• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Vallorián Legenda

Szerencse fia

Veterán
Sziasztok! :)

Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy a lakóépületek közösségi munka termelése nagy mértékben függ a kultúránktól. Tehát érdemes figyelmet fordítani arra, hogy a kultúra bónuszunk magas szinten legyen. (jelen esetben 180 %)
közösségi munka2.png
 

w.Joe

Felderítő
Csak mobilon latszik ugy hogy a tarolas orvenye nincs hatassal a portal kapacitasara, vagy ez valoban igy van? Ha igy van, akkor mi az oka ennek? A portal profit aldas mukodni latszik a portallal, de csak az alapkapacitason. De ha a portal profit mukodik, akkor ez egy portal tehat akkor a 2 portalra hato csodanak is mukodni kellene...
 

Kira7

Veterán
Csak mobilon latszik ugy hogy a tarolas orvenye nincs hatassal a portal kapacitasara, vagy ez valoban igy van? Ha igy van, akkor mi az oka ennek? A portal profit aldas mukodni latszik a portallal, de csak az alapkapacitason. De ha a portal profit mukodik, akkor ez egy portal tehat akkor a 2 portalra hato csodanak is mukodni kellene...
Nem csak mobilon PC-n se
 

w.Joe

Felderítő
Bongeszobol belepve legalabb megtalaltam, hogy a szukseges jolet noveli a termelest, tehat minel nagyobb a vendegfaj telepulese, annal jobban termel.
 

Kira7

Veterán
Sziasztok!
A leírásnál ez szerepel:
"
A Vendégfaj

A jólét
egy új követelmény a városod fejlődéséhez (a kultúra mellett). Ezt a Főépólet, a Kaszárnyák, a Lakóépületek és a Műhelyek biztosítják."

A kaszárnyából 1-t lehet építeni a városba többet nem, itt hogy többes számba van "a kaszárnyák" azt hittem hogy a többi katonai épületre is vonatkozik azért szerepel így , de a kiképzőpályára nem ad jólétet, akkor csak a kaszárnya a helyes és nem a kaszárnyák.
 

Var-ju

Újonc
Sziasztok !
Az új fajjal vannak gondjaim ?!
A jólét,hogy fog szaporodni?? Felfejleszve a főépület,kaszárnya,Lakót,műhelyt még nem engedi,mert a kutatás kell hozzá ...
Aztán még az áldozat is kérdés,mert nem tudom enélkül a kutatást sem csinálni...
Nem tudom letenni a vallorián sárkánytornyot ,mert hiányzik hozzá a jólét ::
Elolvasnám ,de nincs leírva,angolul nem tudok ,mi lesz így velem :-(
Be kell fejeznem az elvenart ?? :)
Üdv.: Varju
 

Yaarticris

Újonc
Sziasztok !
Az új fajjal vannak gondjaim ?!
A jólét,hogy fog szaporodni?? Felfejleszve a főépület,kaszárnya,Lakót,műhelyt még nem engedi,mert a kutatás kell hozzá ...
Aztán még az áldozat is kérdés,mert nem tudom enélkül a kutatást sem csinálni...
Nem tudom letenni a vallorián sárkánytornyot ,mert hiányzik hozzá a jólét ::
Elolvasnám ,de nincs leírva,angolul nem tudok ,mi lesz így velem :-(
Be kell fejeznem az elvenart ?? :)
Üdv.: Varju
Lakóépületeket és a műhelyeket fejleszd és lesz jóléted. Nincs gyémis műhelyed vagy lakód? Azokat már tudod fejleszteni.
 

Var-ju

Újonc
Lakóépületeket és a műhelyeket fejleszd és lesz jóléted. Nincs gyémis műhelyed vagy lakód? Azokat már tudod fejleszteni.
Sajna a varázslatoshoz térképet kér az nincs ..a sima lakó és műhelyre pedig a kutatást...tehét sehonnan nem látom a lehetőséget beszerezni a jólétet és az áldozatot :-(
 

Yaarticris

Újonc
Akkor a főépület után a műhelyest kutasd ki, az is választható
Ahhoz csak arany kell meg mana
Megnéztem, hol vagy. Ha minden páros héten 10ládáztok, akkor is lesz hamarosan térképed, ha most tényleg nincs...
 

Kira7

Veterán
Sziasztok !
Az új fajjal vannak gondjaim ?!
A jólét,hogy fog szaporodni?? Felfejleszve a főépület,kaszárnya,Lakót,műhelyt még nem engedi,mert a kutatás kell hozzá ...
Aztán még az áldozat is kérdés,mert nem tudom enélkül a kutatást sem csinálni...
Nem tudom letenni a vallorián sárkánytornyot ,mert hiányzik hozzá a jólét ::
Elolvasnám ,de nincs leírva,angolul nem tudok ,mi lesz így velem :-(
Be kell fejeznem az elvenart ?? :)
Üdv.: Varju
Szia!
Az elején a kutatáshoz még nem kell vendég árú jólét se. Ki kutatod a főépületet és fejleszted is az új szintre így kapsz 300 jólétet, utána ugyan ez a kaszárnyával ott kapsz 180 jólétet ha az is megépíted az új szintre, a műhelyeket is kitudod kutatni ahhoz se kell még semmi új a kutatáshoz se meg a fejlesztésükhöz se, (annyi ha van varázslatos az több jólétet ad mint a sima ) utána jön a sárkánytorony kutatás ezt mikor leteszed ehhez kér jólétet, de az már az előző fejlesztésekből meg van, utána jön a vallorián műhely és áldozati ösvény ezek kutatásához se kell még új áru a vallorián műhely letételéhez kell jólét meg a sárkánytoronyhoz az áldozati ösvénnyel kapcsolódik ezekhez se kell még vendég árú. Amikor lent van a vallorián műhely azzal tudsz termelni áldozatot amit utána már fog kérni ( vagy PP-vel termelsz , ha már lent van a sárkány torony ) A lakó épületek kutatása után kér csak közösségi munkát azt meg a lakóépületekkel tudsz termelni.
Varázslatosak nélkül is lehet folyamatosan csinálni, csak úgy nehezebb lesz.......
 
Utoljára szerkesztve:

Var-ju

Újonc
Szia!
Az elején a kutatáshoz még nem kell vendég árú jólét se. Ki kutatod a főépületet és fejleszted is az új szintre így kapsz 300 jólétet, utána ugyan ez a kaszárnyával ott kapsz 180 jólétet ha az is megépíted az új szintre, a műhelyeket is kitudod kutatni ahhoz se kell még semmi új a kutatáshoz se meg a fejlesztésükhöz se, (annyi ha van varázslatos az több jólétet ad mint a sima ) utána jön a sárkánytorony kutatás ezt mikor leteszed ehhez kér jólétet, de az már a főépületből meg van, utána jön a vallorián műhely és áldozati ösvény ezek kutatásához se kell még új áru a vallorián műhely letételéhez kell jólét meg a sárkánytoronyhoz az áldozati ösvénnyel kapcsolódik ezekhez se kell még vendég árú. Amikor lent van a vallorián műhely azzal tudsz termelni áldozatot amit utána már fog kérni ( vagy PP-vel termelsz , ha már lent van a sárkány torony ) A lakó épületek kutatása után kér csak közösségi munkát azt meg a lakóépületekkel tudsz termelni.
Varázslatosak nélkül is lehet folyamatosan csinálni, csak úgy nehezebb lesz.......
Szia !!
Nagyon köszi ezt a részletes infót,mindent értek,de sajna a sárkánytoronyhoz 600 jólétet kér ,nekem sajna annyi nem jött össze még a kaszárnya fel a,főépület fel van fejlesztve ...műhelynél nagyon érdekes amit ír azt írja ,hogy kutassam ki ,de már azon túl vagyok ...szóval topodok egy helyben 596 jólétem van és 600-t kér ..:-(
 

Kira7

Veterán
Szia !!
Nagyon köszi ezt a részletes infót,mindent értek,de sajna a sárkánytoronyhoz 600 jólétet kér ,nekem sajna annyi nem jött össze még a kaszárnya fel a,főépület fel van fejlesztve ...műhelynél nagyon érdekes amit ír azt írja ,hogy kutassam ki ,de már azon túl vagyok ...szóval topodok egy helyben 596 jólétem van és 600-t kér ..:-(
Szia!
Főépület 300 jólét+ kaszárnya 180 jólét, ha van varázsaltos műhelyed az 1 db 120 jólétet ad > így meg van a 600 jólét
Főépület 300 jólét kaszárnya 180 jólét , nem varázslatos műhely 1db 58 jólét abból 3 db kell > így 654 jólét és mehet a sárkány torony
Nálad csak 2 db 46-s műhely van, azért 596 a jóléted.
 

Var-ju

Újonc
Szia!
Főépület 300 jólét+ kaszárnya 180 jólét, ha van varázsaltos műhelyed az 1 db 120 jólétet ad > így meg van a 600 jólét
Főépület 300 jólét kaszárnya 180 jólét , nem varázslatos műhely 1db 58 jólét abból 3 db kell > így 654 jólét és mehet a sárkány torony
Nálad csak 2 db 46-s műhely van, azért 596 a jóléted.
Szia !!
NAgyon szépen köszönöm :) A jólét kipipálva :)
Klassz napot !!
 

SirSmithy

Veterán
Sziasztok!

@Simple szeretnek egy visszajelzést adni, amit kérlek továbbítsd a fejlesztőknek.
Mobilon nem látszik, h mit lehet termelni a Valorian Sarkanytoronyban. Csak a hozzávalókat, az időt és az zenélt mennyiséget lehet látni. Azt nem, h mit termelek.
Így nagyon nehéz letermelni, amit kér a kutatás.
 

Susanh

Erős harcos
Sziasztok!

@Simple szeretnek egy visszajelzést adni, amit kérlek továbbítsd a fejlesztőknek.
Mobilon nem látszik, h mit lehet termelni a Valorian Sarkanytoronyban. Csak a hozzávalókat, az időt és az zenélt mennyiséget lehet látni. Azt nem, h mit termelek.
Így nagyon nehéz letermelni, amit kér a kutatás.
IMG_1966.jpeg


Nekem làtszik.
Neked nem így adja be??
 
Fent