• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Vallorián Legenda

Kira7

Veterán
Kedves Burney! :)

Tipp: a XX. fejezet egyik ősi csodáját - a Felderítők fogadóját -érdemes letenni és fejleszteni, hiszen csökkenti a felderítési időt, s így segítségedre lehet.
Akik pedig még messze vannak e csoda megszerzésének lehetőségétől azok számára javaslom, hogy legalább heti 1x indítsák el a felderítőket, hogy ne jöjjenek zavarba kalandos elvenári utazásuk során! ;)
Jómagam ennek a technikának köszönhetően az alábbiak szerint állok jelenleg:
4350 bővítmény megtekintése
Sziasztok!
A felderítők fogadója nekem inkább beetetésnek jön le, most egy felderítés nekem az nélkül 124 óra, ha letettem volna és felhúzom 35-s szintig akkor ez lemegy 43,4 órára durván 5 napból lesz 2, még ez se kevés. Igazán a csoda haranggal együtt éri meg jobban a ajándék ládákkal, csak ez is akkor megint foglal helyet , egy csomó tp. stb. elvisz a fejlesztése és a súlyozás miatt még a torony és a bajnoki is nehezebb...sokat meg nem nyerek vele. Inkább folyamatosan felderítek és csak annyi tartományt csinálok meg belőle ami ép szükséges az eventhez stb.-hez és szerintem így jobban járok. ( de ez néző pont kérdése :))

Sziasztok!
A 69-es feladatot lassításnak szánták a 670 felderített tartománnyal??
Nem volt elég a 660 tartomány hogy megkapjuk azt az 1 szem terület bővítést most még +10 tartománnyal kínlódjunk?? Ha valaki nem preferálja a felderítéseket állandóan, annak ez úgy másfél hónap helybentopi, az átlag 4-5 napos felderítésekkel :(

Ezen a szinten már a felderítés költségének nem szabad gondnak lennie , csak annyi hogy ránézel és ha lejár indítasz újat.
Így bőven lesz annyi tartalékod , ha kér tartományt fő küldetéshez vagy evnethez könnyen tudod teljesíteni.

Még 1 apró infó mikor elkezdték az új fejezetet beharangozni akkor többször lett hivatkozva az https://idavis-elvenar.com/ oldalra, ha ezt megnézed ott már lassan több mint 1 hónapja láthattad volna hogy 670 tartományt kér a feladathoz lehetett volna rákészülni......
 
Utoljára szerkesztve:
Fent