• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben épületek teleportálása

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok,

Nekem az lenne a javaslatom, hogy az épületek teleportlására használt bűbájt ki kéne terjeszteni a csodákra is illetve a fejleszthető eventes épületekre, mert jelenleg ezeket nem lehet eltenni a raktárába sajnos és szerintem nagyon hasznos lenne.
Üdvözlettel: csucsugo
Kedves @csucsugo
Köszönjük szépen az ötleted, de a Csodák teleportálására pillanatnyilag egyéb okok miatt (is) nincs lehetőség. A fejlesztők asztalára már a Béta teszt szerverről felkerült ez az ötlet, de sajnos a már befektetett ősicsodapontok megtartása eléggé nehézkes feladat. Remélhetőleg erre is lesz majd a jövőben valamiféle megoldás.
Köszönöm szépen a türelmeteket.
 

DeletedUser4579

Vendég
Kedves @csucsugo
Köszönjük szépen az ötleted, de a Csodák teleportálására pillanatnyilag egyéb okok miatt (is) nincs lehetőség. A fejlesztők asztalára már a Béta teszt szerverről felkerült ez az ötlet, de sajnos a már befektetett ősicsodapontok megtartása eléggé nehézkes feladat. Remélhetőleg erre is lesz majd a jövőben valamiféle megoldás.
Köszönöm szépen a türelmeteket.
Szia, köszi a választ. Mint írtam/irtuk is két részből áll az ötlet és te csak az egyikre reagáltál. A másik biztos, hogy könnyedén megoldható tehát jó lenne azt tovább vinni hisz a támogatása is megvan. Mivel ezt lezártad, akkor a másik témában indítsak egy új ötletet?
Köszönettel: csucsugo
 

Wiccara

Veterán
illetve a fejleszthető eventes épületekre,
Szia, ezeket pont azért éri meg letenni ( nem mindegyiket!) mert olyan kombinációt ad, ami miatt érdemes felhúzni 8-9-10-es szintre. Az eventes épületeket 7es szint alatt nem éri meg letenni se. Azokra kár a bűbáj és a királyi restauráció is..
Több olyan épület van, amin nem fog ez a bűbáj ( kaszárnya, kereskedő, etc..)
Ha az ötleted azért született, hogy egy esetleges újköntösű világrengető kaland érdekében a lehető legtöbb helyet tudd szabaddá tenni; akkor megértem, hogy ezek a kisebb eventesek is útba lehetnek.
 

Putyika

Veterán
Ha az ötleted azért született, hogy egy esetleges újköntösű világrengető kaland érdekében a lehető legtöbb helyet tudd szabaddá tenni; akkor megértem, hogy ezek a kisebb eventesek is útba lehetnek.
Nem a kaland miatt, hanem az új faj helyigényét latolgatva merült fel ez az ötlet.
Az eventes épületeket 7es szint alatt nem éri meg letenni se.
A fórumot olvasgatva azt tapasztaltam, hogy sokan vannak akik lerakták, mielőtt erre rájöttek volna, nekik is jól jönne ez a lehetőség.
Ráadásul van közöttük olyan épület, amit például két faj között letenne az ember, mert van hely, és termelgethetné a maga kis dolgait, aztán mehetne vissza pihenni a raktárba.
 

Wiccara

Veterán
sokan vannak akik lerakták, mielőtt erre rájöttek volna
Szia, értelek. Nem akarok szívtelen boszorkának tűnni, de jobban járnak, ha eladják ( főleg 5-6os szint alattit); tekintve, hogy micsoda macera félév múlva újra fejlesztőhöz jutni, akkor is csak konvertálva ( pl maci). Magasabb szinten megéri a restaurálásokat, érthető ha nem válna meg tőle az ember. Remélhetőleg a fejlesztések kálváriájára is születik megfejtés mielőbb, hogy érdemes legyen teleportálni a kisebbeket is.
Az új faj helyigénye akkora, hogy első ránézésre el kell foglalnom a szomszédok földjeit is ;)
 

Putyika

Veterán
Szia
de jobban járnak, ha eladják ( főleg 5-6os szint alattit)
Ez jogos, jelen pillanatban, de ha esetleg valóban születik valamilyen megoldás a fejlesztés kálváriájára, akkor sokan fognak azon sírni, hogy nekik nincs ilyen vagy olyan épületük, mert eladták.
Az új faj helyigénye akkora, hogy első ránézésre el kell foglalnom a szomszédok földjeit is ;)
:D
Igen, mi is valami hasonló következtetésre jutottunk, ezért mentek a találgatások, hogy mit kellene eladni vagy mit lehet elpakolni.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Szia, köszi a választ. Mint írtam/irtuk is két részből áll az ötlet és te csak az egyikre reagáltál. A másik biztos, hogy könnyedén megoldható tehát jó lenne azt tovább vinni hisz a támogatása is megvan. Mivel ezt lezártad, akkor a másik témában indítsak egy új ötletet?
Köszönettel: csucsugo
Kedves @csucsugo
Teljesen igazad van, csak a Csodákra reagáltam, elnézésed kérem. Kérlek szépen, hogy az Eventes épületek teleportálhatóságára, nyiss egy új Ötlet topicot. Megértésed köszönöm.
 

DeletedUser4579

Vendég
Kedves @csucsugo
Teljesen igazad van, csak a Csodákra reagáltam, elnézésed kérem. Kérlek szépen, hogy az Eventes épületek teleportálhatóságára, nyiss egy új Ötlet topicot. Megértésed köszönöm.
Szia, remélem nem az lesz majd ha elindítom, hogy ez most volt, már megint itt van (mármint fórumozói oldalon). :)
Köszönöm szépen a válaszod egyébként, indítani fogom! :)
 

DeletedUser4579

Vendég
Nem a kaland miatt, hanem az új faj helyigényét latolgatva merült fel ez az ötlet.

A fórumot olvasgatva azt tapasztaltam, hogy sokan vannak akik lerakták, mielőtt erre rájöttek volna, nekik is jól jönne ez a lehetőség.
Ráadásul van közöttük olyan épület, amit például két faj között letenne az ember, mert van hely, és termelgethetné a maga kis dolgait, aztán mehetne vissza pihenni a raktárba.
Pontosan erről van szó! Szerintem az meg tökmindegy kinek hányas szinten van, ha valakinek megfelel 7-es szinten is, az ő dolga. Az enyémek egyébként 10-esen vannak, ezért is sajnálnám lebontani de a hely meg nagyon kell mindig! :)
 
Fent