• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.76 (ÁPRILIS BOLONDJA)

Deleted User - 204368

Vendég
ezt bezzeg kibírtad írni hírekbe de a bajnokit egy órával korábban kezdődik/végződik nem. azért jó poén volt elsőre bekajáltam csak túlzásba estetek a végére
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Nekem az lett gyanús, hogy ennyit nem szoktak a fejlesztők dolgozni :)
De úgy a feléig megettem, bevallom.
És várom a tömeges felháborodást, de azért valamennyire bízom benne, hogy inkább vigyorgó kommentek érkeznek többségében.
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Még nem ébredtetek fel...a függőleges irányú forgatás nem volt gyanús!? ;)
Nekem tetszett, jól szórakoztam! Kösz Hoshi! :D
A forgatásnál már elkezdtem fogalmazni a kérdésemet a kibeszélőbe, de tovább olvastam. Épp iszom az ébresztő kávémat és azt gondoltam, még nem hatott.
Gondoltam én vagyok a tudatlan, de csak addig tart amíg megjön a magamhoz való eszem.
 

DeletedUser3612

Vendég
Ugye akkor most tényleg csak bolondot akarnak csinálni belőlünk? :D:rolleyes:

Bevallom... egy percig megállt bennem az ütő...:D:oops:
 

Hera

Tapasztalt építő
Jó reggelt,Nagyon szép kis tréfa,gratulálok hozzá.:DAzért nekem is kikerekedett a szemem,különösen a 100 épület elhelyezése ragadta meg a figyelmem,majd félrenyeltem:D.Nem különben a 401 italtermelés a kaland során:p
 

DeletedUser4653

Vendég
Az aranybányák megszűnése azt jelenti, hogy a periférián lévők ismét hátrányba kerülnek ?
 

DeletedUser4281

Vendég
He-he. A 180 fokos forgatásnál ugrott be milyen nap van ma. :) :)
 

DeletedUser4653

Vendég
Ha a lakosság bomló erőforrás lesz, akkor hogy történik majd az "újratermelése" ? Vagy ez most egy áprilisi tréfa ?

Azért a 360 fokos forgatást már várom :) Vajon mi fog változni ezáltal ?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ezt bezzeg kibírtad írni hírekbe de a bajnokit egy órával korábban kezdődik/végződik nem.
Nem unod még ezt a bajnoki témát? Nyitottál neki sajátot, nem kell tele hisztizni vele minden topikot.

ON: én bepusziltam simán, kb. azt gondoltam a privát levelek megszűntetéséről szóló részt olvasva, hogy @Hoshi elmész te a jó .... ezzel a stílussal tálalni :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Rikari

Veterán
Hoshi nagyon ötletes volt amiket kitaláltál. Új oldaladat csillantottad meg nekem, aminek kifejezetten örülök.:)
Mitől is más ez a nap? Április bolondja a népszokás szerint az, akit április elsején rászednek, a bolondját járatják vele. A rászedett személy az április bolondja.Több országban elterjedt szokás. Eredete nem tisztázott. Egyik magyarázata szerint kelta népszokás volt, hogy április kezdetén vidám, bohókás tavaszi ünnepeket ültek. Más magyarázat szerint IX. Károly francia király egyik rendeletéből ered. 1564-ben az új esztendőt április 1-jéről január 1-jére tétette. Az akkor szokásban lévő újévi ajándékozás megmaradt, de a rendelet után április elsején már csak bolondos ajándékot adtak egymásnak az emberek. Gratulálok a tréfacsináláshoz-bejött! ;)
qyxb2xxc2zsdblh83b70.jpg
 
Fent