyan tanítás, ami nekem nagy kedvencem, mert az életben is sok mindenre áll: másképp ítélhetsz meg egy karakter tettét, ha ismered a motivációit (Orson Scott Cardtól van egyébként).
Ha ezt az egészet úgy akarod látni, hogy én is teniszeztem, hogy szervákat és meccseket nyerjek (ahogy egyébként a legtöbb netes fórumon sajnos így megy ez), akkor én igazad adok neked, hogy jogosan sérelmezhettél dolgokat. Nem tudom, elhiszed-e, de én kifejezettem nem ezért írtam ide - ehhez kedvem sem lenne, meg időm nincs rá.

Ez itt egy remek játék beszélgetős fóruma, ahová a legtöbben kikapcsolódni, tanulni, beszélgetni jövünk ide. Ráadásul hosszú idő után végre elkezdett élettel megtelni, újjáalakul egy közösség, és ebből akár még jobb dolgok is összejöhetnek - ezt most építjük fel, közösen, te is, én is, mindenki, aki aktív itt.
Az néha előfordul, hogy félreértések jönnek, hogy vita alakul ki - de ez sosem a világ vége, pláne, ha a résztvevők a megoldásban érdekeltek, és túl tudnak lépni ezeken. Mert ha ez sikerül, akkor legközelebb már eleve kisebb eséllyel jöhet ilyen - és akkor ez az én motivációm, én ezért csinálom. Lehet néha félreérthető, vagy csak a szándék jó, a tartalom nem feltétlenül - de csakis ennek látom értelmét.

Az ellenforradalmár így nem arra vonatkozott, hogy ne láthatnád másképp, és ne állhatnál ki az igazad mellett - hát dehogynem, egy fórumnak ez (is) a lényege. Csak az nem mindegy, hogyan teszed ezt.
Vannak közismert és bevett szabályok - és amikor ilyenekre valaki felhívja a figyelmet, akkor azt nem azért teszi, hogy kritizáljon, hanem hogy segítsen. Láthatod így is, úgy is, csak rajtad áll.

Egyébként ha tényszerűen nézzük az eddigieket, Bere pl. támogatta az ötleted - aki régi veterán itt, és igencsak tapasztalt játékos, szóval ezt akár sikersztorinak is láthatnád, mert akármire ő sem mondja, hogy mehet. Ezért írtam, hogy ha jobban arra tudnál összpontosítani, hogy minél több embernek legyen kedve hozzászólni, állást foglalni az ötleted kapcsán, te is jobban jársz.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
inkább mostmár várnék az új bajnoki rendszerre h milyen is lesz mert lehet még ott is jó 5let lenne de lehet h csak felesleges fejlesztés.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.
 
Fent