• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Hókirály és a Hóesés

bere007

Veterán
+1 Megjegyzés:

Ezen lista alapján, összesen 27 épületet kell majd fejleszteni az Event alatt...
Miből gondoljátok, hogy Mindenkinek lesz még ennyi?!?!:eek:

Micsoda jó lenne most, ha esetleg lehetne az épületeket szintenként is csökkenteni... pedig én jó ötletnek tartottam, de szinte csak ellenzőkkel találkoztam. :( igaz, hogy költséges egy picit, de teljesíthető lenne az event, de talán majd most többen támogatnának. :)

Köszi
Akkor az első napi egybeesés pusztán a véletlen műve volt

Az elvenari világban bármi előfordulhat. :)

Használd a szerkesztés funkciót! - Berea
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1068

Vendég
sziasztok! Jeleznék egy bosszantó dolgot, ami talán mást is érint. Kapcsolódik a harcmotor "fejlesztéshez" persze. Szóval be lettünk lassítva, harcolni már nem tudok több, mint egy hónapja, le is álltam kb a tartományokkal. Felfedezem amit tudok, aztán egyszer majd feloldom. 190 tartományom van, tündér korban járok - ennyi az ork kor végére kéne a játék fejlesztői szerint, hogy legyen. Megjegyzem ez annyira nem életszerű, hogy ihaj. Nem vagyok hiperaktív, napi 2 belépés mellett gyűjtöttem ennyit össze hosszú hónapok alatt, nem rohantam. Amit felfedezek, elhasználom, gyártom és használom a bűbájokat, mivel ugye elvileg azért vannak.

Elvileg. Azonban már hetek óta kínlódom az erőteljes ellátás gyártással, mivel tekercstartomány alig van, ami van és még nem kért orkot, azt már kivásároltam. Nulla darab tekercsem van és sose kapok látogatásból se kb, csak olyan szutykokat, amiből amúgy is van.

Éééés a téli event masszív erőteljes ellátásokat vár tőlünk, meg vélhetőleg tartomány felderítéseket és teljesítéseket, ami számomra így kb lehetetlen, hacsak nem ölök több száz, ezer gyémántot 1-1 ereklyéért bele, amit nagyon nem szeretnék. Nem vagyok ellene az élőpénz áldozásnak: szeretem a játékot, nem bánom, ha a fejlesztőknek is van miből megélni. De uram bocsá, én dönthessem már el, hogy számomra mi hasznos és mi nem. A havi befizetésekre, amit egyébként minden hónapban megteszek, nekem is hadd legyen már tervem, hogy milyen épületet terveznék venni belőle, illetve hogy szeretném elkölteni és ne más döntse el helyettem.

Reménykedtem benne, hogy hátha tekercs bajnokság jön, de nem. És szerintem biztos nem én vagyok az egyetlen, aki így járt. Így most ezzel a szép játékkal is megálltam, mert egy kicsit besokalltam és bevallom töredelmesen, juszt sem vagyok hajlandó tekercsre real money-t költeni, mert valakik azt gondolták, hogy önkényesen, menetközben újraértelmezik a szabályokat és büntetik a "gyorsan" haladókat. Szerintem így is épp eleget szívtam/tunk már a harcrendszer változása miatt. És hiába a módosítások, az alap problémát, miszerint - nagyon nem volt jogos, életszerű ez a durva módosítás - nem orvosolják. Szerintem ez felháborító. És reméltem nagyon, hogy többet már nem kell felhúzzam ezen magam, egyszer csak utolérem az újraértelmezett határokat, de most megint beleszaladtam egy pofonba. Pedig játszani szeretnék.
 

DeletedUser

Vendég
Reménykedtem benne, hogy hátha tekercs bajnokság jön, de nem.
Hát tudod, sorban mennek mindig..... Nekem is a tekercsből volt a legkevesebb, azért feltankoltam kicsit a múltkori tekercsesben.... De basszus, értem a gondodat és szívesen adnék neked ereklyéket, ha lehetne! :) :( Nyissál középső ajándékdobozt az eventben, abban nyerhetsz tekercsereklyét, bár tudom, tudom, nem sokra mész ezzel..... :oops:
Egyébként mindig ezt a bűbájt fogják kérni az eventes küldetések, mert ez az első kikutatott, hogy a kicsik is meg tudják csinálni, úgyhogy majd a következő tekercs-bajnokságra készülj jól fel! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1068

Vendég
Igen, a múltkori tekercsbajnokságon nem tudtam túl aktív lenni munka miatt sajnos. 1 db középső dobozt tudnék nyitni, tegnap nyitottam 3-4 50-est, én marha. :) sztem zéró esélyem van arra, hogy pont tekercset kapjak, még jobban felbosszantani magam most inkább nem szeretném. Marad a sztrájk és tudom gyűjteni a napi event folyam hópelyheit. Úgy jövőre talán tudok annyi dobozt is nyitni, hogy tekercs jöjjön - de lehet a bajnokság előbb lesz. Elengedem ezt az eventet így... Csak tudom, hogy minden nap innentől ha belépek, ezen fogok bosszankodni. :( Pedig már beletörödtem egyszer-kétszer ebbe a remek harcrendszer újításba...
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok! Jeleznék egy bosszantó dolgot, ami talán mást is érint. Kapcsolódik a harcmotor "fejlesztéshez" persze. Szóval be lettünk lassítva, harcolni már nem tudok több, mint egy hónapja, le is álltam kb a tartományokkal. Felfedezem amit tudok, aztán egyszer majd feloldom. 190 tartományom van, tündér korban járok - ennyi az ork kor végére kéne a játék fejlesztői szerint, hogy legyen. Megjegyzem ez annyira nem életszerű, hogy ihaj. Nem vagyok hiperaktív, napi 2 belépés mellett gyűjtöttem ennyit össze hosszú hónapok alatt, nem rohantam. Amit felfedezek, elhasználom, gyártom és használom a bűbájokat, mivel ugye elvileg azért vannak.

Elvileg. Azonban már hetek óta kínlódom az erőteljes ellátás gyártással, mivel tekercstartomány alig van, ami van és még nem kért orkot, azt már kivásároltam. Nulla darab tekercsem van és sose kapok látogatásból se kb, csak olyan szutykokat, amiből amúgy is van.

Éééés a téli event masszív erőteljes ellátásokat vár tőlünk, meg vélhetőleg tartomány felderítéseket és teljesítéseket, ami számomra így kb lehetetlen, hacsak nem ölök több száz, ezer gyémántot 1-1 ereklyéért bele, amit nagyon nem szeretnék. Nem vagyok ellene az élőpénz áldozásnak: szeretem a játékot, nem bánom, ha a fejlesztőknek is van miből megélni. De uram bocsá, én dönthessem már el, hogy számomra mi hasznos és mi nem. A havi befizetésekre, amit egyébként minden hónapban megteszek, nekem is hadd legyen már tervem, hogy milyen épületet terveznék venni belőle, illetve hogy szeretném elkölteni és ne más döntse el helyettem.

Reménykedtem benne, hogy hátha tekercs bajnokság jön, de nem. És szerintem biztos nem én vagyok az egyetlen, aki így járt. Így most ezzel a szép játékkal is megálltam, mert egy kicsit besokalltam és bevallom töredelmesen, juszt sem vagyok hajlandó tekercsre real money-t költeni, mert valakik azt gondolták, hogy önkényesen, menetközben újraértelmezik a szabályokat és büntetik a "gyorsan" haladókat. Szerintem így is épp eleget szívtam/tunk már a harcrendszer változása miatt. És hiába a módosítások, az alap problémát, miszerint - nagyon nem volt jogos, életszerű ez a durva módosítás - nem orvosolják. Szerintem ez felháborító. És reméltem nagyon, hogy többet már nem kell felhúzzam ezen magam, egyszer csak utolérem az újraértelmezett határokat, de most megint beleszaladtam egy pofonba. Pedig játszani szeretnék.
Nekem is alig van tekercsereklyém, kb ugyanilyen cipőben járok, ugyanezeken bosszankodok. Még ha a bűbájokat le is tudom gyártani az event-ben, az ereklyés feladatoknál le fogok ragadni, mert nem tudok már tartományt nyitni, mivel harccal lehetetlen számomra. Amúgy meg nagyon drága már, ha letárgyalom. Ötletem sincs, honnan gondolták, hogy 20-30 ereklyét össze lehet szedni pikk-pakk... az azt követő feladatokban meg még többet... :(

Egyébként mindig ezt a bűbájt fogják kérni az eventes küldetések, mert ez az első kikutatott, hogy a kicsik is meg tudják csinálni
Az teljesen rendben, hogy az első bűbájt kérik az event-ek a kicsik miatt. De lehetne úgy is, hogy "deríts fel egy tartományt, vagy gyárts le egy bűbájt". Ezzel meg lenne oldva a dolog és ehhez olyan nagyon nagy átprogramozás sem kellene. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1068

Vendég
Igen, valami ilyen könnyítés, hogy ne csak az erőteljes ellátás legyen jó, hanem bármi, illetve a tartományszerzésre is legyen alternatíva annak, aki képtelen tárgyalni gyémánt nélkül, megoldás lenne, reméljük meghallgatásra is kerül a kérés/panasz. Így ugyanis azok a játékosok vannak hátrányosan megkülönböztetve, akik hónapok óta játszanak, a szabálymódosításokat megelőzően - és nincs alternatívájuk. Csendben jegyzem meg, hogy ezt minden event-nél figyelembe lehetne venni, hogy oké, hogy jött egy ilyen változtatás, de mikorra érjük utol a fejlesztői elvárásokat időben? Mert nekem az ork kor vége még úgy plusz 2 hónap. Addig nem tudok harcolni, tárgyalni se amíg nem tudok orkot gyártani. Ergo semmilyen ereklyém, tartományom nem lehet gyémánt nélkül. És azért azokat többesével kiváltani a hiányzó orkok miatt nem kevés gyémánt lenne...
 

DeletedUser1068

Vendég
Köszi! :) De még az is odébb van, még épp csak a selyem manufaktúrást oldottam fel. Szóval valami központi megoldást lenne jó látni erre a problémára.
 

DeletedUser

Vendég
Köszi! :) De még az is odébb van, még épp csak a selyem manufaktúrást oldottam fel. Szóval valami központi megoldást lenne jó látni erre a problémára.
Hát tudom, tudom..... Én most csak ezeket tudtam mondani, de drukkolok, hogy legyen valahonnan tekercsereklyéd meg EE bűbájod. Ládákból, dobozokból, mindegy honnan. :)
 

bere007

Veterán
Valaki tudna esetleg válaszolni a kérdésemre? Mivel nincsen annyi épület, mint ahány napos az event, így ha elfogytak nem lesz napi ajándék, vagy lesz valamiféle random ismétlődés a végéig? Vagy az ünnepek alatt nem lesz, tekintettel arra, hogy más elfoglaltságok fontosabbak lesznek? Az utóbbit amúgy jó ötletnek tartanám, ha úgy lenne.
 

DeletedUser1637

Vendég
Mivel nincsen annyi épület, mint ahány napos az event, így ha elfogytak nem lesz napi ajándék, vagy lesz valamiféle random ismétlődés a végéig?

Minden kiderül a maga idejében! Minden feladat teljesíthető átlagos aktivitás mellett, nem szükséges előre tudni a feladatsort, ahogyan a napi jutalomépületeket sem. Enélkül is teljesíthető az Event, és megmarad a meglepetés is. ;)
 

bere007

Veterán
Minden kiderül a maga idejében! Minden feladat teljesíthető átlagos aktivitás mellett, nem szükséges előre tudni a feladatsort, ahogyan a napi jutalomépületeket sem. Enélkül is teljesíthető az Event, és megmarad a meglepetés is. ;)

Az nem gond, már a 31.et gyötröm, még karácsonyig le szeretném "zavarni", csak a miheztartás végett szerettem volna tudni. De akkor mindegy.
 

zsivany

Erős harcos
Az nem gond, már a 31.et gyötröm, még karácsonyig le szeretném "zavarni", csak a miheztartás végett szerettem volna tudni. De akkor mindegy.

Tényleg jó lenne még az ünnepek előtt a nagy részével végezni, mert abban az időszakban kevés idő jut majd a játékra, hisz ilyenkor a fél ország megindul egyik irányból a másikba és fordítva, tehát nem a játék lesz az első.
 
Fent