• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.87

Rikari

Veterán
A varázsakadémiás változásoknak kifejezetten örülök. A kivett gyártások remélem senkinek nem hiányoznak majd. Az újítás ésszerűségében és hatékonyságában is üdvözlendő. Köszönet érte.
 

Deleted User - 204368

Vendég
"Az eseményből nyerhető épületekből kapott Bűbájtöredékek mennyiségét 50%-kal csökkentettük. Ezzel együtt csökkentettük az eseményen nyerhető épületek barkácsolásának költségeit és a kapott víziópor mennyiségét."
ez pontosan mit jelent? milyen eseményen?
 

Calyr

Veterán
"Az eseményből nyerhető épületekből kapott Bűbájtöredékek mennyiségét 50%-kal csökkentettük. Ezzel együtt csökkentettük az eseményen nyerhető épületek barkácsolásának költségeit és a kapott víziópor mennyiségét."
ez pontosan mit jelent? milyen eseményen?
Ha jól értem, akkor azt, hogy bármilyen eventen nyerhető épület lebontásából az új verziótól nem jár olyan sok bűbájtöredék. Pl. amikor nem voltak jó nyeremények, én is arra mentem, hogy a legnagyobb alapterületű napi nyereményeket gyűjtsek, mert az érte a legtöbb bűbájtöredéket (más szavakkal, ami erre félre van téve most a raktárban, azt érdemes még csütörtökig elbontani, mert utána már kevesebb kapható érte).
 

DeletedUser1802

Vendég
A csigalassú mobilos bajnoki harc felgyorsítása mikorra várható? A legutóbbi kaland óta játszhatatlan sebességű, hacsak nem szánja rá azt a pár órácskát ami kellene tizenhúsz tartományhoz.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
A csigalassú mobilos bajnoki harc felgyorsítása mikorra várható? A legutóbbi kaland óta játszhatatlan sebességű, hacsak nem szánja rá azt a pár órácskát ami kellene tizenhúsz tartományhoz.
Érdemes eltávolítani és újratelepíteni az alkalmazást, ha lassú. A frissítések mindig új adatokat tesznek hozzá, de ezeket az események végével nem feltétlenül tudják az újabb frissítések (maradéktalanul) kigyomlálni. Viszont a mostani frissítés már biztos nem tartalmazza a korábbi event vagy kaland infóit, így biztos kisebb lesz az alkalmazás és így talán gyorsabb is.
 

Calyr

Veterán
A csigalassú mobilos bajnoki harc felgyorsítása mikorra várható? A legutóbbi kaland óta játszhatatlan sebességű, hacsak nem szánja rá azt a pár órácskát ami kellene tizenhúsz tartományhoz.
Én elég sokat bajnokizok telefonról, 40-50 tartománnyal, és nem lett lassabb.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Tovább folytatjuk a felhasználói felület fejlesztését, ezúttal a termelések indítását fogjuk javítani. Ez a változás egyelőre csak kevés felhasználóhoz jut el, amíg afunkció technikai tesztelése folyik. A funkció aktiválása a frissítéstől függetlenül történik.
Lehet összefüggésben ezzel, hogy a gyorsbillentyűvel történő indítás akadozik, néha meg is dermed a játék. Ebben az esetben alt+tab oda-vissza segít, megjelenik a termelés indítás ablak, de a gyorsbillentyű már nem működik, csak egér klikkel indítható a termelés? (FF + flash Win10 alatt)
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ha jól értem, akkor azt, hogy bármilyen eventen nyerhető épület lebontásából az új verziótól nem jár olyan sok bűbájtöredék. Pl. amikor nem voltak jó nyeremények, én is arra mentem, hogy a legnagyobb alapterületű napi nyereményeket gyűjtsek, mert az érte a legtöbb bűbájtöredéket (más szavakkal, ami erre félre van téve most a raktárban, azt érdemes még csütörtökig elbontani, mert utána már kevesebb kapható érte).
pontosan ettől féltem. de ez tuti infó?
 

DeletedUser3

Vendég
"Az eseményből nyerhető épületekből kapott Bűbájtöredékek mennyiségét 50%-kal csökkentettük. Ezzel együtt csökkentettük az eseményen nyerhető épületek barkácsolásának költségeit és a kapott víziópor mennyiségét."
ez pontosan mit jelent? milyen eseményen?
Minden eseményen szerzett épület. Tehát ami nem az építés menüből kerül megépítésre, hanem a raktárból.

A csigalassú mobilos bajnoki harc felgyorsítása mikorra várható? A legutóbbi kaland óta játszhatatlan sebességű, hacsak nem szánja rá azt a pár órácskát ami kellene tizenhúsz tartományhoz.
Nem tapasztaltunk lassúságot, és nem is lett felénk jelezve, így ezt nem is tudjuk javítani. Néma gyereknek...
 

DeletedUser3761

Vendég
Nagyon örülök a változásoknak, és az akadémiás újításoknak is. Még szuperebb lenne, ha az eventekben szerzett fejleszthető épületekhez (főnix, stonehenge, sellő) lehetne fejlesztést is barkácsolni! :) tudom, hogy be lehet szerezni a kalandokból is, de ha pl. 4-ik szinten vagyok, nem tudom majd maximumra húzni. De ha néha, szökőévente megjelenne az akadémiában.... :)
 

DeletedUser1766

Vendég
Kicsit takarítottam az esemény cuccokból, így lett 81k töredékem. Köszi az infót! :)
 

bere007

Veterán
Csak az épületekért kapott víziópor mennyisége fog csökkenni, vagy úgy összességében mindenből le lesz vágva majd?
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Egy pont kimaradt a változásjegyzékből:
  • A fejlődő épületek ereklyéinek (Sellőereklye, Főnixereklye stb.) elbontásából az eddigi 1500 helyett 1000 Bűbájtöredék lesz szerezhető.
Itt elég erős nerf szagot érzek. :(
De legalább nem utólag derült ki, mint a bétán :D Köszi, hogy még időben betetted a változás jegyzékbe! Már mentek is a levesbe a fölös sellős ereklyék...
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
@Hoshi, az igaz, hogy az új verzióval megszűnik a varázsakadémiában az elindított termelés visszavonásának lehetősége? A béta fórumon mintha ezt olvastam volna, de remélem, hogy csak félreértettem. Mobilon 5-ből 3x, ha az infó gombra nyomok, az infó helyett elindította a termelést. Eddig ez csak idegesítő volt, de ha nem lehet törölni többé, akkor át kell szabni az UI-t, hogy véletlenül se indítson termelést akaratlanul (pl. felugró, megerősítő ablak)
köszi
 

DeletedUser3

Vendég
@Hoshi, az igaz, hogy az új verzióval megszűnik a varázsakadémiában az elindított termelés visszavonásának lehetősége? A béta fórumon mintha ezt olvastam volna, de remélem, hogy csak félreértettem. Mobilon 5-ből 3x, ha az infó gombra nyomok, az infó helyett elindította a termelést. Eddig ez csak idegesítő volt, de ha nem lehet törölni többé, akkor át kell szabni az UI-t, hogy véletlenül se indítson termelést akaratlanul (pl. felugró, megerősítő ablak)
köszi
Ilyenről még nem hallottam, és nem is látom értelmét. Belinkelnéd, hogy hol olvastad? Sajnos van pár felhasználó a bétán, akik direkt félrevezető információkat osztanak meg. :(
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Ilyenről még nem hallottam, és nem is látom értelmét. Belinkelnéd, hogy hol olvastad? Sajnos van pár felhasználó a bétán, akik direkt félrevezető információkat osztanak meg. :(
Nem hinném, hogy szándékos félrevezetés, lehet én értettem félre, lehet a posztoló fogalmazott rosszul. Mindkettő benne van a pakliban, nekem nem anyanyelvem az angol, ahogy a legtöbb béta fórumon posztolónak sem. Ha nem baj, nem keresném elő, a lényeg, hogy nem lesz ilyen változás. Köszi a választ!
 

DeletedUser5155

Vendég
Szeretnék érdeklődni, hogy a frissítés mikor lép életbe, mert nekem ma egész nap még mindig a hosszú váltási idő volt a mágus akadémián mind a gépen, mind a tábla gépre letöltött mai appon.
 
Fent