• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Az elbűvölő Bűbájok

DeletedUser3

Vendég
Itt lehet elmondani a véleményeteket a Bűbájokkal kapcsolatban. A bejelentést itt olvashatjátok.

Aztán csak ügyesen. ;)

Üdvözlettel:
Az Elvenar csapata
 

DeletedUser938

Vendég
Kedves Elvenar csapat !
Nagy örömmel és izgalommal várjuk az új épületet , de jó lenne hozzá egy bővítési lehetőség az épület méretei miatt !!!!!
 

Vanek

Veterán
Az alapanyagos bűbáj 1 termelés alatt egyet fog adni, vagy kettőt? Csak azért kérdezem, mert a bétán az elején 1 járt 1 termelésért; de most meg már 2-t kapok 1 termelés elindítása után.
 

DeletedUser3

Vendég
:p

Lehetséges, hogy javítva lesz a frissítésig ;) Még várunk a végső ítéletre :D
 

DeletedUser938

Vendég
Kedves Elvenar !
A Varázsakadémiával kapcsolatban , az lenne az észrevételem , mivel eddig szinte mindenki drágának tartja a bűbáj költségeit és a varázslat időtartamát szerintem nem fogják annyian megépíteni ,mint amire számítanak . Lenne egy javaslatom : adjon az épület pl 1000 kultúrapontot és akkor mindannyian elégedettebbek leszünk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Személy szerint sokkal hasznosabbnak érezném az épületet , ha már megépítettem ne álljon üresen , mert 2 órás bűbájért 2db ereklyét nem adok be az is biztos , egy gyártást megcsinálok,hogy kipróbáljam azért , aztán meglátjuk .....
 

Tessaiga

Erős harcos
Kiderült már, hogy az a két óra, ténylegesen 2 óra, vagy csak elírás, és 2 nap? (Akkor is drága egyelőre)
 

Vanek

Veterán
1. Lesz kultúrvarászlat is (lásd bétás topic)!
2. Igen, 2 óra.
3. Csak nem bónuszos ereklyét kérnek a gyártásért. Mi a fenét akarsz csinálni a rengeteg nem bónuszos ereklyéddel, ha nem ezt? :)
4. Az akadémia építhető tovább, vagyis (vélhetően) rövidebb idő lesz magasabb szinten a gyártás. Érdemes ezt is beleszámítani. ;)
 

DeletedUser60

Vendég
valoszinű bontom az akadémiát , semmi értelme sincs a jelen állás szerint
csak azt nem tudom kinél lehetne reklamálni ?
 

DeletedUser624

Vendég
3. Csak nem bónuszos ereklyét kérnek a gyártásért. Mi a fenét akarsz csinálni a rengeteg nem bónuszos ereklyéddel, ha nem ezt? :)

Mintha azt olvastam volna valahol, hogy egy szint vagy mittudomén mi után után már minden ereklye bónuszos, szóval ez esetben számít, feltéve ha nem álmodtam ezt.
 

katakatze

Újonc
Sziasztok! Azt szeretném tudni bűbájoláskor mit jelent pl:50% 12 óra?
Vagyis inkább hogyan célszerű használni?
 

DeletedUser296

Vendég
Azt jelenti, hogy az épület amit megbűvöltél 50%-al több árut fog termelni 12 órán keresztül. Ezért érdemes a termelési idő lejárta előtt bájolni, illetve ha már kész a termelés az előtt mielőtt begyűjtenéd az árut. Aztán elindítani egyből a következő három órás termelést, (ezt négyszer teheted meg, mivel manufaktúráról van szó). Remélem érthető volt a válaszom:)
 

katakatze

Újonc
Azt jelenti, hogy az épület amit megbűvöltél 50%-al több árut fog termelni 12 órán keresztül. Ezért érdemes a termelési idő lejárta előtt bájolni, illetve ha már kész a termelés az előtt mielőtt begyűjtenéd az árut. Aztán elindítani egyből a következő három órás termelést, (ezt négyszer teheted meg, mivel manufaktúráról van szó). Remélem érthető volt a válaszom:)
Köszönöm szépen.
 

Vanek

Veterán
Szerintem egy kicsit pontosabb is lehetne a varázslatok/bűbájok információs oldala, mert például az árutermelésesnél ez olvasható a hatások között: "Árutermelés: 50%"
Szerintem itt beleférhetne egy "+" is, így konkrétabbá téve az adatait: "Árutermelés: +50%" formában. Mert nem mindegy, hogy 50%-ot fogok kapni a manufaktúrákból a varázslása után, vagy +50%-ot. :)
 
Fent