• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Aki bétán is játszik!
Hova lett a téli event?????
Kampi2.jpg

Kami

Nincs téli event :((
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Kedves @Kamikaze Kaitou Jeanne
Örülünk, hogy az event elnyerte tetszésedet, de már többször is dupla-tripla hozzászólásokat írtál a topikokba. Kérlek, figyelj arra, hogy ha a tiéd volt az utolsó hozzászólás, akkor inkább szerkeszd azt és ne írj újat.

Ez a topik inkább a bétás hírekről szól. Ha hibát találsz a béta szerveren, azt az ottani fórumon illetve supporton kell jelezni. A béta fórumon pedig már olvasható, hogy a support csapat vizsgálja az esetet.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves @Kamikaze Kaitou Jeanne
Örülünk, hogy az event elnyerte tetszésedet, de már többször is dupla-tripla hozzászólásokat írtál a topikokba. Kérlek, figyelj arra, hogy ha a tiéd volt az utolsó hozzászólás, akkor inkább szerkeszd azt és ne írj újat.

Ez a topik inkább a bétás hírekről szól. Ha hibát találsz a béta szerveren, azt az ottani fórumon illetve supporton kell jelezni. A béta fórumon pedig már olvasható, hogy a support csapat vizsgálja az esetet.
Akkor megnyugodtam :)

Sorry, ha sokat firkálok.
Próbáltam belépni béta fórumra, olvasni tudom, de nem bírtam beregizni még, hogy ott kérdezzem meg.
Gondoltam azért ide, mert hátha bárki beleakadt ebbe a hibába, és többet tud nálam.
( Erika azt írja, nem tudott "pacsizni" se. Valami gixi van. )
Szóval, kedves, Hoshi, szerencsére, igazam lett, mert te magad tudtál kisegíteni a válasszal. " A béta fórumon pedig már olvasható, hogy a support csapat vizsgálja az esetet"

Köszönöm, a választ.
:)

Kami
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Most írják mások is, 42 napig tart a téli event :)

jó sokáig :)

kicsit megborult a béta
 

DeletedUser4140

Vendég
Szia Andoras,
íme a betöltőkép:
46471877_10212854714703289_9217232123407106048_n.jpg

:)
Nagyon szép. A térképen a város körüli táj is havas?

UI. A jelenlego hivatalos mobil verziónak másmilyen az aktuális betöltő képe.
 

DeletedUser2853

Vendég
Nagyon szép. A térképen a város körüli táj is havas?

UI. A jelenlego hivatalos mobil verziónak másmilyen az aktuális betöltő képe.
Szia Andoras,
valószínűleg lesz hó a város körül, mint minden télen, de nem találtam róla infót és
valószínű, hogy a Te mobilos betöltőképed lesz nálunk is:)

Amikor kérdezted a háttérképet,
kerestem képeket az eventről és azt a betöltőképet találtam: nem akartalak vele félrevezetni:)
Hétfőn meglátjuk az aktuális betöltőképet és a hátteret is, addig készülődhetünk az eventre
a fentiek pedig jók lesznek kedvcsinálónak;)
Jó eventezést
:)
 
Kedves Hoshi!

A csapatomban van legalább egy ember (eddig egy jelezte), aki nem tud már több tartományt teljesíteni, mert orkokat kér hozzá és még a tündéreknél tart. A téli event 41. és 81. feladata tartomány teljesítést kér alternatíva nélkül. Véleményed szerint van-e mód ilyen esetben a support segítségét kérni vagy magára vessen, hogy előre sietett.
Előre is köszönöm:
Georgina
 

DeletedUser262

Vendég
Kedves Hoshi!

A csapatomban van legalább egy ember (eddig egy jelezte), aki nem tud már több tartományt teljesíteni, mert orkokat kér hozzá és még a tündéreknél tart. A téli event 41. és 81. feladata tartomány teljesítést kér alternatíva nélkül. Véleményed szerint van-e mód ilyen esetben a support segítségét kérni vagy magára vessen, hogy előre sietett.
Előre is köszönöm:
Georgina
szia!
sajnos el kell keserítselek ebben nem fognak segíteni te is bele estél abba a hibába mint sokan, anno én is túl gyorsan haladtál a tartományokkal, sajna el kell érned az orkokat addig pihi
 

DeletedUser3

Vendég
Nem szeret a fórum, nem küldte el a válaszom... :(

Kedves Hoshi!

A csapatomban van legalább egy ember (eddig egy jelezte), aki nem tud már több tartományt teljesíteni, mert orkokat kér hozzá és még a tündéreknél tart. A téli event 41. és 81. feladata tartomány teljesítést kér alternatíva nélkül. Véleményed szerint van-e mód ilyen esetben a support segítségét kérni vagy magára vessen, hogy előre sietett.
Előre is köszönöm:
Georgina

Nem hiábba szajkózzuk számtalanszor, hogy ne rohanjon előre a játékos. Nem hiába van a kutatási fában minden fejezet elején egy láda, ami iránymutatást ad a szükséges tartományok számáról. Aki ezeket nem tartja be, nem akarja betartani, annak senki, még a support sem tud segíteni.

Az esemény még be sem lett jelentve, és a 41 és 81 küldetés elég messze van, addig akár fejezetet is léphet valaki. Vagy lehet harcolni is. Vagy van még gyémántfelhasználásra is lehetőség, végső opcióként. Nincs ellehetetlenítve a játékos, csak a lehetőségeket kell tudni felismerni és megragadni.

Ez az ára az előrehaladásnak. Megkapja ugyan az ember a későbbi fejezetekben elérhetőnek szánt területet, de ha utánaszámolsz, nem biztos hogy megéri...
 
Nem szeret a fórum, nem küldte el a válaszom... :(



Nem hiábba szajkózzuk számtalanszor, hogy ne rohanjon előre a játékos. Nem hiába van a kutatási fában minden fejezet elején egy láda, ami iránymutatást ad a szükséges tartományok számáról. Aki ezeket nem tartja be, nem akarja betartani, annak senki, még a support sem tud segíteni.

Az esemény még be sem lett jelentve, és a 41 és 81 küldetés elég messze van, addig akár fejezetet is léphet valaki. Vagy lehet harcolni is. Vagy van még gyémántfelhasználásra is lehetőség, végső opcióként. Nincs ellehetetlenítve a játékos, csak a lehetőségeket kell tudni felismerni és megragadni.

Ez az ára az előrehaladásnak. Megkapja ugyan az ember a későbbi fejezetekben elérhetőnek szánt területet, de ha utánaszámolsz, nem biztos hogy megéri...

Kedves Hoshi! Köszönöm a választ és az építő kritikát, továbbítottam a társaimnak. Egyetlen mentségünk van: a csapaton belüli egészséges versengés...mert mindig azon vagyunk, hogyan maradhatunk az élmezőnyben, egymást húzzuk előre. Nos az orkok új akadályként jelentkeztek, de igyekszünk ezt is megoldani, ahogy a játék engedi. Gondoltam egy kérdést azért megér. További szép estét kívánok! Üdv.: Georgina
 

DeletedUser

Vendég
Nem szeret a fórum, nem küldte el a válaszom... :(



Nem hiábba szajkózzuk számtalanszor, hogy ne rohanjon előre a játékos. Nem hiába van a kutatási fában minden fejezet elején egy láda, ami iránymutatást ad a szükséges tartományok számáról. Aki ezeket nem tartja be, nem akarja betartani, annak senki, még a support sem tud segíteni.

Az esemény még be sem lett jelentve, és a 41 és 81 küldetés elég messze van, addig akár fejezetet is léphet valaki. Vagy lehet harcolni is. Vagy van még gyémántfelhasználásra is lehetőség, végső opcióként. Nincs ellehetetlenítve a játékos, csak a lehetőségeket kell tudni felismerni és megragadni.

Ez az ára az előrehaladásnak. Megkapja ugyan az ember a későbbi fejezetekben elérhetőnek szánt területet, de ha utánaszámolsz, nem biztos hogy megéri...
Hoshinak, igaza van.
A harc, nem hülyeség.
:)
 

DeletedUser2853

Vendég
Sziasztok,

ami nem hivatalos infó, az mind pletyka (ne vegyétek 100 %-nak),
így a mostani infóm is:

Santa Yeti érkezése és az event hétfőn, december 3-án várható. :)

forrás: AppStore / Elvenar - Fantasy Empire
What's New
28 Nov 2018
Version 1.68.0

EVENTS
Finished preparations for the upcoming winter-themed event in Elvenar: Winter Magic. Stay tuned, for the event will start on December 3!

:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3234

Vendég
Ja, aki nem harcol, hanem nyersanyaggal letárgyalja...
Amúgy 1-2 lehetséges trükk a harchoz, főleg, hogy már működik a barkácsolás. Van 50%-os hatásnövelő (felvilágosult könnyűtávolság, pompás mágikus szorzó) varázslat és 25%-os életerőt adó szabadonengedett egységfejlesztés. Ezek 2*2 helyet foglalnak el és csak 5 napig tart a hatásuk, de ha mindet egyszerre felrakod talán győzhetsz 1-1 tartományban ahol normálisan semmi esélyed.

(Amúgy nekem ezzel sosincs problémám, épp ellenkezőleg, mindig le vagyok maradva 10-15 tartománnyal, már rég nyithatnám a ládám, ha meglenne a szükséges mennyiségű lezúzott tartomány )
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Kami! Ezt azért nem gondoltátok át! Harcolni négy-ötszörös túlerővel szemben? Esélytelen vállalkozás. Az viszont igaz, hogy valóban nem okos dolog annyira előreszaladni, mert visszaüt
Inkább, mint hogy megálljon a tudomány Event közben.

Ja, aki nem harcol, hanem nyersanyaggal letárgyalja...
Amúgy 1-2 lehetséges trükk a harchoz, főleg, hogy már működik a barkácsolás. Van 50%-os hatásnövelő (felvilágosult könnyűtávolság, pompás mágikus szorzó) varázslat és 25%-os életerőt adó szabadonengedett egységfejlesztés. Ezek 2*2 helyet foglalnak el és csak 5 napig tart a hatásuk, de ha mindet egyszerre felrakod talán győzhetsz 1-1 tartományban ahol normálisan semmi esélyed.

(Amúgy nekem ezzel sosincs problémám, épp ellenkezőleg, mindig le vagyok maradva 10-15 tartománnyal, már rég nyithatnám a ládám, ha meglenne a szükséges mennyiségű lezúzott tartomány )
Így igaz. Okos.

Nekem az a fura, h aki nem fórumozik, az honna tudja, h ne rohanjon előre? Ezt az infót csak a fórumon láttam először.
Sehonnan, szerintem, előbb utóbb a sokadik event után, muszáj ráébredni, hogy a rohanás, nem mindig kifizetődő. Sok eventben vannek ilyen feladatok, hogy " Teljesíts találkozókat" .
Anno én is belefutottam ebbe. Mikor orkokat kért, én meg még nem voltam a közelükbe se a tech fán.
Mérges lettem.
Egyből megtanultam, mi is az a fórum.
Szintén magyarázatot kértem, most mit tudok kezdeni az orkok miatt, nem tudok találkozókat megoldani.
Elmagyarázták, nekem is, így jártam, ne lobogjak előre legközelebb.
Ki kellett várnom a tech fán, az orkokat.
( Harcolni ekkor még,áááá... még most is csak "próbálkozom"... ) A jó harcos nem nálam kezdődik. Viszont rájöttem, érdemes kitanulni a harcokat is. Megfigyelni, mi ellen mit. Utána olvasni.
1x futottam bele ebbe.
Azóta megtanultam. :)
De nyugalom.
Játék.
Ha nincs kész az event ez miatt... ki nézi...
Bosszantó??? - Az.
Megtanultad??? - Meg.
Ez most szívás? - Az.
Tudsz mit csinálni? Igen. Füstölögni. Mind átesünk ezen, legalább 1x. Meg közbe harcolni, ahogy írják, vannak csodák, amik a harci egységeket segítik, életerőt egyebet, vannak event tárgyak, ugyan ezért.
Esélytelen, ahogy Zsuzsó mondja.
De, legközelebb, sokkal ügyesebb leszel.

Ennyi. Aki nem fórumozik, előbb utóbb fog. Pont az miatt, hogy bele fut az ilyen csapdákba. :)

Ettől még senki nem alszik rosszul éjjel.
Play the Game. :)

Kami
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

LestaR

Erős harcos
Királyi Restaurációs bűbájjal kapcsolatban.

Szerintem egy kicsit túl misztifikált az a történet, hogy olyan bonyolult...
Mondjuk inkább azt, hogy nem volt annyira prioritás.

Mindegy "tegyük fel legyen bonyolult", engem az jobban zavar, hogy fogalmam sincs mennyi tervrajzom van :rolleyes:, csak azt tudom, hogy egyet elhasználtam belőle, amikor a varázsos lakóparkomat feljebb húztam.. (és nem csak azaz egy volt/van, mivel a csapat igen jó :cool::cool: és már x hete, ami kb. 20 vagy több, mindig jön az ábrácska).
Tisztában vagyok vele, hogy korlátozott a használata, de már legalább július óta a raktárban nyomon követhettük volna, és ez azt hiszem nem lett volna túl nagy feladat.

Bonyolult - bonyolulto_O, ha nem lenne folyamatosan vmilyen event, mini event, kaland vagy egyéb hóka-móka :mad::mad:, akkor ezt már simán meg lehetett volna oldani.

Ezek ellenére örülök és köszönöm :cool:, hogy megosztottad velünk, hogy jövőre talán számíthatunk rá, mert így azt eventben nem próbálkozom az új Titanic-ok megnyerésével. Az esély igen szerény lenne ezen event-ben.
Marad a duplázós nap és nyereményként a fődíj set belőle.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent