• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

DeletedUser

Vendég
Sziasztok
Mielőtt el nem felejtjük!
Köszönjük az ajándékot a készítőknek :) Ők ezzel kívánnak boldog ünnepeket :)
Mi se legyünk restek, éppen ma. Nélkülük nem játszhatnánk ilyen játékot, nem kapcsolódhatnánk össze ennyien, akár face-n, akár játékon belül, klánokon belül, fórumon belül.
Szóval a készítőknek is, szerintem minden magyar játékos nevében is, Boldog Karácsonyt :) Köszönjük , az eddigi munkátokat :) Hoshinak is, amiért sokaknak nyújt segítséget régóta. Köszönjük Hoshi, neked is Boldog Karácsonyt :)
Mindenkinek békés ünnepeket
( Aki még nem nézte, raktárba tettek nekünk kis ajándékot ) :)

by
Kami

karácsony.jpg
 

ElfSusa

Erős harcos
Az hagyján, hogy bajnokság nincs, de a szett épületek nem adják meg egymásnak az úttal való érintkezést. A fórum sem elérhető jelenleg
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser4332

Vendég
Az hagyján, hogy bajnokság nincs

Miért ne lenne bajnokság?

de a szett épületek nem adják meg egymásnak az úttal való érintkezést.

2 szett van, a fődíjas épületek és a napi épületes, ezek egymásra nincsenek hatással, először ez átvert engem is, ha tudtam volna, akkor máshogy nyitok.

A fórum sem elérhető jelenleg

A fórumra írni, hogy a fórum nem elérhető jelenleg eléggé érdekesnek hangzik.
 

ElfSusa

Erős harcos
Miért ne lenne bajnokság?



2 szett van, a fődíjas épületek és a napi épületes, ezek egymásra nincsenek hatással, először ez átvert engem is, ha tudtam volna, akkor máshogy nyitok.



A fórumra írni, hogy a fórum nem elérhető jelenleg eléggé érdekesnek hangzik.
Ha elolvasnád, hogy mely topicban vagy, nem írnál ilyeneket
 

DeletedUser3

Vendég
Ha elolvasnád, hogy mely topicban vagy, nem írnál ilyeneket
egyrészt jogos, másrészt a bétán felmerült hibákat ott kellene jelezni, mert ott tudnak bármit is kezdeni ezzel. Itt nem. Itt csak annyit érsz el vele, hogy leírod, de érdemben nem tudunk vele foglalkozni, ugyanis a béta szerver fórumához, játékeszközeihez mi nem férünk hozzá.
 

DeletedUser4140

Vendég
Van már bármi infó morzsa a következő lehetséges fajról? Ha nincs, akkor szerintetek mikorra várható?
 

DeletedUser

Vendég
egyrészt jogos, másrészt a bétán felmerült hibákat ott kellene jelezni, mert ott tudnak bármit is kezdeni ezzel. Itt nem. Itt csak annyit érsz el vele, hogy leírod, de érdemben nem tudunk vele foglalkozni, ugyanis a béta szerver fórumához, játékeszközeihez mi nem férünk hozzá.
Tulajdonképpen ez is egy bétás hír, engem speciel érdekel. :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Bétán befutott egy 3 napos
Kézműves kihívás.
Vanek segedelmével, észrevételeivel, kisegítve:
Próbáljuk megérteni. :)

A meglevő bűbájainkat kell használni az épületeinken.( Fenséges fabrikálás, Mágikus Műveltség, stb
Meg barkácscuccot ( 5 perces - 15 perces, 1 órás, 3 órás, 9 órás, 1 napos) XX mennyiségben kell gyártani

A bűbájhasználatért , barkács cuccokért kapunk érméket.
Majd ha teli lesz a csík, nyerhetünk egy 1X2-es, event tárgyat: Kordékönyvtár; ami napi 1 TP-t ad ( 3503 érmét kell gyűjteni).
Menet közben: 175 érme után 500 Spell Fragment( Bűbájtöredék magyar nevén - a díj. Akadémián barkácsolásnál jól jön) .
525 érme után ad 1 Katalizátor bűbájt, ami szintén akadémián barkácsolásnál fontos.
1051 érme után kapunk 1000 Spell Fragments-t ( Bűbájtöredék magyar nevén) díjnak ( Barkácsolásnál jól jön) ,
1926 érménél újabb díj: 3 darab katalizátor bűbáj, ami akadémián barkácsoláshoz kell;
és 3503 érménél , jön a Kordékönyvtár.
Majd, gondolom indul az új kör. Műjég.jpg

Jöhetnek még újabb és újabb észrevételek :)

by
Kami
 

DeletedUser4140

Vendég
Az sem kérdés, hogy a mágikus alapanyagok, mint a varázspor,az elixir és a drágakő érző változatát kapjuk majd. Gondolom az sem árt senkinek ha azon spekulálunk spoiler nélkül, hogy mily módon érkezhet az új faj.
 

Rikari

Veterán
Az Akadémiai barkácsoláskor ért kellemetlen meglepetés és figyeljetek erre ti is. Amikor közel vagy már a Misztikus Tárgy gyűjtőláda kinyitásához, még véletlen se válasszatok magasabb pontszámú barkácsolást, mert sajnos a gyűjtőláda nem viszi tovább a megmaradt pontokat. Olyat válasszatok a palettából, ami pont elég ahhoz, hogy kinyithasd a ládát. Ha kell várjatok a gyártással, amíg nem ad olyan gyártást amivel zárhatjátok a ládát. Nekem 1 pont hiányzott és éppen egy 15 pontos gyártásom ment bele, 14 pont hasztalanul elszállt Elevenar hólepte világában. Nem lehetne a gyűjtőláda feltöltését folyamatossá tenni, hogy zárás után vigye tovább a megmaradt pontokat a következő ládába? (költői kérdés) :rolleyes: Elnézést rossz helyre írtam a bejegyzésemet, a játékkal kapcsolatos topikba szántam. :oops:
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser4332

Vendég
Nem lehetne a gyűjtőláda feltöltését folyamatossá tenni, hogy zárás után vigye tovább a megmaradt pontokat a következő ládába?

Pár körön már túl vagyok, de nekem eddig mindig tovább vitte. Nekem is volt, hogy 1-2 hiányzott és 14-15 pontosat csináltam, de beleszámította a következőbe. Az 500 gyémántnak már 3. alkalommal futok neki, talán már meglesz. :D
 
Fent