• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2020

Mihaszna

Veterán
Ahogy időgyorsítók sincsenek, pedig azok voltak a kedvenceim
Végtelenség Tornya és Varázsakadémia. Bőven lehet nyerni és bőven lehet barkácsolni.
helyette lett az instat sereg, ami első 1-2 eventnél mikor bevezették még 25 osztagot adott, de aztán lecsökkentették, most is csak 10 et ad
Ki a kicsit nem becsüli, az a nagyot nem érdekli
Aztán régen az ősi tudás 30 at adott most már csak nevetséges 10et.
Nem tudom melyik gömb kinyitásával 3X10 Ősi TP-t lehet nyerni.
ráadásul így sincs már régóta elég kaja
Ma tápot lehet nyerni. Az összes kulcsodat rá áldozhatod.
Szerintem nagyon gagyi ez a medve
Szerintem meg nagyon jó. 2. szintű Érző árukat ad, ami nem kevés segítség (legalábbis nekem).

"Az Event és minden, ami benne van, csak annyira szép, amennyit Te észreveszel belőle.”
 

Badar

Újonc
Egy etetésbe két napi begyűjtés is belefér, mert az etetés hatása 24 óra, a szomszédi segítséget pedig 23 óránként lehet adni. A 18 db-ban csak az etetés hatása van benne, az alap napi három nem...
De arra még nem kaptam választ, hogy a félszerzet korban miért ad kevesebb manát, mint az előtte lévő korokban. Ez eleve tervezett dolog, vagy egy hiba, amelyet javítani fognak?
 

Syntex

Ex-Csapattag
Kicsit megkésve,de megérkezett a levél. Köszi.
Kérdésem lenne: Testvériségünk két tagja is állítja, hogy első belépésénél a raktárában volt 400 kulcs. Hogyan lehetséges ez?
Talán, ha kapcsolatba lépnének az érintett játékosok velünk, ellenőrizni tudnánk.
 

Putyika

Veterán
Hogy jön ki az a 18?
Egy etetésbe két napi begyűjtés is belefér, mert az etetés hatása 24 óra, a szomszédi segítséget pedig 23 óránként lehet adni. A 18 db-ban csak az etetés hatása van benne, az alap napi három nem...
Köszi @Badar! :)
2. szintű Érző árukat ad, ami nem kevés segítség (legalábbis nekem).
Kiszámoltad, hogy mennyi idő alatt tudod manuban megtermelni azt, amit a maci ad? Nagyon elhanyagolható mennyiség! Nekem 10-es szinten adna 2x4350-et, bájolva 1 fullra húzott manuban 3 óra alatt 7560-at termelek.....nem igazán éri meg azt a 9 kockát, amit elfoglalna.
 

Badar

Újonc
Kiszámoltad, hogy mennyi idő alatt tudod manuban megtermelni azt, amit a maci ad? Nagyon elhanyagolható mennyiség! Nekem 10-es szinten adna 2x4350-et, bájolva 1 fullra húzott manuban 3 óra alatt 7560-at termelek.....nem igazán éri meg azt a 9 kockát, amit elfoglalna.
Talán kevésnek tűnik, de nem kell hozzá Isteni mag, és már az is nagy segítség, ha a napi bomlást visszapótolja...
 

Mihaszna

Veterán
Kiszámoltad, hogy mennyi idő alatt tudod manuban megtermelni azt, amit a maci ad? Nagyon elhanyagolható mennyiség! Nekem 10-es szinten adna 2x4350-et, bájolva 1 fullra húzott manuban 3 óra alatt 7560-at termelek.....nem igazán éri meg azt a 9 kockát, amit elfoglalna.

Nincs szükségem számológépre, hogy kiszámoljam, nekem mennyire éri meg. 5 db Manum van. Acél, Tekercs, Elixír, Deszka és Selyem. Ebből az első 3 bónuszos, a Deszkát csak az animációja miatt tartottam meg, a Selyem pedig szintén (érző áru) bónuszos, ami Bársonyt termel nekem, ami pedig kell az Anumik vendégfaj épületeinek a megépítéséhez. Ez a ,,9 kockás" maci 3000-3000 Arkán tintát és Obszidián-t termel majd nekem 10-es szinten. Amellett, amit Badar mondott, hogy , nem kell hozzá Isteni mag", nagy segítség, mert így viszont nem kell a Tekercsemet fejleszteni, hogy termeljen Tintát, és mivel az Eventeken vannak olyan feladatok, hogy ,,szerezz X mennyiségű árut Alapvető, kézműves vagy varázslatos árukból", így a 48 órás termelésemmel ez könnyebben korrigálhatom, ellentétben, ha felfejlesztem, eltűnik ez a lehetőség, és csak a 9 órás termelés marad. (remélem nem volt túl bonyolult, ahogy leírtam). Ugyan ez érvényes a Kristály Manura is, ami nekem nincs. A sok kicsi (a maci termelése), pedig sokra megy. És biztos vagyok benne, hogy nem ő lesz az egyetlen olyan fődíj, amit hasonló termeléseket produkál majd, megcélozva (változatosan) az Érző árukat.

Tehát, (így az Érző áruk elején) nekem megéri. :)
 

Natty

Felderítő
Köszi @Badar! :)

dKiszámoltad, hogy mennyi idő alatt tudod manuban megtermelni azt, amit a maci ad? Nagyon elhanyagolható mennyiség! Nekem 10-es szinten ana 2x4350-et, bájolva 1 fullra húzott manuban 3 óra alatt 7560-at termelek.....nem igazán éri meg azt a 9 kockát, amit elfoglalna.
 

Natty

Felderítő
Valamint nem kell hozzá több ezer lakos, ami szintén helyet foglal, és nem kell hozzá alapanyag sem, amit ugye abból a manuból szerzünk, aminek szintén van kocka-igénye. valamint lakosság igénye is .Ha csak a kordékönyvtárhoz hasonlítjuk, ami 2 kockán ad 1 tpt. és sokan azt is lerakják, akkor még jobb a helyzet. Ezek mind játékosfüggő dolgok, ki milyen stratégiát követ. Az én szívemet se dobogtatja meg minden evoluciós épület, csak leírtam a gondolataimat, aminek lényege, hogy összefüggően kell nézni a dolgokat, és akkor talál előbbre látunk.
 

Senta

Erős harcos
Köszi @Badar! :)

Kiszámoltad, hogy mennyi idő alatt tudod manuban megtermelni azt, amit a maci ad? Nagyon elhanyagolható mennyiség! Nekem 10-es szinten adna 2x4350-et, bájolva 1 fullra húzott manuban 3 óra alatt 7560-at termelek.....nem igazán éri meg azt a 9 kockát, amit elfoglalna.
arról már nem is beszélve, hogy aki komolyabban bajnokizik eteti a tűzfőnixet, eteti a barnamacekot, épp hogy van neki annyi kisállatkaja, hogy ezeket bírja, ezt a medvét nem fogja etetni, mert egyszerűen nem éri meg még a tp-ért sem, nemhogy azért a kevés érzősért amit ad érte
 

Tejinashi

Erős harcos
arról már nem is beszélve, hogy aki komolyabban bajnokizik eteti a tűzfőnixet, eteti a barnamacekot, épp hogy van neki annyi kisállatkaja, hogy ezeket bírja, ezt a medvét nem fogja etetni, mert egyszerűen nem éri meg még a tp-ért sem, nemhogy azért a kevés érzősért amit ad érte
Viszont aki nem bajnokizik (mint pl. én), az csak ezt fogja etetni :)
 

ceres

Újonc
Sziasztok! Az a tervem, hogy a jutalmak begyűjtését a 15. napon kezdem meg, a napi exkluzív okán és a Holdmedve ereklyékből 9 Medveereklyét készítek a varázsakadémián. A tervem megvalósításához jó lenne tudnom, ami egyben a kérdésem is, hogy
– a játék során van-e lehetőség legalább 18 Holdmedve ereklye begyűjtésére, ill.
– a játék végét követően meddig lesz lehetőség arra, hogy a varázsakadémián Holdmedve ereklyéből Medveereklyét készítsünk?
Köszönöm!
 

Wiccara

Veterán
– a játék során van-e lehetőség legalább 18 Holdmedve ereklye begyűjtésére,
Szia,

A feladatsor nem végtelenített, ellenben a nagydíjak igen. Hatékonyan tudsz előre lépni sok kis apró láda nyitásával; mert arányaiban több "csillagot tudsz megugrani". A feladatsor teljesítése után időarányosan már csak napi 1 feladat, a napi 1 belépésért járó ajándék kulcsok, és az erdőszélen elszórtak fognak rendelkezésedre állni.
Korábbi eventnél remek matematika levezetések születtek, ha érdekel, elemezgesd őket. Ezek után kiszámolhatod hányezer gyémánt lenne szükséges a célod eléréséhez.
a játék végét követően meddig lesz lehetőség arra, hogy a varázsakadémián Holdmedve ereklyéből Medveereklyét készítsünk
ez max 1-2 hét; de érdemes kalkulálnod egy következő tesósági kalanddal, ahol szintén elő szokott fordulni az azt megelőző event fejlesztéséből " 2 db!
 

Vmadar

Felderítő
Hogy jön ki az a 18? Én akármennyi szomszédnak segítek max 3 ládát kapok, 3x3 az 9 és +3 amit alapból termel a 10es medve naponta az úgy 12 és ennyi... Szerintem nagyon gagyi ez a medve, ráadásul így sincs már régóta elég kaja a meglévő dolgaimat se etetni, pedig állandóan barkácsolom amint beadja, szóval erre a medvére 9tp-ért amit a kaja ad tuti nem pocsékolnám el a kaját... Az kell a főnixnek és a barnamedvének!

De a napi ajándékok is visszalépés az eddigiekhez képest, komolyan 2 fejezettel és sok eventel régebbi épületeim kb több lakos / kultúrát adnak mint amiket most lehet majd nyerni... :(

Kívánságút megint nincs, de gondolom kiszedték a játékból mert márt régóta nincs az eventeken :( Ahogy időgyorsítók sincsenek, pedig azok voltak a kedvenceim, helyette lett az instat sereg, ami első 1-2 eventnél mikor bevezették még 25 osztagot adott, de aztán lecsökkentették, most is csak 10 et ad :( Aztán régen az ősi tudás 30 at adott most már csak nevetséges 10et... minden visszafelé fejlődik :( Régen volt értelme küzdeni, éjjel nappal belépni csinálni az eventet, most meg rá se nézek azt így is megvan a 10es szintű ajándék, csak ép kb nem ér semmit...

Köszönjük, hogy meghallgatásra találtak a kéréseink az előző event kapcsán.
Ez "sokkal" jobb lett :)
1 vagy 2 ember csinálja is talán a klánból.
 
Fent