• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Akciók, InnoGames kedvessége

DeletedUser7082

Vendég
A mostani akcióban a gyémántok mellé ingyen tudáspontot is ad. Az InnoGames végtelenségig kedves, csak azt felejtette leírni, ha ad 100% plusz
gyémántot, azért mennyi plusz tudáspontot lehet venni.
De hát ez senkit se gátoljon, költsük a pénzt.
 

Ferenc99

Erős harcos
Szia,

kicsit fura ez a negatív felhang, immár a 2. bejegyzéseddel. Vidd az egered az ajánlaton belül a TP könyvecske fölé, és írja, hány darabot kapsz hozzá.
Szia , szerintem arra gondol , hogy akkor több TP t kap mint így.
 
Utoljára szerkesztve:

Deathfolk

Veterán
A mostani akcióban a gyémántok mellé ingyen tudáspontot is ad. Az InnoGames végtelenségig kedves, csak azt felejtette leírni, ha ad 100% plusz
gyémántot, azért mennyi plusz tudáspontot lehet venni.
De hát ez senkit se gátoljon, költsük a pénzt.
Alapvetőleg igazad van, de mondjuk nem tudom ki az aki gyémántot TP-re költene :D De szerintem olyan sincs aki most azért venne gyémántot mert kap mellé TP-t... Viszont 100% akció nincs mindenkinek, csak annak aki már párszor költött a játékra, én ismerek több embert is akiknek 4 év alatt a max ami volt az 20%. Mert még 1Ft-ot se költöttek :) Így nézve pedig az se állja meg a helyét hogy 100% ajándékból több TP-t vehetne, mert sok embernek nem létezik a 100%-os ajánlat, így ez a mostani őket célozza meg, vagy akik amúgy is vennének mert valamiért ép nagyon kell nekik az most veheti úgy hogy kap mellé ajándékot...
Amúgy szerintem a TP kb értéktelen lett amióta a rúnákat be lehet váltani, meg 1 csomó eventes épület is adja, én napi vagy 60at tuti kapok tekercsek és könyvek formájába vegyesen, aztán aranyból is lehet venni meg alapanyagokból... szóval tény vicces ez a ajánlat hogy kiszúrják az ember szemét pár TP-vel, de a legtöbb pénzes ajánlat ilyen hülyeség, kalandoknál a jelvény csomag az is vicc, vagy néha szokott lenni egység vásárlás több 1000Ft-ért, mikor 1 nap alatt 10x annyit gyártok le mint ami a csomagba lenne XD szóval ezeken kár kiakadni...
 

Putyika

Veterán
Viszont 100% akció nincs mindenkinek, csak annak aki már párszor költött a játékra, én ismerek több embert is akiknek 4 év alatt a max ami volt az 20%. Mert még 1Ft-ot se költöttek
Az eddigi tapasztalatok ennek pont a fordítottját mutatták, aki vásárol az nem kap nagyobb értékű akciót ha nem elég türelmes, és megveszi az alacsony kedvezményes ajánlatot. Én eddig még nem vásároltam és 100%-ostól kisebbet sosem kapok, de többször volt már a 200%-os is.
Úgy veszem észre, más fórumot kell keresnem.
Calyr csodálatosan megfogalmazta többünk érzéseit, ezzel az ötleteddel kapcsolatosan. Én csak annyit fűznék hozzá, hogy: Hajrá! ;)
 

Deathfolk

Veterán
Az eddigi tapasztalatok ennek pont a fordítottját mutatták, aki vásárol az nem kap nagyobb értékű akciót ha nem elég türelmes, és megveszi az alacsony kedvezményes ajánlatot. Én eddig még nem vásároltam és 100%-ostól kisebbet sosem kapok, de többször volt már a 200%-os is.
Érdekes nekem pont a fordítottja a tapasztalatom, több emberről is tudok akik még soha nem költöttek a játékra és semmilyen nagyobb kedvezményt nem kaptak, még a 20%-ost se, csak az alap 10-15%-ot pedig 4 éve játszanak... Konkrétan együtt játszok az 1ikkel, együtt kezdtük el, na pl ő se kapott még soha 20%-ot se! A 200%-ról már hallottam hogy létezik, képet is láttam róla, de a 2 városomba 1ik szerveren se volt még olyan ember aki kapott volna ilyet, szóval erről csak itt fórumon olvastam hogy létezik... Viszont az igaz hogy ha már elkezdi beadni ezeket a 20+ százalékokat akkor ki kell várni és lesz 100%, ezt az elején én se tudtam, én vettem anno gyémántot rendes áron talán 2x, ezek után kezdtem el kapni a 20%-os akciókat de nem vettem, később kaptam 40%-ot akkor se vettem, azt mondtam én erre a játékra többet nem költök... aztán mikor beadta a 60%-ot mégis csak vettem mert hogy az már azért megéri, meg kellett is a gyémánt, szóval megtörtek :D Aztán pár héttel később kezdte elölről a %-okat, és 60%-nál megint vettem :) de utána mondom én nem veszek többet és következő 60asnál nem is vettem, 1 fél évig ajánlgatta a 60-ast, aztán mindig kezdte elölről, így nem tudtam hogy létezik nagyobb, aztán kaptam 100-ast és vettem, akkor rájöttem hogy van 100as is ha nem veszek kisebbet, utána már ezekre vártam :) de utoljára kb 1,5 éve vettem, azóta nem költöttem a játékra, ha beadná a 200%-ot akkor vennék :) De csak a 100ast ajánlja kb már 2hetente... múltkor olyan is volt hogy egyszerre adta be a 100% gyémánt akciót és az eventes aktuális bizbaz pont ajándékot ha veszek gyémántot, akkor elgondolkoztam rajta hogy ez így azért megérné, de még így se vettem...
 

Ferenc99

Erős harcos
Érdekes nekem pont a fordítottja a tapasztalatom, több emberről is tudok akik még soha nem költöttek a játékra és semmilyen nagyobb kedvezményt nem kaptak, még a 20%-ost se, csak az alap 10-15%-ot pedig 4 éve játszanak... Konkrétan együtt játszok az 1ikkel, együtt kezdtük el, na pl ő se kapott még soha 20%-ot se! A 200%-ról már hallottam hogy létezik, képet is láttam róla, de a 2 városomba 1ik szerveren se volt még olyan ember aki kapott volna ilyet, szóval erről csak itt fórumon olvastam hogy létezik... Viszont az igaz hogy ha már elkezdi beadni ezeket a 20+ százalékokat akkor ki kell várni és lesz 100%, ezt az elején én se tudtam, én vettem anno gyémántot rendes áron talán 2x, ezek után kezdtem el kapni a 20%-os akciókat de nem vettem, később kaptam 40%-ot akkor se vettem, azt mondtam én erre a játékra többet nem költök... aztán mikor beadta a 60%-ot mégis csak vettem mert hogy az már azért megéri, meg kellett is a gyémánt, szóval megtörtek :D Aztán pár héttel később kezdte elölről a %-okat, és 60%-nál megint vettem :) de utána mondom én nem veszek többet és következő 60asnál nem is vettem, 1 fél évig ajánlgatta a 60-ast, aztán mindig kezdte elölről, így nem tudtam hogy létezik nagyobb, aztán kaptam 100-ast és vettem, akkor rájöttem hogy van 100as is ha nem veszek kisebbet, utána már ezekre vártam :) de utoljára kb 1,5 éve vettem, azóta nem költöttem a játékra, ha beadná a 200%-ot akkor vennék :) De csak a 100ast ajánlja kb már 2hetente... múltkor olyan is volt hogy egyszerre adta be a 100% gyémánt akciót és az eventes aktuális bizbaz pont ajándékot ha veszek gyémántot, akkor elgondolkoztam rajta hogy ez így azért megérné, de még így se vettem...
Ha már 1x vettél gyémántot akkor soha többé nincs lehetőséged 200 % osra csak gondoltam FINOMAN JELZEM !!!!!!!!
 

Mihaszna

Veterán

Ferenc99

Erős harcos
Vettem gyémántot (ráadásul nem nagy tételben s nem is mostanában), és nem egyszer találkoztam már a 200%-os ajánlattal. (csak gondoltam finoman jelzem) ;)


(kb. a közepe fele) :)
Az meg hogyan lehetséges úgy tudtam , hogy aki vásárol annak többet nem ad a 200 as ra lehetőséget , jó lenne , hogy ha valaki ezt hivatalosan is megerősítené mert nem hiszem el bocsesz .
 

Xandria

Erős harcos
Az meg hogyan lehetséges úgy tudtam , hogy aki vásárol annak többet nem ad a 200 as ra lehetőséget , jó lenne , hogy ha valaki ezt hivatalosan is megerősítené mert nem hiszem el bocsesz .
Pedig elhiheted (bocsesz :) ), mert én is vásároltam már gyémántot, és most beadta a 200%-osat. ;)
 

Rikari

Veterán
Mindig megpróbálunk valami rendszerességet és értelmet keresni abban, hogy mikor kapunk magasabb akciós vásárlási kedvezményt és rendre megdőlnek a feltételezéseink. Hoztok példákat a váratlan és magas kedvezményekre ott is, ahol az addig felállított elméleteink alapján nem jelenhetne meg.
A nagyvárosomban még soha nem láttam 200%-os akciót. 100% jött már és azt kihasználva vásároltam is. Nagyjából 1-1,5 évente ad a rendszer 100%-os kedvezményt. Ellenben a 30-60-80%-ost többször felajánlja, mint azt szeretném. Az utóbbi időben a 80% után újra a 30%-os vásárlási akciót adja be. Olyan számomra, mintha saját maga ellen dolgozna az Inno, hiszen ha magasabb akciót ad, azt sosem hagyom ki, de nem ad. Ezek után joggal felmerül bennem, hogy ki az aki a maga ellensége, hiszen látja a vásárlási szokásaimat, és mégsem használja ki. Ennyire nem buta az Inno.
Nincsen erre recept, mint ahogyan arra sem, hogy milyen fődíjat kapsz a Varázsakadémiában, amikor ládát nyitsz, milyen ajándékot kapsz a Toronyban amikor kapukat teljesítesz. Esélyek vannak csak, amit a randomitás irányít, és mi ezt nevezzük szerencsének, vagy szerencsétlenségnek. Keressük a törvényszerűséget, látni, tudni szeretnénk, hogy mi alapján vannak esélyeink a következő alkalommal, de amint azt hisszük, hogy ráleltünk, akkor jön valaki, aki mást mond és megint megdől minden, amit addig feltételeztünk.
Annyi racionalitás van a legjobb lehetőségek elhelyezkedésében, mint amennyi Búzavirág nyilik egy aratásra érett búzamezőn. Ha van bennünk kitartás és szorgalom, akkor a szobánkban idővel egy szép virágcsokor díszítheti az asztalunkat, csak a váza (vágyak) méretét kell jól megválasztani. Nem csalódunk, ha a kívánságainkat a lehetőségekhez igazítjuk.
Szóval nincsen más dolgunk, mint szalmakalapot tenni a fejünkre és kimenni a határba virágot szedni....még aratás előtt.
 

Csatolmányok

  • buzavirag-gin-tortenetunk-010-1024x719.jpg
    buzavirag-gin-tortenetunk-010-1024x719.jpg
    62,2 KB · Megtekintések: 3
Utoljára szerkesztve:

Ferenc99

Erős harcos
Van olyan városom ahol még sohasem jött kedvezmény , egy másikban rendszeres a 100 % , Ferenc99 ben pedig még nem vettem így mindig csak 200 % ot ajánlanak fel , de nem szeretnék vásárolni , igazságtalan a rendszer , most fel ...asztam az agyamat majd ha megjövök a nyaralásból eldöntöm , hogy mi legyen a városommal , töröljem e vagy sem , minek így játszani , szép ez a játék igaz , de NEKED NEM JÁR MINDEN KEDVEZMÉNY !!! kedves játékos , váháháhá
Köszi INNO , amúgy mibe is telne ezeket az ajánlatokat adni , főleg olyanoknak akik már vettek és még szeretnének , dehát az élet nem igazságos ugye ? Csakhogy ez nem az élet !!!! Gondolom a több millió dolláros bevétel már megvan , akkor minek csináltatok olyan játékokat ami tetszik az embereknek , mert régen nem volt olyan ami nektek tetszett volna , ismerem a történetét annak a 3 embernek aki létrehozta ezt .
Igázából minek is játszani az Elvenarral ?
 
Fent