• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A három gleccseróriás

ElfSusa

Erős harcos
google fordítóval fordítva
Kiegyensúlyozó


  • Eddig az orkok és manák termelésére szolgáló épületek mindegyike csak az alsóbb szinteken szolgáltatott termékeket. Ez megváltozott, hogy nagyobb értéket biztosítson a játékosoknak. Olyan termékeket fognak előállítani, amelyek relevánsabbak a fejezetben, amikor a játékosok beérkeznek ezekre az épületekre. Így ahelyett, hogy csak az alacsonyabb szinteken adnának ellátásokat, mostantól a következő jutalmakat kapják:
    • Épületeket termelő orkok :
      1-5. Fejezet: Kellékek
      6-7. Fejezet: Nem fokozott 3. csoportba tartozó áruk
      8. fejezet - Végtelen: orkok
    • Mana termelő épületek :
      1-5. Fejezet: Kellékek
      6-8. Fejezet: Nem fokozott Tier 3 termékek
      9. fejezet - Infinity: Mana
    • Épületeket gyártó üzemek (jövőbeli munkák):
      1-5. Fejezet: Készletek
      6-8. Fejezet: Nem fokozott Tier 3 termékek
      9-10. Fejezet: Mana
      11. fejezet - Végtelen: magok
Én a bétán a szökőkútból is és az orkörvényből is csak alapanyagot (kalapács) kapok.
 

DeletedUser3403

Vendég
Nekem nem tetszett ez a játék, amit kaptam párat tartottam meg a többit töröltem, félidőben abba is hagytam. A legjobb a cukorka egyszarvú ló volt amit azonnal töröltem, de mindenkinek más a véleménye és én ezt tiszteletben tartom további jó játékot kívánok minden játékosnak.
 

Dizel1

Veterán
Eddig mindig kiálltam a játékért, meg el is fogadtam szinte mindent úgy, ahogy volt. Viszont ez a változtatás nem igazán volt korrekt. Szándékosan irányítottam a küldetéseken a nyeremény vadászataimat, hogy alapanyag termelő nyereményeim legyenek, és telepítettem azokból. Most kenhetem őket a hajamba. Volt nemrég egy ilyen. de ott szóltak, hogy hibás a kiírás. Most viszont több küldetés nyereményei lettek megváltoztatva visszamenőleg. Elég nagy átverés lett belőle. Szerintem vissza kellene állítani.
 

ElfSusa

Erős harcos
Eddig mindig kiálltam a játékért, meg el is fogadtam szinte mindent úgy, ahogy volt. Viszont ez a változtatás nem igazán volt korrekt. Szándékosan irányítottam a küldetéseken a nyeremény vadászataimat, hogy alapanyag termelő nyereményeim legyenek, és telepítettem azokból. Most kenhetem őket a hajamba. Volt nemrég egy ilyen. de ott szóltak, hogy hibás a kiírás. Most viszont több küldetés nyereményei lettek megváltoztatva visszamenőleg. Elég nagy átverés lett belőle. Szerintem vissza kellene állítani.
Ha olvasgattad volna a fórumot, tudnád, hogy ez a változtatás nem meglepetés, már ami a mostani eventes tárgy hozamát illeti. A régiek változtatása? Magam részéről kimondottan örülök annak, hogy nem alapanyagot, amit könnyen meg lehet termelni a műhelyen, hanem harmadik bónuszos nyersit adnak. Nem is értem!
 

Siorna

Veterán
Én értem. Harmadik bónuszos nyersanyagot termelnek, de olyan keveset, hogy pont semmire sem elég, szemben a kalapácstermeléssel, ami számottevő volt - le tudtam bontani ennek köszönhetően egy műhelyt, hogy mást építsek a helyére. Ezt most én sem tartom korrekt változtatásnak - de mindegy, alkalmazkodom: megválok tőlük.
 

Dizel1

Veterán
Ha olvasgattad volna a fórumot, tudnád, hogy ez a változtatás nem meglepetés, már ami a mostani eventes tárgy hozamát illeti. A régiek változtatása? Magam részéről kimondottan örülök annak, hogy nem alapanyagot, amit könnyen meg lehet termelni a műhelyen, hanem harmadik bónuszos nyersit adnak. Nem is értem!
Teljesen mindegy, hogy olvasgatom-e a fórumot, vagy sem. Egyébként meg szoktam, de erről az infórol most lemaradtam. De a tényen és a véleményemen semmi nem változtat. A küldetést onnantól követtem nyomon, amikor még el sem kezdődött, egészen az utolsó pillanatig. Nem volt olyan üzenet, mint utóbb az egyik nyeremény esetében, miszerint elírás történt. Itt kerek perec le volt írva, hogy melyik nyeremény mit fog adni. Szó sem volt hibajavításról. Eszerint gyűjtöttem be a nyereményeket, és telepítettem. Ha ebbe bele tudsz kötni, akkor nem tudatosan építed a városodat. Az újonnan keletkezett varázspor nélkül meglennék, mint ahogy eddig is megvoltam, de az elveszített alapanyag pótlását csak építkezésekkel tudom pótolni, de azok helyét a módosított nyeremények foglalták el. Bármennyire is jó így neked EZ NEM KORREKT ! Nem beszélve a visszamenőlegességről, előző küldetések nyereményeire.

És még valami: Nehogy már a fórum olvasása kelljen ahhoz, hogy tervszerűen játszhass! Mi van a többséggel, akik nem fórumoznak?? A kresz sem változik meg, miközben mész az autóddal az úton.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Ha olvasgattad volna a fórumot, tudnád, hogy ez a változtatás nem meglepetés, már ami a mostani eventes tárgy hozamát illeti. A régiek változtatása? Magam részéről kimondottan örülök annak, hogy nem alapanyagot, amit könnyen meg lehet termelni a műhelyen, hanem harmadik bónuszos nyersit adnak. Nem is értem!
Azért tény, hogy nem időben tudtuk meg itt se.
Dec. 22-én írtál pont te erről először: https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/a-három-gleccseróriás.1820/page-8#post-59730
A bétán dec. 13-án jelent meg ez a frissítés, az event ott ment már vagy 2 hete. https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/release-notes-version-1-45.9754/#post-57157
Itt pedig csak most kedden tudtuk meg. Nem, ez nem volt időben, hogy tervezhessük a nyitásokat. És a régiek megváltoztatása meg főleg. Nekem szerencsére nem érinti a városomat, de azt rögtön láttam, h alapanyag helyett nagyon kevés árut kapni biztos sokaknak nem lesz jó. Csodálkozom azért, hogy a készítők ezt segítő, jó változtatásnak gondolják, hisz a nem bónuszos árutermelés nagyon nem kifizetődő ebben a játékban.... :confused:
Hozzáteszem, ami itt még nem szerepelt, de a bétán igen, hogy ha a manatermelőim isteni magokat fognak termelni, amiből amúgy is rengeteg van, attól előre fázom... :eek:
 

DeletedUser1519

Vendég
Csodálkozom azért, hogy a készítők ezt segítő, jó változtatásnak gondolják, hisz a nem bónuszos árutermelés nagyon nem kifizetődő ebben a játékban.... :confused:
És most taps! De komolyan! :)
Próbálok visszaemlékezni, de talán ez az első kritikus mondat, ami elhagyta a klaviatúrádat! Már a készítők felé. S most le a kalappal! :)

S hogy a témához is hozzászóljak, szerintem sem volt szerencsés a változtatás...
 

DeletedUser

Vendég
És most taps! De komolyan! :)
Próbálok visszaemlékezni, de talán ez az első kritikus mondat, ami elhagyta a klaviatúrádat! Már a készítők felé. S most le a kalappal! :)

S hogy a témához is hozzászóljak, szerintem sem volt szerencsés a változtatás...
Namármost.... khmmm... véletlenül találtam valamit a béta fórumán..... https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/youd-best-start-preparing.9885/
Na most akkor mégis fognak kelleni nem bónuszos manuk? A XII. fejezethez. Hmmm..... "This also means, you will finally get an advantage on your unboosted goods manufactories and we'd advise you to build and level up some non-boosted Tier 1 manufactories during the upcoming days. Elementals like those and might want to use them for creating your next goods Tier"

Mondjuk érdekesnek tűnik az új faj! :D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1519

Vendég
Namármost.... khmmm... véletlenül találtam valamit a béta fórumán..... https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/youd-best-start-preparing.9885/
Na most akkor mégis fognak kelleni nem bónuszos manuk? A XII. fejezethez. Hmmm..... "This also means, you will finally get an advantage on your unboosted goods manufactories and we'd advise you to build and level up some non-boosted Tier 1 manufactories during the upcoming days. Elementals like those and might want to use them for creating your next goods Tier"

Mondjuk érdekesnek tűnik az új faj! :D:D

Úgy tűnik igen. Jönnek új áruk, s ahhoz kellenek majd.
 

Dizel1

Veterán
Úgy tűnik igen. Jönnek új áruk, s ahhoz kellenek majd.
A véleményem nem változik. Alapos tervezéssel építem a városomat, fél fejezetnyi előtervezéssel. (Ezért tartok a Tündérek végén 3/4 év elteltével.) Vagyis minden épületemnek fontos szerepe van. Erre most egy ceruzavonással át lett húzva minden, mert majd lesz valami. Majd ha lesz, akkor "aklimalizálódunk" ahhoz annak idején. Ez nem egy szilveszteri buli, hogy előre meg kell venni hozzá egy kiló virslit. Ez egyfajta "Gazdálkodj okosan" játék, aminek a játékszabályait nem illik megváltoztatni, hogy aki túl jól játszik, az hátrányba kerüljön, aki meg csak úgy játszogat, annak jobban menjen.

Bármi is következik, kérem vissza azt, amiért megdolgoztam!
 

DeletedUser2286

Vendég
Maradjunk annyiban, hogy az elmúlt egy hónap nem volt a legjobb a "döntéshozók" teljesítményét nézve.:mad:

Az épületegyüttes (tudom, lerágott csont, de igencsak el...khm...rontották) leírásának hiányosságai sokaknál kiverték a kismegszakítót.
És a mostani (alapanyag termelés lecserélése 3. szintű, nem-bónuszos árura) döntéssel is sokan járnak rosszul..

Előbbit már sokan kivesézték. Szerintem két rövid mondattal világossá lehetett volna tenni a dolgot. És a magyarázó ábra is segített félreérteni...

Utóbbinál sokan szívnak (köztük én is), akik számítottak erre az (igaz, nem egetrengető, de értékes és hasznos) alapanyagra és rámentek az ilyen épület(ek)re.
Páran (vagy sokan) nem értik, mi a gond azzal, hiszen az új árura is szükség van. Tény. De az is, hogy ez beszerezhető a piacról (nem mellesleg sokkal könnyebben), szemben az alapanyaggal, amit csak megtermelni lehet (plusz pacsizás). Még egy műhely felhúzása pedig már gond, mert az ember (vagy elf) azt nem tartja négyes szinten, hanem fel szeretné húzni a maxra. Ahhoz pedig sokaknál nincs elég hely.

És ezt a megszerezhetőség után pár héttel megváltoztatni...:eek::eek::eek:
 

Dizel1

Veterán
Maradjunk annyiban, hogy az elmúlt egy hónap nem volt a legjobb a "döntéshozók" teljesítményét nézve.:mad:

...

És ezt a megszerezhetőség után pár héttel megváltoztatni...:eek::eek::eek:
Az épületegyüttes jó ötlet volt. Aki nem értette hogyan működik, az nem olvasta elég figyelmesen a leírást. Nekem egyértelmű volt, azért is hajtottam rá. Ha nem alapanyagot termeltek volna, akkor más nyereményeket hoztam volna el. Ugyanarról írunk, ugyanolyan csalódottsággal. Cinikus leszek: Vegyék el azt az alapanyag mennyiséget is, amit a változtatásig termeltek! Na?
 
Fent