• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Ősi Csoda Támogatás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Jenet

Felderítő
Sziasztok!

(Előre is bocsánat, ha már volt, de nem találok ilyen javaslatot.)

Az az ötlet merült fel bennem, -igazából lehet, hogy sokatoknak nem fontos, de én hiányolom- hogy amikor a kedves öreg szakállas gratulál, hogy az egyik legértékesebb segítőnek bizonyultunk egy Ősi Csoda fejlesztésében, akkor engem mindig furdal a kíváncsiság, hogy vajon kinek a Csodájáról is lehet szó éppen.
Tehát a javaslatom az lenne, hogy amikor megkapjuk a jutalmat, esetleg feltűnhetne az ablakocska úgy is, mint:
"Te vagy az egyik legértékesebb segítő, aki támogatja XY(pl Jenet :D) Ősi Csoda kutatásának befejezését."
Ezt esetleg meg lehetne még toldani a Csoda nevének kiírásával, amennyiben csak Tudáspont jár jutalmul.

Köszönöm, ha időt szántok erre! :)

Üdv, Jenet
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!

(Előre is bocsánat, ha már volt, de nem találok ilyen javaslatot.)

Az az ötlet merült fel bennem, -igazából lehet, hogy sokatoknak nem fontos, de én hiányolom- hogy amikor a kedves öreg szakállas gratulál, hogy az egyik legértékesebb segítőnek bizonyultunk egy Ősi Csoda fejlesztésében, akkor engem mindig furdal a kíváncsiság, hogy vajon kinek a Csodájáról is lehet szó éppen.
Tehát a javaslatom az lenne, hogy amikor megkapjuk a jutalmat, esetleg feltűnhetne az ablakocska úgy is, mint:
"Te vagy az egyik legértékesebb segítő, aki támogatja XY(pl Jenet :D) Ősi Csoda kutatásának befejezését."
Ezt esetleg meg lehetne még toldani a Csoda nevének kiírásával, amennyiben csak Tudáspont jár jutalmul.

Köszönöm, ha időt szántok erre! :)

Üdv, Jenet
Kedves Jenet!
Köszönjük szépen az ötleted, többször felvetett kérés volt már, és továbbítva is lett. Innentől a Fejlesztő csapaton múlik mi lesz belőle. Köszönöm a megértésed!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent