• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.76 (ÁPRILIS BOLONDJA)

Corvo

Veterán
  • A játékosközösség elnyomó többsége nehezteli az aranybányák létét a világtérképen. Ezért a bányákat eltüntetjük, helyükre fekete lyukak kerülnek. Kérjük, ne kattintsatok ezekre, ugyanis váratlan bugokat okozhatnak, nem teljesen tudjuk, hogy is működnek a fekete lyukak.
Hát ezt nagyon köszönöm , én már rá is kattintottam véletlenül egy ilyen fekete izére a térképen és jött is a BUG !!! DE MÉG MILYEN ! Csak lessetek leírom :
Felül jobb oldalt ahol a gyémántokat vagy miket tartják számon , elkezdett a számláló felfelé kúszni , amikor elérte a 10 milliárdott döbbenten néztem , hogy egyszercsak kifolyik ide a szobámba a monitorból az összes gyémánt , már a szomszédokat is áthívtam segíteni elszállítatni és a kazánt is folyamatosan pakolom majd felrobban , istenem kérlek segítsetek mi lesz most velem ha ezt tudom bele sem kezdek ebbe a játékba :((((
Ezek a fejlesztők most jól megkeserítették az életemet :(((
Feri ez áprilisi tréfa volt.A topic címét olvastad?
 

DeletedUser4917

Vendég
Miiiii ?!???!!! Áprilisi tréfa ??? :O
Akkor most mi lesz , vissza kell adnom a gyémántokat ? Azt is ami elégett a kazánban ?? Ezek tönkretesznek :(
 
Fent