• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2022

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy ez normál dolog, hogy zárolva van az esemény?
Kb másfél hónapja játszok, így erről nem sokat tudok, mert az előző eseménynél nem volt ilyen, viszont így haladni sem lehet.
:(

Köszönöm a választ!
3757 bővítmény megtekintése
Szia!
Igen ez "normális", innentől kezdve az esemény végéig csak 1 feladatot és egy napi ingyenest ad a játék.
Az előző Event is ugyan ilyen volt, csak valószínű, hogy nem haladtál ilyen gyorsan.
 

polgarmaercell

Erős harcos
Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy ez normál dolog, hogy zárolva van az esemény?
Kb másfél hónapja játszok, így erről nem sokat tudok, mert az előző eseménynél nem volt ilyen, viszont így haladni sem lehet.
:(

Köszönöm a választ!
3757 bővítmény megtekintése
Igen. Ha elértél egy ideig a küldetésekben, csak naponta kapsz újat.

Szerk: Nem vettem észre @Cyklon válaszát, a moderátorok nyugodtan törölhetik ezt a hozzászólást.
 
Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy ez normál dolog, hogy zárolva van az esemény?
Kb másfél hónapja játszok, így erről nem sokat tudok, mert az előző eseménynél nem volt ilyen, viszont így haladni sem lehet.
:(

Köszönöm a választ!
3757 bővítmény megtekintése
Ez normális. Eléggé előrehaladtál az eventtel, így mostantól napi egy feladatod lesz. Így pont addigra fogsz a végére érni, mire lejár az event.
 

Maryenn

Újonc
Sziasztok! Nincs a raktáramban a szellemes mosómedve. Egyszer bontottam valamit bűbájtöredékre, lehet ez volt az.... Hogy lehet újra megszerezni az alapépületet? köszönöm a válaszokat.
 

BearLand

Újonc
Sziasztok! Nincs a raktáramban a szellemes mosómedve. Egyszer bontottam valamit bűbájtöredékre, lehet ez volt az.... Hogy lehet újra megszerezni az alapépületet? köszönöm a válaszokat.
Szia,

ha a feladatok megoldásával sikerül 280 szupernovát összegyűjtened, újra megkaphatod... remélem, sikerül... ;)
 

Deathfolk

Veterán
Sziasztok! Nincs a raktáramban a szellemes mosómedve. Egyszer bontottam valamit bűbájtöredékre, lehet ez volt az.... Hogy lehet újra megszerezni az alapépületet? köszönöm a válaszokat.
Írj a supportnak hátha vissza kapod, nekem rémlik valami hasonló esetre régről és ott visszakapta az illető az akkori nyeremény épületet.
 

polgarmaercell

Erős harcos
Jó értelmezem, hogy most az összes eseményből szerezhető épület kultúrát, :kultúra: valami árut, és minimális mennyiségű lakosságot :elf: ad? Nekem ez nem nagyon tetszik.
 
Jó értelmezem, hogy most az összes eseményből szerezhető épület kultúrát, :kultúra: valami árut, és minimális mennyiségű lakosságot :elf: ad? Nekem ez nem nagyon tetszik.
Hát a kalligráfiaosztály (1. nap díja) az egyik legjobb lakosság/terület értékű eventes épület. Azért abból érdemes betárazni.
Nekem se igazán tetszik ez a fajta jutalom, de a kalligráfiaosztály tényleg jó. Sajnos én eddig a másfél év alatt csak egyet kaptam.
 
Fent