• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

lakóépület hiba

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser519

Vendég
Hali.
Valaki meg tudja mondani, hogy milyen hiba ez, vagy ki tudná javítani?
10 volt már csak az elérhető lakosságom, ezért 2 lakóépületet fejlesztettem utoljára, amivel 2*50-el kellett volna emelnie az elérhető lakosságot. De miután befejeződött a fejlesztés ugyanúgy 10 maradt a lakosságom 110 helyett.
Ha ez a bug állapot fent marad, akkor számomra vége tért a játék, mert mostantól semmit nem fogok tudni építeni.
 

DeletedUser3

Vendég
Kedves @Glorious,
Kérlek, vedd fel velünk a kapcsolatot a support rendszeren keresztül, ott ki tudjuk vizsgálni a hiba okát.
 

DeletedUser

Vendég
Velem is előfordult már, nekem frissítés után előkerültek az elveszettnek hitt lakosok.
 

DeletedUser240

Vendég
Velem is előfordult már, nekem frissítés után előkerültek az elveszettnek hitt lakosok.

Mert nem fogod elég szorosan a gyeplőt! Kicsit nem figyelsz, aztán már is a kocsmából kell őket elő kotorni, "frissítés után". Ott is nagy meleg lehet...
Én is úgy szoktam, előbb a frissítés, belülről is.
Időnként még a gépet is kikapcsolom, ne is lássam a csavargó bandát, aztán szépen visszasunnyognak, mikor újra indítom.
 

DeletedUser670

Vendég
Hali.
Valaki meg tudja mondani, hogy milyen hiba ez, vagy ki tudná javítani?
10 volt már csak az elérhető lakosságom, ezért 2 lakóépületet fejlesztettem utoljára, amivel 2*50-el kellett volna emelnie az elérhető lakosságot. De miután befejeződött a fejlesztés ugyanúgy 10 maradt a lakosságom 110 helyett.
Ha ez a bug állapot fent marad, akkor számomra vége tért a játék, mert mostantól semmit nem fogok tudni építeni.

Szia!
Rendszeresen zaklattam a "tudósokat" ez ügyben. Frissíts és akkor megadja, lehet 2x is kell frissíteni, hogy mind megkapd!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Na azért a frissítés sem old meg mindent. Nekem is kevés volt a lakosom, aztán frissítettem vagy hétszer (tudjátok ti milyen nehéz kivárni, amíg a bejelentkező képernyőn egy pedofil tesitanár vigyorog rátok?)
Nekem nem lett több lakosom.

Majd fejlesztettem egy lakó épületet és frissítés nélkül is lett lakosom.

(bájúúúbádúúú)
 

DeletedUser624

Vendég
Ilyen típusú hibák voltak régebben is, rosszul van beállítva a programsorok sorrendje, mert láthatóan előbb számolja össze hány lakos van, és később nézi azt, hogy az esetleg befejeződő fejlesztésnek mi lett az eredménye. És ha a fejlesztés eredménye lakosságnövelés, akkor értelemszerűen nem fogja tudni az aktuális adatot, hiszen ő azt már összeszámolta.

Az előbb is előjött nekem ez a hiba, este két lakóépületet is fejlesztettem, reggel meg nézek hogy miért csak ennyi a lakos... hát ki kellett lépni, és újra be, úgy már okés lett.
 

DeletedUser3

Vendég
Többször kaptunk hasonló bejelentéseket supporton is. Bár én nem látom a kódsort, elképzelhetőnek tartom amit @Rovendor leírt, ismerve, hogy miket tapasztaltunk eddig.

A játék a háttérben (szerveroldalon) mindig a megfelelő lakosságot tárolja, viszont a kijelzés néha nincs szinkronban. Így előfordulhat, hogy lakosságunkat 100-nak látjuk, de valójában lehet, hogy csak 50 a tényleges érték. Ezt egy oldalfrissítés mindig helyrerázza. Legnagyobb probléma akkor (illetve azután) van, ha úgy építünk/fejlesztünk, hogy a két érték nincs szinkronban. Fenti példát tovább folytatva fejlesztünk valamit, ami 50 lakosságot adna. Másnap belépünk, látjuk az épület felépült, de az érték látszólag nem változott. Háttérben az eredeti 50-hez hozzáadtuk az új 50-et, így az új helyes érték 100. Viszont eddig a kijelzés hibásan mutatta a 100-at, így látszólag "nem kaptuk meg" a lakosságot. Igazából az eredeti kijelzett érték volt a hibás, az új a helyes. Alapvetően elmondható, hogy a rendszer önellenőrző, ugyanis minden frissítéssel újraszámolja a lakosságot az elhelyezett épületekből.

A hiba javításán dolgoznak az illetékesek.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent