• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Vallorián Legenda

Var-ju

Újonc
Akkor a főépület után a műhelyest kutasd ki, az is választható
Ahhoz csak arany kell meg mana
Megnéztem, hol vagy. Ha minden páros héten 10ládáztok, akkor is lesz hamarosan térképed, ha most tényleg nincs...
Szia !!
Köszönöm szépen ! Szépen lassan egyszer csak lesz mindenem :-D
Most megint olyannal szembesültem ,amit nem tudom,honnan kaparok össze.. :-(
Imádok társasjátékozni ,de ott is van egy játékszabály,ami alapján tudunk haladni,na ezt hiányolom,mert már nem vagyok éppen fiatal és így rossz,hogy kérdezgetnem kell ,mert mindig egy falba ütközöm .. :-(
További jó játékot !! Üdv.:Var-ju
 

Szerencse fia

Veterán
Szép jó reggelt kedves Elvenáriak!
Ha szeretnétek minél több "jegyre" (közösségi munka) szert tenni akkor érdemes egy-két épületet leporolni a padláson és lehajítani a földünkre!
Az alábbi ábrán láthatjátok pl. a kísérteties molyok nevű épület rendkívül jó hatásait melyek a maximumra emelték nálam a kultúrát. A virágos kocsi is igen magas kultúrát biztosít 32000+58880 ha rádobjuk a mágikus műveltséget! ;) Továbbá felhívnám a figyelmet, hogy akinél lent van a Jó szomszédság világítótornya és/vagy a Kristály Világítótorony/A nagy harangtorony azoknak további segítséget nyújt áldásos hatásuk ;) Az egyik a mágikus műveltség hatását növeli. A másik pedig a szomszédi segítség időtartamát! ;)
kisérteties molyok.png
 
Utoljára szerkesztve:

Kira7

Veterán
Minden elismerésem annak aki kitalálta ezt a feladatot ! :mad:
"Fektess be 100 tudáspontot bármilyen ősi csodába + kovácsolj törött szilánkot VAGY használj 5-t"
Így is hetente rengeteg törött szilánk megy ki a kukába , mivel csak 10 hely van, gyártani és felhasználni is csak akkor van esély , ha esetleg valamelyik csoda azon a szinten van vagy a barkácslistánál van akkora szerencse hogy kapok törött szilánkos receptet.
 

Szerencse fia

Veterán

Ferenc99

Erős harcos
Szerencse fia és Erica nagyon köszönöm nektek :)
Amúgy végeztem a techfával , az amcsiknál és úgy döntöttem a két gyémántos feladatot meg majd megcsinálom ha jön az új faj .
Amúgy nagyon jók a sugárfertőzött nehéz távolságiak :)
 
Utoljára szerkesztve:

borisz40

Újonc
Ha eladtad már a sárkánytornyot, akkor adj el egy másik Fő településépületet. Mire gondol a lelkem?
 

Burney

Felderítő
Sziasztok!
A 69-es feladatot lassításnak szánták a 670 felderített tartománnyal??
Nem volt elég a 660 tartomány hogy megkapjuk azt az 1 szem terület bővítést most még +10 tartománnyal kínlódjunk?? Ha valaki nem preferálja a felderítéseket állandóan, annak ez úgy másfél hónap helybentopi, az átlag 4-5 napos felderítésekkel :(
 

Szerencse fia

Veterán
Sziasztok!
A 69-es feladatot lassításnak szánták a 670 felderített tartománnyal??
Nem volt elég a 660 tartomány hogy megkapjuk azt az 1 szem terület bővítést most még +10 tartománnyal kínlódjunk?? Ha valaki nem preferálja a felderítéseket állandóan, annak ez úgy másfél hónap helybentopi, az átlag 4-5 napos felderítésekkel :(
Kedves Burney! :)

Tipp: a XX. fejezet egyik ősi csodáját - a Felderítők fogadóját -érdemes letenni és fejleszteni, hiszen csökkenti a felderítési időt, s így segítségedre lehet.
Akik pedig még messze vannak e csoda megszerzésének lehetőségétől azok számára javaslom, hogy legalább heti 1x indítsák el a felderítőket, hogy ne jöjjenek zavarba kalandos elvenári utazásuk során! ;)
Jómagam ennek a technikának köszönhetően az alábbiak szerint állok jelenleg:
1694344406614.png
 
Fent