• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Hókirály és a Hóesés

DeletedUser1637

Vendég
Tényleg jó lenne még az ünnepek előtt a nagy részével végezni, mert abban az időszakban kevés idő jut majd a játékra, hisz ilyenkor a fél ország megindul egyik irányból a másikba és fordítva, tehát nem a játék lesz az első.
Ez igaz ugyan, de ne feledjétek el, ha nagyon előreszaladtok a feladatok teljesítésével, és a vége felé lesz valami jó épület, akkor kisebb esélyetek lesz azt megszerezni, hisz a napi feladatokkal kevesebb hópihét szerezhettek. Feltételezve azt, hogy több napi jutalomépület is megtetszik, és nyitni fogtok, nem biztos, hogy érdemes nagyon sietni! :)
 

zsivany

Erős harcos
Ez igaz ugyan, de ne feledjétek el, ha nagyon előreszaladtok a feladatok teljesítésével, és a vége felé lesz valami jó épület, akkor kisebb esélyetek lesz azt megszerezni, hisz a napi feladatokkal kevesebb hópihét szerezhettek. Feltételezve azt, hogy több napi jutalomépület is megtetszik, és nyitni fogtok, nem biztos, hogy érdemes nagyon sietni! :)

Ebből a szemszögből nézve.... megfontolandó tanács. :)
 

DeletedUser1322

Vendég
Ez igaz ugyan, de ne feledjétek el, ha nagyon előreszaladtok a feladatok teljesítésével, és a vége felé lesz valami jó épület, akkor kisebb esélyetek lesz azt megszerezni, hisz a napi feladatokkal kevesebb hópihét szerezhettek. Feltételezve azt, hogy több napi jutalomépület is megtetszik, és nyitni fogtok, nem biztos, hogy érdemes nagyon sietni! :)
Attól hogy valaki gyorsan túlteszi magát a feladatokon az még nem azt jelenti hogy rögtön el is költi a hópelyheket.
Én pl a 36-os feladatnál járok de még egy ládát sem nyitottam ki.Én csak egy bizonyos épületre várok de abból sok kell:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

bere007

Veterán
Ez igaz ugyan, de ne feledjétek el, ha nagyon előreszaladtok a feladatok teljesítésével, és a vége felé lesz valami jó épület, akkor kisebb esélyetek lesz azt megszerezni, hisz a napi feladatokkal kevesebb hópihét szerezhettek. Feltételezve azt, hogy több napi jutalomépület is megtetszik, és nyitni fogtok, nem biztos, hogy érdemes nagyon sietni! :)

Nem nyitok egyet sem, amíg a kiszemelt "vad" fel nem bukkan a célkeresztbe. :) Pont azért sietek, hogy amire az jön, minél több pihém legyen és annak adjam meg az esélyt, hogy lehetőleg többet is kapjak.

Ebből a szemszögből nézve.... megfontolandó tanács. :)

Ez a szemszög azokra a játékosokra igaz, akiknek ha 1re való összejön, ki is nyitja...

Én csak egy bizonyos épületre várok de abból sok kell:D

Te mond, mert a te hangod mélyebb. :)
 

DeletedUser1637

Vendég
Attól hogy valaki gyorsan túlteszi magát a feladatokon az még nem azt jelenti hogy rögtön el is költi a hópelyheket.
Én pl a 35-ös feladatnál járok de még egy ládát sem nyitottam ki.Én csak egy bizonyos épületre várok de abból sok kell
Ez természetesen igaz, de tételezzük fel, hogy az épületlistát sem tudod, akkor mi van? :) De több jó épület van, és tételezzük fel, hogy nem bir valaki ellenállni egy-egy jobb épületnek, és nyit, és ekkor lép érvénybe a tanácsom, amit így fogalmaztam:
Feltételezve azt, hogy több napi jutalomépület is megtetszik, és nyitni fogtok, nem biztos, hogy érdemes nagyon sietni! :)
Természetesen ez csak egy tanács, aki eddig megfontolt volt, és várt valamire, az ezután is ezt teszi. ;)

Amennyiben viszont előreszaladnék, DE, nem nyitok, csak akkor, ha lesz pl. Apafa?
[szarkazm] Csak el ne olvadjon addig a hópihekészleted![/szarkazm]:p
(Ezt a bb kódot Hoshitól tanulhattuk) :D
 

DeletedUser1322

Vendég
de tételezzük fel, hogy az épületlistát sem tudod, akkor mi van? :) De több jó épület van, és tételezzük fel, hogy nem bir valaki ellenállni egy-egy jobb épületnek, és nyit
Erre nagyon egyszerű a válasz.Ha egy épület többet ad mint az aktuális koromban lévő legjobb épület és ráadásul kisebb helyen elfér akkor kell.Csak azért nem fogok megszerezni egy épületet mert szép,azzal nem leszek előrébb.;)
Persze bárki elcsábulhat egy-egy épületnél de ez a veszély engem nem fenyeget..mondhatnám úgy is hogy rám ez a bűbáj nem hat:p:D
 

DeletedUser1637

Vendég
Erre nagyon egyszerű a válasz.Ha egy épület többet ad mint az aktuális koromban lévő legjobb épület és ráadásul kisebb helyen elfér akkor kell.Csak azért nem fogok megszerezni egy épületet mert szép,azzal nem leszek előrébb.;)
Ez teljesen normális hozzáállás, és felmerül a kérdés (és egyben össze is foglalja, hogy miért adtam a tanácsot, még ha nem is feltétlenül olyanoknak, mint te, akik már tudják, hogy mit akarnak), mi van, ha később lesz egy jobb?:rolleyes:
Ettől függetlenül a régebbi játékosok többsége már tapasztalt, és tudja mit akar, meg lehet haladni is, ki hogy szeret, viszont adtam egy egész oldalra való témát, leírtátok, hogy mit miért tesztek, és ebből sokan tanulhatnak! :p;)
 

DeletedUser902

Vendég
Háháháháháháhá :D
Ezek szerint én rosszabb vagyok..... szeretem a szépet! :D
Elég kevés csúnya épülettel találkoztam eddig, de ami nekem kell, legyen szép és hasznos is! :p
 

DeletedUser

Vendég
Az nem gond, már a 31.et gyötröm, még karácsonyig le szeretném "zavarni", csak a miheztartás végett szerettem volna tudni. De akkor mindegy.
Egyetértek. Útálom a meglepetéseket. Szeretném magam én is "miheztartani"! :D

Ez igaz ugyan, de ne feledjétek el, ha nagyon előreszaladtok a feladatok teljesítésével, és a vége felé lesz valami jó épület, akkor kisebb esélyetek lesz azt megszerezni, hisz a napi feladatokkal kevesebb hópihét szerezhettek. Feltételezve azt, hogy több napi jutalomépület is megtetszik, és nyitni fogtok, nem biztos, hogy érdemes nagyon sietni! :)
Össze lehet gyűjteni a pelyheket előre is, gyorsan és sokat. Csak tudni kell spórolni vele és várni a kiszemelt áldozatot. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser240

Vendég
Talán arra azért ügyelni kell, nehogy "eltüntesd" az eventet, értem ezalatt, ha a legutolsó feladatot is megoldod, bezár a bazár, és nincs válogatásra meg egyebekre mód. :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Talán arra azért ügyelni kell, nehogy "eltüntesd" az eventet, értem ezalatt, ha a legutolsó feladatot is megoldod, bezár a bazár, és nincs válogatásra meg egyebekre mód. :eek:
Na ez egy jó felvetés! Vajon eltűnik a napi feladat, a doboznyitogatás, meg minden, ha az ember a folyamatos feladatokat mind megcsinálja idő előtt?
 

DeletedUser

Vendég
Igennel voksolok, hisz abban az esetben a rendszer szerint végeztél. Nem?
Elképzelhető. Bár az is lehet, hogy itt a rendszer nem azt figyeli, hogy a folyamatossal végeztél-e, hanem határidő van beállítva The End-nek. Mert ugye napi feladatok is vannak. Azok meg a határidő végéig elérhetőek. Fogas kérdés... :)
 

DeletedUser240

Vendég
Elérhetőek? De az előzőben is hamarabb "fogyott el" a napi... Ez pedig arra enged következtetni, ha cirka 30 napos is az event, napiból nem lesz annyi.
Az nem tartja fent az eventet végig.
Közben látom, mit írt Enamel. A próféta szóljon belőled!
 

DeletedUser7

Vendég
A napi küldetésekről: Már nem emlékszem pontosan, lehet hogy az utolsó nap már nem érkezett új feladat, vagy nem érkezett új épület, vagy a kettő együtt... Ezek bármelyike fennállhat itt is, én nem tudom. Bétáról egy héttel hamarabb értesültök róla úgyis, szóval szerintem lesz időtök felkészülni :)
A nem napi küldetések meg tényleg kifogynak. Ha egyszer végigviszitek őket, akkor annyi. Szóval ne panaszkodjanak majd azok akik végigcsinálták 2 hét alatt, hogy hol van a többi, mert nem lesz több :p
 
Fent