• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A három gleccseróriás

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Csak azt szeretném kérdezni, ha mind a 3 nagydíjat begyűjtöttem,/ ami eddig még sose sikerült/, egész mostanáig. Az az nekem véget ér a 3 gleccseróriás játék??
Tehát ha meg van a 3 nagydíj utána már csak, a napi díjakért érdemes játszani?
És innentől, gondolom- azért nem gyűlik a korona, mert már nincs is rá szükségem.
Légyszíves erősítsen meg valaki elmélkedésemben.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Csak azt szeretném kérdezni, ha mind a 3 nagydíjat begyűjtöttem,/ ami eddig még sose sikerült/, egész mostanáig. Az az nekem véget ér a 3 gleccseróriás játék??
Tehát ha meg van a 3 nagydíj utána már csak, a napi díjakért érdemes játszani?
És innentől, gondolom- azért nem gyűlik a korona, mert már nincs is rá szükségem.
Légyszíves erősítsen meg valaki elmélkedésemben.
Igen, innentől csak a napi díjakért. Vagy ki tudja, hátha beesik még valami meglepi. ;) Gondolom a rendszer továbbra is számolja a koronákat, csak nem látjuk sehol. De lehet, hogy nem.
 

Tejinashi

Erős harcos
Szerintem csak a tartományokból, esetleg ha szerencséd van akkor a kincses ládákból 1-2 beeshet!
Hát ezaz :(
Szóval hogy várják el, hogy az ember megcsinálja a feladatsort, ha olyanokat tesznek bele, amiről ők is tudják, hogy napokat kell várni arra, hogy az ember teljesíthesse. Mert ez nem a játékostól függ, hogy mikor van olyan event, ami ad ereklyét. Nem lehet rá azt mondani, hogy előre kell dolgozni. Tulajdonképpen ez hátráltató feladat, mert az alatt a két-három nap alatt nem tud az ember semmit csinálni és áll az event, tehát megvan rá az esély, hogy nem fogja tudni befejezni. Ilyenkor megy el az ember kedve az egésztől.
 

DeletedUser3108

Vendég
Hát ezaz :(
Szóval hogy várják el, hogy az ember megcsinálja a feladatsort, ha olyanokat tesznek bele, amiről ők is tudják, hogy napokat kell várni arra, hogy az ember teljesíthesse. Mert ez nem a játékostól függ, hogy mikor van olyan event, ami ad ereklyét. Nem lehet rá azt mondani, hogy előre kell dolgozni. Tulajdonképpen ez hátráltató feladat, mert az alatt a két-három nap alatt nem tud az ember semmit csinálni és áll az event, tehát megvan rá az esély, hogy nem fogja tudni befejezni. Ilyenkor megy el az ember kedve az egésztől.
Már miért várnák el??
A Te döntésed, játszol-e, vagy sem....
Én is vártam napokat bajnokságra, mert elbénáztam az előretervezést. Mégis, már több, mint egy hete végeztem az event-tel. Megvan mindegyik nagydíj, és nem vettem gyémántot sem. Most a következő épület-együttes elemre várok, ha meglesz örülök, ha nem, az sem baj... Kitenni úgysem tudom... Sztem ne add fel, és ez alatt a pár nap alatt tudsz tartományt is felfedezni. :)
 

DeletedUser902

Vendég
25 perc múlva készen leszek a 94-es feladattal. :) /46 óra és még valamennyi volt a felfedezési idő! :) /
560 koronát pakoltam eddig a harmadik fődíjba és még hátra van 8 nap és 13 óra, plusz még egy duplázós nap is, ha jól értettem. :)
Az 50 ereklyés 99-es feladatig eljutok a következő bajnokság kezdetéig, de amint elkezdem a bajnokságot már a 48 órás termeléseim is elindulnak.

Tervezés kérdése az egész! :) ;)
 

Wiccara

Veterán
mikor van olyan event, ami ad ereklyét.
Szia,

gondolom bajnokságra gondoltál :) Keddtől szombatig tartanak minden héten a bajnokságok.
Az elején a feladatsor, a városom, és szabadidőm függvényében leosztottam a feladatokat napi határidőkre.
Így nemcsak, hogy rég kész vagyok vele, de pont nekem is volt 2 nap " holtidő" amikor konkrétan a bajnokságra vártam, de előkészültem a többire. Ne aggódj, addig a több napos termeléseket indítsd el, és dőlj hátra, szilveszterezz, az event még lesz jövőre is ;)
 

DeletedUser2286

Vendég
De lehet azt mondani! Mivel tudom, hogy folyamatosan jönnek az eventek és mindig kérnek találkozókat és ereklyéket, nekem mindig van 3-4 felderített tartományom, amik csak erre várnak! ;)
sziasztok, én is igy dolgozom,,, mindig van 12-15 felderitett tartományom ilyen esetekre és közben is megy folyamatosan a felderités..már készülök a húsvétira addigra is lesz vagy 25 tartományom...
Nekem "csak" 8-10 tartományom volt; ha éppen olyankor kell sok ereklye, amikor épp vége a bajnokságnak (mint ebben az eventben), akkor onnan szerzek. Első ránézésre "többe kerül" a bajnokságnál, de a tartománybővítés kárpótol. ;) Azt meg valamikor úgy is meg kell csinálni, így összekötöm a kellemest a hasznossal.
A következő eventre én is folyamatosan készülök, ezért "csábultam el" amikor gyorsítók voltak a napi jutalmak, ott feltankoltam a jövőre nézvést.:cool: És persze a tartományokat is csak felfedezem (meghagyva párat arra az esetre, ha az lesz a feladat), nem teljesítem.
Mert a jó elf előre gondolkodik...:p:D;)
 
Fent