• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Nagy Ásatás

BLERO

Felderítő
209 kövem van, pedig 500 csacsit rászántam, és régóta napi 1 feladat megy...
rossz taktikát választottam biztos...
 

Deathfolk

Veterán
Én bőven az arany ligába vagyok, 257 ponttal, és 1 gyémántot se költöttem! Van még 58 csacsim és 1 napi feladat még hátra van, kis szerencsével meglesz a 260 pont ami a teljes szett, de arany liga miatt amúgy is meglesz :) Viszont engem egyáltalán nem érdekel a szett, nem fogom kitenni, szóval lényegtelen :D
Amúgy durván átvariálták a csomagokat, érdekes hogy ezért még senkit se láttam reklamálni :D pedig eddig tuti nem ilyen csomagok voltak, emlékeim szerint 3 nagy csomag volt, most csak 2 van, az elsőbe van sok ásó és 1-1 nagyobb cucc, a 2.ba meg 1db ásó és több nagy, a korábbi ilyen eventeknél mintha lett volna egy 3. lehetőség is ami drága volt, de mindenből sok volt benne és db-ra lebontva a legmegérősebb volt, én mindig csak azt vettem, most ez nincs. Az 1db-os eszközök ára viszont sokkal olcsóbb lett, emlékeim szerint valami 20-25 pontba került 1db ásó, most meg 9, így már érdemes egyenként is venni, én sokat vettem így, mert a többiből össze gyűlt sok, az ásóm meg hamar elfogy. Én szeretem ezt az event fajtát, ha jól emlékszek eddig mindig aranyba végeztem, bár sok jelentősége nincs ha nem érdekel a fődíj...
 
Amúgy durván átvariálták a csomagokat, érdekes hogy ezért még senkit se láttam reklamálni :D
Alapvetően értéktelen dolgokat ad ez az event is, mint kb. az összes többi. Így az egész "ásósdit" csak végig kattintgatom, nagyjából mind1 mit szedek össze. Általában beállítom egységáldásra a napi cuccost, vagy ha éppen aznap van ilyen, akkor kattogtatok.

bár sok jelentősége nincs ha nem érdekel a fődíj...
Sajnos ez elmondható kb. az összes eventről... :(

Játszanék szívesen, ha lenne értelmes fődíj, nagy a nagydíjak lennének értelmezhető minőségűek, vagy mennyiségűek. A nagydíjak közül a kisállateledel ami értelmes, de tééényleg 1 db-ot sikerül adni?! Na mind1. A 75% életerő hullám szintén jó kis cucc, de abból az értelmezhető mennyiség nálam 10db-tól indulna az tényleg segítene egy-egy bajnokiban, vagy a toronyban. A lötyiről (Két korty tisztaság) nem is beszélve, folyamatosan barkácsolok, rendszeresen pörgetek így ez 2 db a nesze semmi, fogd meg jól. Jóóóó értem én 'ingyé' van, de ha pl. a barkácsban nem értelmetlen 2x1-es szobrok garmadája lenne, akkor nem kellene annyit pörizni, de ezt is megszoktuk, lenyeltük.

Tehát a fentiek miatt tök értelmetlen reklamálni a lapátok számáért, mert jó ideje értelmetlenek az eventek díjai, így kb. pont lényegtelen, h. mit nem kapok meg.
Persze lehetne dünnyögni, de minek. Még a béta fórumon sem érdekli a fejlesztőket a játékosok véleménye.
Az itteni stábtagok, nagyon kedvesek, aranyosak, szerethetőek és minden tiszteletem feléjük, de ők sem tudnak érdemben ráhatni a fenti fejekre.

Bocsi, h negatív lett a komment hangulata, de időnként kiborul a bili és ez most a te hozzászólásodra jött elő... :)
 

Deathfolk

Veterán
Alapvetően értéktelen dolgokat ad ez az event is, mint kb. az összes többi. Így az egész "ásósdit" csak végig kattintgatom, nagyjából mind1 mit szedek össze. Általában beállítom egységáldásra a napi cuccost, vagy ha éppen aznap van ilyen, akkor kattogtatok.


Sajnos ez elmondható kb. az összes eventről... :(

Játszanék szívesen, ha lenne értelmes fődíj, nagy a nagydíjak lennének értelmezhető minőségűek, vagy mennyiségűek. A nagydíjak közül a kisállateledel ami értelmes, de tééényleg 1 db-ot sikerül adni?! Na mind1. A 75% életerő hullám szintén jó kis cucc, de abból az értelmezhető mennyiség nálam 10db-tól indulna az tényleg segítene egy-egy bajnokiban, vagy a toronyban. A lötyiről (Két korty tisztaság) nem is beszélve, folyamatosan barkácsolok, rendszeresen pörgetek így ez 2 db a nesze semmi, fogd meg jól. Jóóóó értem én 'ingyé' van, de ha pl. a barkácsban nem értelmetlen 2x1-es szobrok garmadája lenne, akkor nem kellene annyit pörizni, de ezt is megszoktuk, lenyeltük.

Tehát a fentiek miatt tök értelmetlen reklamálni a lapátok számáért, mert jó ideje értelmetlenek az eventek díjai, így kb. pont lényegtelen, h. mit nem kapok meg.
Persze lehetne dünnyögni, de minek. Még a béta fórumon sem érdekli a fejlesztőket a játékosok véleménye.
Az itteni stábtagok, nagyon kedvesek, aranyosak, szerethetőek és minden tiszteletem feléjük, de ők sem tudnak érdemben ráhatni a fenti fejekre.

Bocsi, h negatív lett a komment hangulata, de időnként kiborul a bili és ez most a te hozzászólásodra jött elő... :)
Sajnos pontosan ez a helyzet... Vagyis a kicsiknek még jok ezek az eventek, nekik 1-1 épület ami lakost vagy kultúrát ad, segítség lehet, anno nekem is az volt, de a nagy városoknak ezek a nyeremények semmit nem érnek, a 75%-os áldás jól hangzik de igazából az se ér kb semmit, eleve ez a áldás szerintem el van rontva, nem úgy kéne működnie ahogy jelenleg működik, hogy 1 kiválasztott egységre hat, hanem az egész csapat veszteségeiből kéne hogy vissza hozzon 75 vagy egyéb százalékot, na úgy lenne értelme de így nem sokat ér, vagy pedig tényleg 10es csomagokba kéne hogy lehessen barkácsolni és eventeken nyerni...

Én régóta a TP-s napon költöm el a pontjaimat, azokat legalább be tudom rakni csodákba, számomra másnak nem nagyon van értéke, katonám mindig van, így az instant katonák se érdekelnek. Csak az ősi tekercsekre megyek, ha lenne időgyorsító a nyeremények közt mint 2+ éve akkor azokra mennék, vagy kívánság kútra, az is jó volt de szintén pár éve nem lehet kapni...
Szóval tényleg jobb nyeremények kellenének amik a nagyoknak is értékesek és nem csak a kicsiknek, sok állat eledel, 5-10es csomagokba lévő élet töltő áldás, királyi restauráció szintén több db-os csomagba, stb

Nem voltál negatív, igazából tényleg ez a helyzet... Én úgy látom minden téren régóta csak a kicsi játékosoknak kedveznek!
A béta szerver is tényleg kb minek van, az üstre több 100 komment érkezett hogy 1 szar az egész ahogy van, aztán ugyanúgy áthozták a rendes szervere, a nagy városommal kb nem is használom volt hogy 2 hétig be se léptem az üstbe, és ahogy kérdezősködtem nem sokan használják, vagy csak elnyomkodják azt kész, de igazából senkit se érdekel, 1 tök felesleges játék elem lett...
 

Kira7

Veterán
, vagy kívánság kútra, az is jó volt de szintén pár éve nem lehet kapni...
1678825071312.png
Szia!
A kívánságkútban mi jó 1 nagyobb városban ? Anno mikor nem volt torony nem volt barkács stb. és máshol nem tudtál gyémántot nyerni csak ott , akkor talán ért még valamit, de most.......
 

Calyr

Veterán
4077 bővítmény megtekintése
Szia!
A kívánságkútban mi jó 1 nagyobb városban ? Anno mikor nem volt torony nem volt barkács stb. és máshol nem tudtál gyémántot nyerni csak ott , akkor talán ért még valamit, de most.......
Ha 6-8-10 kutat letettél egymás mellé, és egy húzással gyűjtötted be a cuccokat, akkor - a mostani nyerési esélyekhez képest! - meglehetősen gyakori volt (kb. pár naponta előfordult), hogy egyszerre több kút is gyémit adott be, néha a fele is (ami pl. 10 kútnál már szépen adta a gyémit :) ).
A nyerési százalék egy dolog, de ez volt a tapasztalat - ezért szerettük sokan, csak úgy dőlt a gyémi, hetente sok száz fixen bejött.
Nem véletlenül vették ezt vissza. :)

Amúgy ez a fajta begyűjtés az utána jövő épületeken is nagy eséllyel bejön (pl. dzsinnen), csak a gyémi esély lett sokkal kisebb (de pl. ha mag kell, mana, tp vagy gyorsító, azokat a dzsinn ilyen egy húzásos módszerrel elég jó hatékonysággal beadja).
 

unseen

Veterán
Ha 6-8-10 kutat letettél egymás mellé, és egy húzással gyűjtötted be a cuccokat, akkor - a mostani nyerési esélyekhez képest! - meglehetősen gyakori volt (kb. pár naponta előfordult), hogy egyszerre több kút is gyémit adott be, néha a fele is (ami pl. 10 kútnál már szépen adta a gyémit :) ).
A nyerési százalék egy dolog, de ez volt a tapasztalat - ezért szerettük sokan, csak úgy dőlt a gyémi, hetente sok száz fixen bejött.
Nem véletlenül vették ezt vissza. :)

Amúgy ez a fajta begyűjtés az utána jövő épületeken is nagy eséllyel bejön (pl. dzsinnen), csak a gyémi esély lett sokkal kisebb (de pl. ha mag kell, mana, tp vagy gyorsító, azokat a dzsinn ilyen egy húzásos módszerrel elég jó hatékonysággal beadja).
Ez valóban most is így van, nekem is van lent 5 db dzsinn és szépen működik is ez a begyűjtési módszer. Anno a kutaknál is így volt. :)

Óóóó azok a gyönyörű kutak...
A_Evt_Wishing_Well1_1.png
 
Utoljára szerkesztve:
Fent