• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben épületek teleportálása

DeletedUser4579

Vendég
Sziasztok,

Nekem az lenne a javaslatom, hogy az épületek teleportlására használt bűbájt ki kéne terjeszteni a csodákra is illetve a fejleszthető eventes épületekre, mert jelenleg ezeket nem lehet eltenni a raktárába sajnos és szerintem nagyon hasznos lenne.
Üdvözlettel: csucsugo
 

Wiccara

Veterán
Jelen helyzetben, vagyis a bajnokságra tett negatív hatása miatt eltehetnénk őket; így minden előnyéről lemondhatnánk arra az időre a hátrányával együtt, anélkül, hogy le kellene bontani a csodákat.
Jó ötlet ;)
 

DeletedUser4579

Vendég
Már az is valami lenne ha az egyik megvalósulhatna.
Talán a csodák miatt taktikázás menne valóban, de hát erről szól ez a játék. :)
Mondjuk ennek gátat szabna a teleport mennyisége is. Továbbá lehetne vmi megkötés, pl egy csodát csak havi 1x lehet eltenni, vagy ritkábban. :)
 

DeletedUser4579

Vendég
Mivel állítólag a bajnoki nehézsége a kezdéskor eldől, így elég arra a pár percre elpakolni, majd indulás után mehet vissza a városba és már érvényesül is a pozitív hatása. ;)
Igazad van, erre most nem gondoltam, de ezt meg lehetne oldani hogy számítson mindig a hatása annak ami lenn van és kész, nem a bajnoki kezdése lenne a mérvadó. :)
 

Vivcso

Újonc
Alapvetően támogatom.
Félő, hogy nincs-e direkt ez így. Úgy értem, hogy csak azért az eddigiekre hat, hogy kelljen taktikázni a csodákkal, hogy mit építesz mibe mennyi rúnát áldozol, majd mit áldozol fel más miatt. Ez olyasmi lehet, mint az is, hogy nem forgathatod az épületeket. A kihívás részéhez tartozhat hozzá.
 

Rikari

Veterán
Alapvetően támogatom.
Félő, hogy nincs-e direkt ez így. Úgy értem, hogy csak azért az eddigiekre hat, hogy kelljen taktikázni a csodákkal, hogy mit építesz mibe mennyi rúnát áldozol, majd mit áldozol fel más miatt. Ez olyasmi lehet, mint az is, hogy nem forgathatod az épületeket. A kihívás részéhez tartozhat hozzá.
Jó irányban gondolkodsz, de minden ami könnyít nekünk és esetleg a jelzéseink alapján, átgondolással kibővítik a Teleport hatását (akár csak Eventes ereklyés épületekre vonatkozóan) azzal már nyertünk. A csodákat nem tartom lehetségesnek, hogy belefér a teleport hatásba, sajnos.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser4579

Vendég
Alapvetően támogatom.
Félő, hogy nincs-e direkt ez így. Úgy értem, hogy csak azért az eddigiekre hat, hogy kelljen taktikázni a csodákkal, hogy mit építesz mibe mennyi rúnát áldozol, majd mit áldozol fel más miatt. Ez olyasmi lehet, mint az is, hogy nem forgathatod az épületeket. A kihívás részéhez tartozhat hozzá.
Szia,
Ha így nézzük minden a kihívás miatt van (ami nem hiba), de attól lehet rajta változtatni szerintem. :)
Viszont a fejlődő épületeket ha el lehetne tenni azzal nem nyernénk többet úgymond mint a többivel, tehát azt tényleg nem értem miért nem lehet?!
 

DavidofBerg

Felderítő
Érdekes ötlet. Mint mindennek, ennek is van előnye és hátránya is (és itt most hátrány alatt pl. azt is beleértem, h a játék kihívását is csökkentheti). Ez nem azt jelenti, h nem támogatom az ötletet.

De ha már ott tartunk, h minden épületet tudjunk teleportálni, akkor a főépületet nem akarjuk bevonni ebbe a körbe? ;) :)
 

Putyika

Veterán
A főépületben van tárolva az arany és a kalapács. Ha azt be akarod rakni akkor nem lesz ezeket hol tárolni.
...és semmi sem fog gyártani. Tehát hosszútávon nyilván nincs értelme.
Bár, én egyébként éreztem ebben a felvetésben @DavidofBerg részéről, némi szarkazmust, poént. De lehet, hogy csak én képzeltem bele. :)
 

Calyr

Veterán
A csodák teleportálását a béta fórumon elég alaposan kivesézték annak idején - ott akadt el a dolog, hogy ha van benne betett tp, pláne többektől is, akkor az elteleportálással meg tud-e maradni az objektumhoz rendelt adat nyilvántartás is (és arra jutottak, hogy nem, nem tud).

Ezzel együtt szerintem még úgy is megérné, ha csak a kifejlesztett szint raktározódna el, és az aktuálisan bentlévő tp lenullázódása lenne az ára (aki teleportálni akarja, erre figyeljen oda).
Ugyanakkor a sok tp láncozóval meg extra kiszúrás lenne egy ilyen - ezért én arra tippelnék, hogy ebből emiatt nem lehet megoldás,
 

DeletedUser

Vendég
Ami épületek a raktárba kerülnek nem adnak semmit sem. A főépületben van tárolva az arany és a kalapács. Ha azt be akarod rakni akkor nem lesz ezeket hol tárolni.
A főépületet már csak azért is szerencsétlen dolog lenne elrakni, mert megbénul a város. Az úthálózat miatt, mivel nincs főépület amihez csatlakozzanak...
 
Fent