• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[10819] Felfedezés elől zárolt terület

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek

Veterán
Játékverzió: v1.0.10-(8d01b7a) (2016-03-03 9:26) - de az 1.1.5-ös bétán is él
Játékvilág: Arvahall
Böngésző + verzió: FF 44.0.2
Flash Player verzió: 20.0.0.306

Reprodukálhatóság: 5/5

Jelenlegi helyzet:
A tartomány utolsó teljesített találkozója után a térképre kidobva az fogad, hogy a szomszédos tartomány nem felfedezhető. (Frissítés, vagy szomszédos városba be- majd onnan kilépés után már normális a megjelenítés.)

Elvárt helyzet:
Ha a tartomány utolsó találkozója után egyből a térképre dob ki a rendszer, akkor a térképen a szomszédos tartomány lehessen egyből felfedezhető (vagy ne dobjon ki egyből az utolsó teljesített találkozó után a térképre).

Reprodukálhatósági lépések:
1. Lépj be egy még nem teljesen felszabadított tartományba.
2. Teljesítsd a tartomány utolsó találkozóját is.
3. A térképen hasonló fogad.
Hiba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser3

Vendég
Valakinek sikerült még találkoznia ezzel a hibával? Én nem tudtam reprodukálni.
 

DeletedUser902

Vendég
Kilépés a térképről aztán belépés a térképre és megoldódik. :) Ennyi kattintás mellett amennyi a játékban van, ez bakfitty.... csak jelzem, hogy nálam is ez van. :)
 

DeletedUser434

Vendég
Valakinek sikerült még találkoznia ezzel a hibával? Én nem tudtam reprodukálni.
Nálam is, 5/5 arányban, fellép ez a hiba!!!
Ki-; belépés a térképre, és megoldódik, csak bosszantó, megy vele az idő!!!
 

DeletedUser3

Vendég
A fentebb linkelt bétás jelentés alapján megkerestem a hibajegyet. Úgy néz ki, hogy a következő frissítéssel sikerül orvosolni a problémát, de ha akkor is fennáll még, szóljatok.
 

DeletedUser624

Vendég
A fentebb linkelt bétás jelentés alapján megkerestem a hibajegyet. Úgy néz ki, hogy a következő frissítéssel sikerül orvosolni a problémát, de ha akkor is fennáll még, szóljatok.

Szólok.

Március 14-ei a posztod, az 1.1 meg 15-én jött ki.

Játékverzió: v1.1.8-(3279cc5) (2016-03-15 13:48)
Játékvilág: Arendyll
Böngésző + verzió: Chrome : 49.0.2623.87
Flash Player verzió: 21,0,0,197 installed
Operációs rendszer: Win7 x64
Képernyőfelbontás: 1280x1024
Felhasználónév: Rovendor
Nép: Ember
Hardveres gyorsítás: nem kikapcsolható, szóval...
Reprodukálhatóság: figyeltem rá, tapasztaltam, ennyi.
Képernyőmentés a hibákról:

2179997-20160327-FK3cTY.png

2179998-20160327-xmITOx.png
 

Vanek

Veterán
Szólok.

Március 14-ei a posztod, az 1.1 meg 15-én jött ki.
[...]

Ha valami még március 14-én is fent állt a bétán is, akkor a 15-i éles szerveres frissítésben még véletlenül sem lehet benne a javítás. Vagyis a jelzése -szerintem- a következő bétán megjelenő frissítésre vonatkozik (és mintha ott már az 1.2-ben nem lenne benne a hiba; de majd jobban figyelek rá, hogy tényleg-e).
 

Vanek

Veterán
És tényleg (-e). Az 1.2-ben egyből a terület megszerzése után a térképen már szabad a felderítés.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent