• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2020

Vmadar

Felderítő
Kiraktam a 10es holdmedvét és kiírta hogy mivel elértem a 10es szintet feloldottam az extra ajánlatot bla bla bla... nézzük mi az extra ajánlat nem kevés pénzért, mindenféle csomagok, kisállateledel, további fejlesztők a holdmedvéhez, és régi medvékhez persze jó drágán, de a lényeg ami szerintem igen csak szemétség, mert a gazdagok most bevásárolhatnak a jóból... öreg medve vip csomag 30 ezerért ami ha jól értelmezem tartalmaz 9 db régi fejlesztőt + mindegyik régi medvéből eleve 10es szintűt + 2db valami harangkutat ami azt se tudom micsoda... nagyon durva ez a csomag csak hát 30 ezret én soha nem adnék érte, semmilyen játékért, nem hogy játékban lévő dolgokért...
2416 bővítmény megtekintése

Én sem láttam ilyet, de remélem, hogy az volt a gond, hogy nem jött be annyi arany az eventből mint a gazdák remélték, ezért kénytelek voltak ilyen dolgokhoz folyamodni, valamint a kedvezményes terület is most volt.
Hátha ez észhez téríti őket és végre olyan nyereményeket adnak végre amikért nem csak az eventet éri meg csinálni hanem még esetleg költeni is rá :D
Még a város körüli kulcsokat sem gyűjtöttem be ezekért a nyereményekért...
 

Tejinashi

Erős harcos
Amikor harmadszor jött a legundorítóbb feladat, akkor azt mondtam, hogy nem csinálom tovább az eventet: Fedezz fel egy tartományt, vagy szerezz 20 vízióport.
 

DomiVava

Újonc
Egyáltalán nem fair a játékban, hogy amikor egy feladatsor indul, és valaki mindent teljesít, az sem érheti el a fő célt, a fő épület 10. szintjét. Ezt én kimondottan disznóságnak tartom. Ezt találom a játékban egyenlőre a legfőbb taszító dolognak. Miért nem érheti el az az ember a legfontosabbat, ha mindent megtett érte? Ez miért van így? Lehet a pénzért. Azt el lehet érni a terület vételnél, meg a szuper épületeknél stb. A feladatoknál viszont ez szemétség.
 

Bildiko

Felderítő
Ma mind a 4 városomban befejeztem az eventet, végig csináltam, az utolsó feladat után megkaptam az Óriáskereket. 1 városban 9 fejlesztőt szereztem, volt egy jó napom, amikor 1700 kulcsot ajándékozott a láda kinyitása. Van két városom, ahol 7 fejlesztővel 8. szintes a Holdmedve, tehát , ha a tesókalandban ügyes a csapat, meglesz a 10 Holdmedve fejlesztő. Most jön a fekete leves. A legkisebb városomban csak 6 ereklyét szereztem. Ha a csapat jó, akkor is csak 9. szintes a Holdmedvém.Minden ládanyitásnál arra törekedtem, ahogy a lehető leggazdaságosabban nyissak ládát.
Szóval nagyon erősen szerencse függő, hogy milyen szintre lehet fejleszteni a Holdmedvét.
Az event feladatai sokszor ismétlődtek, igaz ha valaki gyorsítót használt, akkor könnyen megoldhatóak voltak. Persze sok gyorsítóval.
 

Mihaszna

Veterán
Egyáltalán nem fair a játékban, hogy amikor egy feladatsor indul, és valaki mindent teljesít, az sem érheti el a fő célt, a fő épület 10. szintjét. Ezt én kimondottan disznóságnak tartom. Ezt találom a játékban egyenlőre a legfőbb taszító dolognak. Miért nem érheti el az az ember a legfontosabbat, ha mindent megtett érte? Ez miért van így? Lehet a pénzért. Azt el lehet érni a terület vételnél, meg a szuper épületeknél stb. A feladatoknál viszont ez szemétség.

Nem érdemes mérgelődni miatta. Volt már rá példa (mint például most is), hogy egyes Fejlődő épületekhez lehetett barkácsolni + ereklyéket. Kitudja, talán jövőre visszaköszön a Holdmedve, és lehetőséget ad arra, hogy felfejleszd magasabb szintre. :)

Az Elvenar játék alap motorja a város építésen fekszik, ami minden játékos számára díjmentesen érhető el. Az Események (Eventek, Testvériség Kalandok és társai) a felhasználói élményt fokozzák, hogy ne legyen monoton a játék. S mivel magát a játékot egy német cég üzemelteti, engedtessék meg nekik, hogy valahonnan hasznot is szerezhessenek, hisz azok az emberek, akik ott dolgoznak, pénzért teszik, nem ingyen. Ennek fejében mi még mindig ingyen kapjuk meg az alap játékot és a vele járó extrákat. Ezt érts úgy, hogy nem merülnek fel + kötelező költségek azért, hogy részt vehess bármelyik Eseményen. Abban egyetértek (ahogy Bildiko is leírta), hogy szerencsefüggő a nyeremények megszerzése, de még alapjába véve így sem panaszkodhat az ember, mert 8 ereklye az 8 ereklye, a 6 ereklye pedig 6 ereklye. Tehát, még így több ereklyével rendelkezel, mint az, akinek csak 4-et esetleg 5-öt sikerült összeszednie. :) Bildiko említette, hogy lesz Testvériség Kaland, ahol + 2 ereklyét lehet szerezni. Ha jó a csapatod, akkor ezzel még közelebb kerülhetsz, hogy magasabb szintre emeld a Holdmedvédet. Nem szabad ennyire drasztikusan felfogni a dolgot. Az Őszi Állatöv egy olyan esemény, ami naptárrend szerint érkezett meg hozzánk. Lassacskán közeleg a Téli Event, s remélem, hogy ott már nagyobb sikerrel fogsz járni. (s azt is, hogy nem lesz elbarmolva, mint a tavalyi, mert az katasztrofális volt).

Szép napot. :)
 

Bereny

Tag
Sziasztok!
Alapból nem vásárolok a játékban, de a megszerzett gyémántokat fel szoktam használni területbővítésre, és varázslatos lakóépületet is vettem már. Szóval kulcsot nem vettem, így most csak a 9. szinten van a medvém. A kalandban talán sikerül összeszedni magunkat, úgy elérhetem a 10. szintet. Már itt is jó sok mindent ad.
Az számomra is kicsit érthetetlen, hogy egyes eventeknél simán elérem a 10. szintet, másiknál meg csak 8. vagy 9. fejlődésig jutok. Próbálom úgy nyitni a golyókat, ládákat, hogy a legeredményesebb legyen a haladás. Kaptam néha plusz kulcsot is, mégsem értem végig.
A feladatokat végigcsináltam, nem okozott gondot, már elég jól belejöttem, figyeltem a feladatsort.
Korábbi eventeknél jártam úgy, hogy annyi "kulcsom" vagy "kék kristályom" lett, hogy végig is értem a 10. szintig és újra megkaptam a fődíjat is.
A gólemnél és az utazó kereskedőknél is így volt, utólag is köszönöm. :) A stratégiám ugyanaz volt, az eredmény nem.

Azért még szeretem a játékot és csinálom az eveteket is, már várom a következőt!
Üdv Mindenkinek!
 

Syntex

Ex-Csapattag
Kívánságút megint nincs, de gondolom kiszedték a játékból mert márt régóta nincs az eventeken :( Ahogy időgyorsítók sincsenek, pedig azok voltak a kedvenceim, helyette lett az instat sereg, ami első 1-2 eventnél mikor bevezették még 25 osztagot adott, de aztán lecsökkentették, most is csak 10 et ad :( Aztán régen az ősi tudás 30 at adott most már csak nevetséges 10et... minden visszafelé fejlődik :( Régen volt értelme küzdeni, éjjel nappal belépni csinálni az eventet, most meg rá se nézek azt így is megvan a 10es szintű ajándék, csak ép kb nem ér semmit...
Kedves Játékosaink,

A Kívánság kutak és időgyorsítók nagyon erős, hatékony tárgyak. Annyira erősek, hogy valójában egy jelentős problémává válhatnak az Elvenar gazdaságát tekintve azzal, ha könnyedén megszerezhetőek mindenki számára rendszeresen. Sajnálatos módon ez megtörtént már a múltban, és több probléma forrását jelentette, így nem volt más választásunk, és lépnünk kellett az ügyben. A Kívánság kutakat tekintve, két lehetőségünk volt:
  1. dolgozzuk újra és balanszoljuk az épületet, és így továbbra is megszerezhető legyen, vagy
  2. távolítsuk teljesen el a lehetséges nyeremények közül.
Mivel úgy gondoltuk nem volna igazságos azok számára akik már megszerezték és elhelyezték a Kívánság kutjukat, a balanszolás ellen döntöttünk. Ennek következményeképpen, nem volt más választásunk, mint eltávolítani a lehetséges jutalmak közül egyelőre, amíg egy kielégítő megoldást nem találunk, amely a jövőben nem veszélyeztetné ugyanolyan mértékben a játék gazdaságát. A Gyorsítók esetében ehelyett csökkentettük a játékban megszerezhető elemek számát, és kizárólag korlátozott mennyiségben kívánjuk megtartani őket (pl. A Végtelenség Tornyában).

Jelenleg nincs tervben további Kívánság kutak kiadása nyereményként a jelenlegi formában. De a Kívánság kút koncepcióját még mindig szeretjük, amint azt a Dzsinnből meg is lehet mondani, amely továbbra is elérhető és megmarad a Végtelenség Tornyában, és nem zárjuk ki hasonló épületek bevezetését sem a jövőben. Ehhez örömmel fogadunk javaslatokat, ha van ilyen! Ezek azonban a fent említett okok miatt nem lesznek pontosan olyanok, mint a Kívánság kút.

Köszönjük szépen a megértésetek!
 

Syntex

Ex-Csapattag
Amikor harmadszor jött a legundorítóbb feladat, akkor azt mondtam, hogy nem csinálom tovább az eventet: Fedezz fel egy tartományt, vagy szerezz 20 vízióport.
Megértjük, ha számodra ez nehezebben volt teljesíthető, köszönjük a visszajelzést, továbbítjuk.

Nekem ilyet nem adott be, pedig nekem is 10-es szintű a Holdmedvém :rolleyes:
Ez egy új, speciális ajánlat volt és nem volt mindenki számára elérhető.

Egyáltalán nem fair a játékban, hogy amikor egy feladatsor indul, és valaki mindent teljesít, az sem érheti el a fő célt, a fő épület 10. szintjét. Ezt én kimondottan disznóságnak tartom. Ezt találom a játékban egyenlőre a legfőbb taszító dolognak. Miért nem érheti el az az ember a legfontosabbat, ha mindent megtett érte? Ez miért van így? Lehet a pénzért. Azt el lehet érni a terület vételnél, meg a szuper épületeknél stb. A feladatoknál viszont ez szemétség.
Sajnáljuk, hogy nem sikerült a Holdmedvét 10. szintre fejleszteni. Sajnos nem tudjuk garantálni, hogy mindenkinek sikerült ezt megtennie, mivel minden játékos másképp költi el a kulcsokat, és más-más lehetőségei lesznek ezekre; az esetlegesen további nyerhető kulcsokról és a városod peremén levőkről nem is beszélve, amelyek a szerencsétől, és utóbbi esetben az aktivitásodon múlnak leginkább. Gyémántért vagy speciális ajánlok alkalmával lehetőséged van további aranykulcsok vásárlására is. A következő Testvériségi kalandon pedig lehetőséged lesz még további 2 Holdmedve ereklye szerzésére, így reméljük ezzel lehetőséged lesz kifejleszteni kisállatod. :)

Igen csak egy. :)
Maradni Elvenarban és kitartani. Jó emberek vannak itt. Élvezet legyen a játék és ne kényszer. :)
Én úgy érzem hogy komolyan képviseli a játékosokat a Támogató Csapat ! S kérlek hidd el hogy az Innonak nagyon is fontos a játékosok megtartása. Csak néha rá kell vezetni őket hogy tévúton járnak. Együtt tereljük a őket a helyes útra ! :) Ezért is vannak itt most a macik, ebben biztos vagyok.
Én úgy érzem maga a közösség a fontos. Abban meg szentül hiszek hogy a Csapatunk keményen dolgozik a háttérben, mégha nem is mindig szólnak. Mindenkitől elnézést kérek a monológért de én hiszek Elvenarban ! Ebben csatéakozzatok Ti is kedves játékostásak ! :)
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat Venom, jól esik olvasni őket! :)

Összefoglalóként pedig szeretnénk még egyszer megköszönni mindenkinek a visszajelzését az Őszi Csillagjegyek eseménnyel kapcsolatosan, továbbításra kerültek.

További jó szórakozást kívánunk mindenkinek és reméljük, visszajelzéseitek alapján sikerül a jövőben még élvezetesebb eseményekkel készülnünk számotokra.
 
Fent