• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix kultusz

DeletedUser1766

Vendég
Szia
Törölni kell a régit,és lesz....;)
Nagyon várom,,lesz megint sok sok áldásom!!
Ha ad 10000 kultúrát + 5000 lakost akkor valahogy összesakkozom a hajóroncs + 2 jégfalu helyett. Ja mégsem, mert azokat ide-oda szétpakolhatom, de a szettet nem. Ráadásul a szettnél elég csak egy pillanatra megemelni, hogy lássam hogy helyezhetem a környezetében a motyókat és máris nulláról indul az 1 nap. Szóval a szett így egy kuka, sőt ha csak 1 épület van a szettből az is ilyen idiótán működik, csak akkor helyezhető át ha éppen betakarítottam, különben kuka az addig eltelt idő. Sajnos ez egy rossz megoldás itt az Elvenarban, míg a fejlesztők egy másik játékában ez nem így működik. Mindegy, ettől függetlenül várom a tojcikat, aztán kiderül mit tudok kihozni belőle. Rosszabb nyilván nem lesz utána. :)
 

DeletedUser683

Vendég
Ha ad 10000 kultúrát + 5000 lakost akkor valahogy összesakkozom a hajóroncs + 2 jégfalu helyett. Ja mégsem, mert azokat ide-oda szétpakolhatom, de a szettet nem. Ráadásul a szettnél elég csak egy pillanatra megemelni, hogy lássam hogy helyezhetem a környezetében a motyókat és máris nulláról indul az 1 nap. Szóval a szett így egy kuka, sőt ha csak 1 épület van a szettből az is ilyen idiótán működik, csak akkor helyezhető át ha éppen betakarítottam, különben kuka az addig eltelt idő. Sajnos ez egy rossz megoldás itt az Elvenarban, míg a fejlesztők egy másik játékában ez nem így működik. Mindegy, ettől függetlenül várom a tojcikat, aztán kiderül mit tudok kihozni belőle. Rosszabb nyilván nem lesz utána. :)
Lesznek napi nyeremények is, nem csak a nagydíj. Persze ha nem akarod, nem viszed az Eventet, ennyi. ;)
 

DeletedUser2853

Vendég
Sziasztok,

nem érdekel a szet, nekem macerás.
Biztosan sokan örülnek neki, ezért nem ellene szólok,
DE
lehetne legalább egy olyan főnyeremény épület,
amely elég nagy méretű és jó sok kultúrát (esetleg még lakosságot) ad.
Mint pl. a gömbtuskó, amely elég sok kultúrpontot ad
vagy
az Óriás jégboszorka, amely sok lakost és még valamennyi kultúrát is ad.

Most inkább a napi ajándék épületekre és az áldásokra fogok hajtani.

Eventre fel! Jó játékot Mindenkinek!:)
 

DeletedUser1240

Vendég
Szia
Törölni kell a régit,és lesz....;)
Nagyon várom,,lesz megint sok sok áldásom!!

Mit a régit? Ez nem akkora hely-es majd át kell rendezni az összes épületem miatta hogy elférjen.Igy is visszafelé haladok a ranglistán,nem előre.Nemrég mentem a Varázslók és sárkányok részbe,ezért törölnöm kellett 3 lakóépületet ami miatt az 1600... helyről visszaestem az 1746-osra.Most növekedni fognak a lakóépületeim meg a főépület.Tartok tőle hogy ezek miatt is törölni kell párat.Nem beszélve arról hogy még át kell forgatni őket.Kapok ezen a részen 2 területet.az nem lesz elég.Na akkor még jön ez is.Ezért igy nem is fogok menni érte mert csak megcifrázza az egészet. Régen amikor még nem mentem az ilyenekért haladtam,most nem.Már vagy 3000 körül visszaestem a ranglistán ilyen olyan épületek miatt hogy elférjenek.Persze lehetne hely okádásig ha vennék gyémántért,de nem fogok.Területfoglalás is már annyira csigalassúsággal halad hogy ott sem tudok haladni. Ja és ott vannak még az ősi csodák is amik lassan jövögetnek amiknek szintén hely kell.
 

Rikari

Veterán
Mit a régit? Ez nem akkora hely-es majd át kell rendezni az összes épületem miatta hogy elférjen.Igy is visszafelé haladok a ranglistán,nem előre.Nemrég mentem a Varázslók és sárkányok részbe,ezért törölnöm kellett 3 lakóépületet ami miatt az 1600... helyről visszaestem az 1746-osra.Most növekedni fognak a lakóépületeim meg a főépület.Tartok tőle hogy ezek miatt is törölni kell párat.Nem beszélve arról hogy még át kell forgatni őket.Kapok ezen a részen 2 területet.az nem lesz elég.Na akkor még jön ez is.Ezért igy nem is fogok menni érte mert csak megcifrázza az egészet. Régen amikor még nem mentem az ilyenekért haladtam,most nem.Már vagy 3000 körül visszaestem a ranglistán ilyen olyan épületek miatt hogy elférjenek.Persze lehetne hely okádásig ha vennék gyémántért,de nem fogok.Területfoglalás is már annyira csigalassúsággal halad hogy ott sem tudok haladni. Ja és ott vannak még az ősi csodák is amik lassan jövögetnek amiknek szintén hely kell.
Erről szól a játék. :p Akik fejleszteni akarják a városukat, azok mind sakkoznak az épületekkel, területtel, techfa kutatással, tartományi felfedezésekkel. Igyekszünk a régi kultúrákat mindig lecserélni az új, magasabb hozamúakra, mert elavulnak egy idő után. Sokkal több helyünk úgy sem lesz rájuk ezért meg kell tőlük válni. Ha szükséges bontunk, hogy másban fejleszthessünk és megtaláljuk az egyensúly arányait lakosságban és kultúrában. A ranglista viszonyítása tévútra vihet, mert nem tudhatod biztosan, hogy a feletted állók milyen lehetőségekkel bírnak. Ha veszed a fáradtságot és megnézed őket, hogy mennyiben vannak előtted a fejlesztéseikkel, egyben összeveted, hogy hozzájuk képest te hogyan állsz, lehet hogy megnyugvással könyveled el, hogy neked még ott vannak azok a lehetőségek, melyek már a másik számára nem adottak, mert megtette. Ő abban állni fog, míg te éppen a haladás útjára lépsz. Ebből következően nem mérvadó a ranglista helyezés, csak nagyjából ad támpontot, ami viszont örökké változik.:confused: Egyéni döntés, hogy az Event adta lehetőségeket hogyan használod ki. Akinél van elegendő hely, az a feladatok megoldásával halad előre, akinél nincs az majd a duplázó napokat részesíti előnyben és szedi a javakat 6 óránként, vagy vásárol amikor akció van, mert a fejlesztőnek is juttatni kell néhány morzsát, hogy a játékunk élvezetes és változatos maradjon, valamint fenntarthassa a csak ingyenesen játszó társakat. Nyugodtan bonts és fejlessz türelemmel amit kell, mert a gyümölcse ha nem is azonnal, de később beérik, mert minden mindennel összefügg.;)
 

DeletedUser2853

Vendég
Sziasztok,

érdekes infót találtam az event épületegyütteséről,
hátha valaki hasznát veszi.

Alap esetben 5 fajta épületből áll,
melyből 3 főnyeremény és 2 napi nyeremény:
- a Főnix világítótorony (FIGYELEM! a 2. napon, azaz kedden lesz!),
és
- a Főnix pavilon (még nem tudni, mikor lesz).

Ha ezekből a napi nyereményekből
beszerzünk 2-2 db-ot,
a 7 épületből (3 főnyeremény + 2-2 napi nyeremény) összeállítható egy komplexum,
mely törött rúnaszilánk-, TP- és áru bónuszokat ad,
emellett megtöbbszörözi az arany- és alapanyag bónuszokat.

Az alaprajza majdnem szabályos téglalap,
sokkal praktikusabb, kevésbé amorf, mint az 5 épületes variációk. ;)
42783b_d136b7c02653427db35dc37c1717404c~mv2.png


:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2048

Vendég
szia
köszi hasznos infó
Sziasztok,

érdekes infót találtam az event épületegyütteséről,
hátha valaki hasznát veszi.

Alap esetben 5 fajta épületből áll,
melyből 3 főnyeremény és 2 napi nyeremény:
- a Főnix világítótorony (FIGYELEM! a 2. napon, azaz kedden lesz!),
és
- a Főnix pavilon (még nem tudni, mikor lesz).

Ha ezekből a napi nyereményekből
beszerzünk 2-2 db-ot,
a 7 épületből (3 főnyeremény + 2-2 napi nyeremény) összeállítható egy komplexum,
mely törött rúnaszilánk-, TP- és áru bónuszokat ad,
emellett megtöbbszörözi az arany- és alapanyag bónuszokat.

Az alaprajza majdnem szabályos téglalap,
sokkal praktikusabb, kevésbé amorf, mint az 5 épületes variációk. ;)
42783b_d136b7c02653427db35dc37c1717404c~mv2.png


:)
szia !
hasznos infó !
köszönöm!
 
Fent