• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix Birodalma

Mihaszna

Veterán
Tényleg csak ezt a főnixet lehet fejleszteni amkapható ereklyékkel?

Elméletileg(!) nem. Az eddigi Főnixes eseményeken lehetőség volt az adott esemény ereklyéit átkonvertálni Vihar/Tűz/Arany főnix ereklyékre a Varázsakadémiában. Nem emlékszek pontan, de 2 vagy 3 ereklye + Bűbájtöredék(?)kell hozzá, hogy konvertálni tudj. A bétán (most) volt lehetőség, de ez nem jelenti azt, hogy az élő szervereken is megadatik.
 

Kira7

Veterán
"Néha hogy tudom sajnálni a játék fejlesztőket....gondolom több napi ideg tépő töprengés volt míg végre jött valakinek az az isteni ötlet hogy adjunk bónusztermelésbe T1-s ereklyéket mindenkinek. Micsoda megkönnyebbülés lehetett mikor kipattant ez az isteni szikra hogy fognak ennek örülni a játékosok :p Minden elismerésem az övék hogy ennyire együtt élnek a játékkal, ily csodásan kitalálják hogy 1-s szinttől 20-s-ig mire van szüksége mindenkinek:D"
 

Deleted User - 373998

Vendég
T1-s ereklyéket mindenkinek.
Szia!
Ezt nem írnám rossz húzásnak, hiszen már nem is olyan nagy titok, hogy a következő Faj új csodája mivel is támogatja meg a várost. Ezt @Marcos szépen leírta hogy: Sajnos a csodákról még mindig elég keveset lehet tudni, de az egyik csodáról (nem tudom hogy a kettő közül melyik) végre kiderült hogy mi lesz az egyik (nem tudni hogy lesz-e több) bónusza. A varázsakadémián a bűbájgyártás idejét csökkenti le. 35. szinten 65%-al.
Tehát igen is fog kelleni az ereklye, hiszen a Varázsakadémia avval is dolgozik. A csoda ahogy halad fejlettségben, bizony a Varázsakadémia is gyorsabban dolgozik. A Bűbáj termelésben majdnem mindenhol ott van a T1-s ereklye.
 

Laci0212

Erős harcos
"Néha hogy tudom sajnálni a játék fejlesztőket....gondolom több napi ideg tépő töprengés volt míg végre jött valakinek az az isteni ötlet hogy adjunk bónusztermelésbe T1-s ereklyéket mindenkinek. Micsoda megkönnyebbülés lehetett mikor kipattant ez az isteni szikra hogy fognak ennek örülni a játékosok :p Minden elismerésem az övék hogy ennyire együtt élnek a játékkal, ily csodásan kitalálják hogy 1-s szinttől 20-s-ig mire van szüksége mindenkinek:D"
Kaptunk még 1 Zarándok Kastélyt,katalizátor helyett TP-vel,csak nagyobb,és etetés nélkül nem sok haszna van, legalább lesz hova elszórni azt a rengeteg kisállateledelt!
 

Kira7

Veterán
Szia!
Ezt nem írnám rossz húzásnak, hiszen már nem is olyan nagy titok, hogy a következő Faj új csodája mivel is támogatja meg a várost. Ezt @Marcos szépen leírta hogy: Sajnos a csodákról még mindig elég keveset lehet tudni, de az egyik csodáról (nem tudom hogy a kettő közül melyik) végre kiderült hogy mi lesz az egyik (nem tudni hogy lesz-e több) bónusza. A varázsakadémián a bűbájgyártás idejét csökkenti le. 35. szinten 65%-al.
Tehát igen is fog kelleni az ereklye, hiszen a Varázsakadémia avval is dolgozik. A csoda ahogy halad fejlettségben, bizony a Varázsakadémia is gyorsabban dolgozik. A Bűbáj termelésben majdnem mindenhol ott van a T1-s ereklye.
Szia Cyklon !

Amennyiben vissza térünk a szocializmushoz és betervezem ezt a madárkát 5 éves tervbe , még akkor se fog messze messze annyit adni amennyi most van ereklyém. A termeléshez meg annyit EE, MM, FF 4 számjegyű a raktár készletem ezeket minek termelném, Az ősi csodák fejlesztéséhez magasabb fejezeteknél már nem kell ereklye. Ahol csinálják a bajnokit ott bajnokival bőven össze jön az a mennyiségű ereklye amire szüksége van...ha egyáltalán még van rá szüksége. Aki meg komolyan azt gondolja hogy 1 játékosnak aki a 20. fejezetnél van gondja van még ereklyékkel vagy ha van ilyen egyáltalán akkor ez fogja megoldani az ereklye gondjait az nem igazán van képbe.........
 

Kira7

Veterán
Kaptunk még 1 Zarándok Kastélyt,katalizátor helyett TP-vel,csak nagyobb,és etetés nélkül nem sok haszna van, legalább lesz hova elszórni azt a rengeteg kisállateledelt!
Szia!
A zarándok kastély bónuszba ad még mannát és katalizátort is és pont azt a 3 fajta ereklyét adja ami a katalizátor termeléshez kell, még annak is több értelme van mint ennek a madárka ereklyéinek.
 

Deleted User - 373998

Vendég
játékosnak aki a 20. fejezetnél van gondja van még ereklyékkel vagy ha van ilyen egyáltalán akkor ez fogja megoldani az ereklye gondjait az nem igazán van képbe
Kedves @Kira7 !
Elvenar nem csak a 20. fejezetről szól. Valószínű, hogy sok 20.ik fejezet alatti játékosoknak az új Főnix megfelel. Nem lehet sajnos mindenki kívánságának megfelelni. A nagyobb városoknak nincs ereklye gondjai, és azt is hidd el, hogy sok másnak is ilyen mennyiség áll a raktárban.;)Nekem sem kell a Főnix, de imádom ha plusz dolgokat nyerek az Event alatt.
 

Laci0212

Erős harcos
Szia!
A zarándok kastély bónuszba ad még mannát és katalizátort is és pont azt a 3 fajta ereklyét adja ami a katalizátor termeléshez kell, még annak is több értelme van mint ennek a madárka ereklyéinek.
Igen,mana helyett érző 1-es, katalizátor helyett 4 TP,3x2 helyett (igaz szett) 4x4 helyigény.
 

Szerencse fia

Veterán
Tök jó kis event volt, minden percét élveztem, köszönöm a sok-sok lávatojást, a 20-as Tudáspontokat ^^, meg úgy mindent, amit kaptam. :) Üdv a fejlesztőknek. :)

4115 bővítmény megtekintése
Kedves Mihaszna!

Először is gratula a gyorsaságodhoz! :) Egyúttal szeretném megkérdezni, hogy az összes feladat megoldásával sikerült-e megszerezned a díjak között szereplő profilképet?

Köszönettel és üdvözlettel: Szeri
 

Kira7

Veterán
Kedves @Kira7 !
Elvenar nem csak a 20. fejezetről szól. Valószínű, hogy sok 20.ik fejezet alatti játékosoknak az új Főnix megfelel. Nem lehet sajnos mindenki kívánságának megfelelni. A nagyobb városoknak nincs ereklye gondjai, és azt is hidd el, hogy sok másnak is ilyen mennyiség áll a raktárban.;)Nekem sem kell a Főnix, de imádom ha plusz dolgokat nyerek az Event alatt.
Kedves Cyklon !
Tudom hogy a játék nem csak a 20. és magasabb fejezetekről szól, azzal is tisztába vagyok hogy sokaknak van akkora készlete raktáron mint nekem, sőt sokan vannak akiknek több is. A bónusz termelést eddig is megtudták oldani hogy pl. akinek nincsen manna az nem azt kap vagy mag vagy stb. Az egész csak akarat kérdése ha akarták eddig is megtudták oldani....persze lehet így is csinálni ha tettszik jó ,ha nem ez van.... de attól még ne akarjátok megmagyarázni hogy ezzel én milyen jól fogok járni .....

A játékot nem csak kezdők és alacsony fejezetnél tartok játsszák, az szép és jó hogy gondolnak rájuk és minél több dolgot megtesznek hogy utolérjék a többieket, de azokat a játékosokat se kéne elfelejteni akik már több éve játsszák ezt a játékot és elől tartanak....nélkülük nem tartana több éve ez a játék!
 
Fent