• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix Birodalma

Susanh

Erős harcos
Kedves Mihaszna!

Először is gratula a gyorsaságodhoz! :) Egyúttal szeretném megkérdezni, hogy az összes feladat megoldásával sikerült-e megszerezned a díjak között szereplő profilképet?

Köszönettel és üdvözlettel: Szeri

Szia.
Ne haragudj,hogy én is válaszolok.
Nekem sajnos van lakat a feladataimnál,de sajnos idáig csak 168 főnixtollat sikerült összeszednem, úgy hogy amúgy elég sokszor nyitottam a ládákból égesszenciákat.
 

Szerencse fia

Veterán
Szia.
Ne haragudj,hogy én is válaszolok.
Nekem sajnos van lakat a feladataimnál,de sajnos idáig csak 168 főnixtollat sikerült összeszednem, úgy hogy amúgy elég sokszor nyitottam a ládákból égesszenciákat.
Szia!

Köszönöm a választ, s akkor ezek szerint nem garantálja az összes feladat elvégzése, hogy ezt megszerezhessem. Pedig ez a profilkép kifejezetten tetszik. ;) Remélem, hogy mellém szegődik a szerencse, s pörgethetek úgy, hogy kellőképpen megtollasodjam! ;)

Üdv.: Szeri :)
 

Mihaszna

Veterán
Kedves Mihaszna!

Először is gratula a gyorsaságodhoz! :) Egyúttal szeretném megkérdezni, hogy az összes feladat megoldásával sikerült-e megszerezned a díjak között szereplő profilképet?

Köszönettel és üdvözlettel: Szeri

Szia, Szeri. Egyenlőre még nem sikerült, bár nem látok rá sok esélyt, hogy megvalósuljon ez a folyamat - pedig nyertem + esszenciát nem egyszer -, igaz, azt is hozzá kell tennem, hogy a Profilkép az, ami a legkevésbé érdekel. A feladatlistából összegyűjtött esszenciák jelentős részét (kb. a 90%-át) elhasználtam az első napon a Lávatojások miatt. Ami még megmaradt, azt pedig majd az utolsó napon tervezem felhasználni. Az a baj, hogy a Ligában is van Profilkép, ami számomra demotiváló dolog, szerintem helyette tehetnének be valami értékesebbet is.. de ez csak az én személyes meglátásom. :)

4120 bővítmény megtekintése


Nekem van lakatom (sajnos)
Amúgy a legközelebbi event nem lehetne hosszabb?mmint több feladatból állna vagy vègtelenített? ;):cool:

Igen, Susanh, egyetértek veled. Bár én azon szerencsések közé tartozom, akit nem korlátozott le a játék, de szerintem ez így lenne a jó. Ha nem lennénk korlátozva, sokkal felszabadultabbnak érezhetnénk magunkat. Bőven elég, hogy az élet korlátoz minket minden nap, nincs szükségünk rá, hogy egy játék is ezt tegye velünk. :)
 

Szerencse fia

Veterán
Szia, Szeri. Egyenlőre még nem sikerült, bár nem látok rá sok esélyt, hogy megvalósuljon ez a folyamat - pedig nyertem + esszenciát nem egyszer -, igaz, azt is hozzá kell tennem, hogy a Profilkép az, ami a legkevésbé érdekel. A feladatlistából összegyűjtött esszenciák jelentős részét (kb. a 90%-át) elhasználtam az első napon a Lávatojások miatt. Ami még megmaradt, azt pedig majd az utolsó napon tervezem felhasználni. Az a baj, hogy a Ligában is van Profilkép, ami számomra demotiváló dolog, szerintem helyette tehetnének be valami értékesebbet is.. de ez csak az én személyes meglátásom. :)
Szia! :)

Köszönöm a választ, - azért bennem a remény hal meg utoljára..... Természetesen nálam is vannak fontosabb nyeremények, amiket igyekszem megszerezni, de most kivételesen ez a profilkép megtetszett ;)

Üdv.: Szeri
 

Ferenc99

Erős harcos
10 db ilyen főnix esetében 0 lenne a költség és 10 db kisállat eledelre lenne szükség , viszont ha a végtelenség tornya nem csak a nevében lenne az akkor meg is érné , bárcsak lenne egy végtelenség tornya a játékban , sajnos 3 béna szint után véget ér .
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
10 db ilyen főnix esetében 0 lenne a költség és 10 db kisállat eledelre lenne szükség , viszont ha a végtelenség tornya nem csak a nevében lenne az akkor meg is érné
"Kissé' költséges volna az a 10 db Főnix annak függvényében, hogy a kisállateledel sem tartozik épp a "minden napi kenyerünket add meg" kategóriába. :)
 
Fent