• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Nagy Ásatás

Mihaszna

Veterán
Szépen összelett dobva a szett, kicsit Age Of Empiers feelinge van. :) A képet nézve olyan, mintha egy római (görög) piacon járna az ember. Szerencsére a hírlevél is működik, megkaptam a 100 ingyen pacit.. Kipróbálok egy stratégiát, hogy sikerüljön megszerezni a teljes szettet, továbbá kihasználni a szem erejét maximálisan. A stratégia alkalmazása szerencsére nem a szerencsén múlik. :D :)
 

Szano

Tag
Sziasztok!
Reggel lefagyott a játék, miközben ásatást végeztem, így eltűnt 5 palackom és 1 gömböm.
Csak egy oszlopot szerettem volna felderíteni, de nem ment, ezért újra meg újra megpróbáltam. :'( Mivel próbálkozásaim közepette nem tűnt el egy palackom se, ezért azt hittem én csinálok valamit rosszul, s a következő pillanatban végre fel volt oldva az oszlop, de 5 palackkal és 1 gömbömmel kevesebbem volt.
Mit tegyek?
(Képen: a piros karikával jelölt rész volt feloldva
 

Csatolmányok

  • IMG_20230224_201625.jpg
    IMG_20230224_201625.jpg
    794,6 KB · Megtekintések: 9

Szano

Tag
Szerettem volna, de nem engedte azt se a játék, csak körbe-körbe ment a várakoztató karika, majd nem történt semmi. Aztán mennem kellett munkába. Munka után rögtön írtam ide, mert hát a játékban nem tudtam írni. :')
 

Manitu66

Újonc
Sziasztok!
Már többször is akartam írni, hogy tudjátok-e Eventek alkalmával, összesen mennyi ajándékot lehet beszedni a város körül 1 nap?(vagy a játék végéig?) Régebben lehetett tudni ...és számolni is vele ehhez nagy segítség volt akkor az Elvengems.com oldal( tisztában vagyok vele, hogy nem "hivatalos" oldal volt mielőtt még erről vki írna) lényeg hogy tervezhető volt!! Most azért is hoztam szóba mert ma alig ad csacsit a városomban. Tegnap este kb. 22.00.-kor fejeztem be a játékot.....ma délelőtt kb. 09.30. körül léptembe és találtam 1 azaz egy darab csacsit ami 2 pontot adott!!!!( általában eventek alkalmával reggelre 6-8-at szokott adni!!!) később 10.30. körül kaptam 2 db, 11.45 körül 2 db, ...majd hosszú csend pl. 13.23. semmi,.....14.01. 1 db...tovább nem is néztem mert felidegesített. Több várossal is játszom van összehasonlítási alapom.....van egy másik városom is ahol gond volt reggelre 1 db adott...... napközben sem sokat!! Amúgy is nehéz összeszedni a fődíjat erre még ez is rájátszik!
 

Mihaszna

Veterán
Szia Manitu66.

A város körüli + pontok és azoknak mennyisége véletlenszerű. Én általában ha van rá időm, 3 óránként szoktam ránézni, s akkor már szokott lenni 2-3 darab is, de ez nem azt jelenti, hogy óránként 1 esik. Továbbá érdemes alaposan átnézni a képernyő bal szélét, az alját, illetve néha a jobb felső sarokba is szokott beesni, és figyelni kell kicsit jobban, mert a téli tájba minimálisan beleolvadnak.
 

Manitu66

Újonc
Sziasztok!
Szerintem nem lehet megcsinálni!!!( csak pénz-gyémánt vásárlással, vagy "több zsák" szerencsével)....majd talán lesz nyereményként a tesó kaland során vagy torony vagy barkács alkalmával.
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok!
Már többször is akartam írni, hogy tudjátok-e Eventek alkalmával, összesen mennyi ajándékot lehet beszedni a város körül 1 nap?(vagy a játék végéig?) Régebben lehetett tudni ...és számolni is vele ehhez nagy segítség volt akkor az Elvengems.com oldal( tisztában vagyok vele, hogy nem "hivatalos" oldal volt mielőtt még erről vki írna) lényeg hogy tervezhető volt!! Most azért is hoztam szóba mert ma alig ad csacsit a városomban. Tegnap este kb. 22.00.-kor fejeztem be a játékot.....ma délelőtt kb. 09.30. körül léptembe és találtam 1 azaz egy darab csacsit ami 2 pontot adott!!!!( általában eventek alkalmával reggelre 6-8-at szokott adni!!!) később 10.30. körül kaptam 2 db, 11.45 körül 2 db, ...majd hosszú csend pl. 13.23. semmi,.....14.01. 1 db...tovább nem is néztem mert felidegesített. Több várossal is játszom van összehasonlítási alapom.....van egy másik városom is ahol gond volt reggelre 1 db adott...... napközben sem sokat!! Amúgy is nehéz összeszedni a fődíjat erre még ez is rájátszik!
Egyszerre max. 6 eventes tárgy van a város körül és naponta max. 30 lehet belőle. Az eloszlás véletlenszerű.
 

Calyr

Veterán
Sziasztok!
Szerintem nem lehet megcsinálni!!!( csak pénz-gyémánt vásárlással, vagy "több zsák" szerencsével)....majd talán lesz nyereményként a tesó kaland során vagy torony vagy barkács alkalmával.
Ez abszolút így van! De legalább jó hír, hogy ez nem tűzfőnix/barna maci szintű extra épület, így nem kell sajnálnod, ha nem lesz meg. :)
 

Mihaszna

Veterán
majd talán lesz nyereményként a tesó kaland során vagy torony vagy barkács alkalmával.

A torony és a barkács esetében kb. 99%, hogy tuti nem. Toronyban az ereklyék forognak, barkácsnál pedig maximum a Holdkőtár, de az is csak addig, amíg nincs meg összes darabja. Tesókalandnál a legesélyesebb, hogy kötet formájában beteszik és választhatunk belőle 1 darabot.
 

Kira7

Veterán
Sziasztok!
Az eventet jól eltolták a fejlesztők. Vissza vették a csomagok megvételéhez szükséges pont határokat, de a teljes szett megszerzési esélyét meg túl vissza vették. Ahhoz hogy valaki megtudja szerezni a teljes szettet 260 kőtáblát kell össze gyűjteni , két nap van hátra és most az aranyliga 223+ nál áll, ami azt jelenti hogy a teljes szett begyűjtésére a játékosok 1%-a lesz csak képes és azoknak is nagy része csak azért , mert az arany ligában jutalomként meg tudja nyerni az útsó darabot.
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Kicsit nehéznek tűnt az event a bétán, az arany ligások szerezték meg a szettet, az event keretein belül. Nem világos számomra a Béta szerver funkciója, mert úgy látom nem vontak le semmilyen tanulságot, és nem változtattak semmin. Egyik karimmal az arany liga határán billegek, és csak a jutalom épülettel lesz meg, ha bent maradok (kizárt) a szett. Mindenki másnak marad a kaland, ahol az egyik jutalom választható épület a szetthez.
 

Ferenc99

Erős harcos
Mihaszna neked meg lesz ? Mert tudom szereted a szetteket , ez mondjuk tetszetős és nem termel annyit de egy szép szettről nagyon jó leszedni a termelést .
Valakinél meg lehet tekinteni ezt a szettet ?
 

Susanh

Erős harcos
Nekem ezek a ködös, keresgélős eventek soha nem mentek, annó nagyon bántam,hogy halloweenkor egy macskás profilképet sem tudtam megszerezni..
Most 232 ponttal az aranyban vagyok (még) de sajnos ebből sem lesz profilkép:rolleyes::(
 

Susanh

Erős harcos
ha 278 miafeném vagy sírkő vagy mi az..lenne akkor talán gyémántoznék, de így hogy 500 gyémánt 100 csacsi, és nem is biztos,hogy talàlnék sírkövet nem pazarlom el feleslegesen a meglévő gyémántjaimat..,venni meg jelenlegi anyagi helyzetben,mikor mennek fel az árak nem játékra szeretném költeni a pénzem.:(
 
Fent