• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.76 (ÁPRILIS BOLONDJA)

DeletedUser4590

Vendég
  • Kutatás - Egy számolási hiba miatt az emberek sokkal nehezebben tudtak a kutatási fán haladni. Ennek jóvátételére most minden elf játékost egy fejezettel visszább teszünk a játékban.

Az emberek akkor bajban lesznek :)

Igen, amikor ezt olvastam: " Kutatás - Egy számolási hiba miatt az emberek sokkal nehezebben tudtak a kutatási fán haladni. Ennek jóvátételére most minden elf játékost egyfejezettel visszább teszünk a játékban. " - meghűlt bennem a vér. Mégegyszer végigszenvedni egy fejezetet ? Akkor inkább abbahagyom !!!
De remélem, tényleg csak tréfa ...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Luna1

Tapasztalt építő
Köszönöm Hoshi ! Kora reggel széppé varázsoltad a napomat ! :D
Igaz , a kávémba majdnem belefulladtam amikor a függőleges forgatás szóba került ( elképzeltem amint a feje tetejéra állitom a városom ) .
Gratulálok ! Nagy poén volt ! :D :D :D
 

DeletedUser2066

Vendég
Ennek a kettőnek még látnám is értelmét:
  • A Műhelyeknek ezentúl aranyrögökre lesz szükségük a termelések elindításához. Ezt a Varázsakadémiában arany szétbontásából szerezheted meg.
  • Elvenar még életszerűbbé tétele érdekében a lakosság lassan bomló erőforrássá válik, amilyen a mana vagy az isteni magok is. Ez egy pontosabb demográfiai modellt eredményez.
 
Amikor egy nő és férfi elf nagyon szereti egymást, akkor ezt az ősi Elvenar megérzi, és egyszarvúháton érkezik hozzájuk egy gyerek-elf. Az egyszarvú pedig náluk marad. Ezért lehet sok játékosnál ennyi egyszarvút látni a városban.
Pörköltet csinálnak az egyszarvúból :) Ha-ha-ha
 

DeletedUser

Vendég
Ennek a kettőnek még látnám is értelmét:
  • A Műhelyeknek ezentúl aranyrögökre lesz szükségük a termelések elindításához. Ezt a Varázsakadémiában arany szétbontásából szerezheted meg.
  • Elvenar még életszerűbbé tétele érdekében a lakosság lassan bomló erőforrássá válik, amilyen a mana vagy az isteni magok is. Ez egy pontosabb demográfiai modellt eredményez.
hess innen :D
 

DeletedUser69

Vendég
Az Awoofikat pedig nagyon akartam... Baccus...:) Mondom, milyen gyors és jó kis fejlesztés, sose jött még ilyen gyorsan az új faj... Aztán abba akartam hagyni a játékot... és csak a végére esett le.
Teccik:)
 

DeletedUser3108

Vendég
Ennek a kettőnek még látnám is értelmét:
  • A Műhelyeknek ezentúl aranyrögökre lesz szükségük a termelések elindításához. Ezt a Varázsakadémiában arany szétbontásából szerezheted meg.
  • Elvenar még életszerűbbé tétele érdekében a lakosság lassan bomló erőforrássá válik, amilyen a mana vagy az isteni magok is. Ez egy pontosabb demográfiai modellt eredményez.
Csak ne fessük az ördögöt a falra...:rolleyes:
 

DeletedUser683

Vendég
Nagyon jól fel lett készülve erre a tréfára. Hangosan nevettem, amikor olvastam. Tetszik! :D
 

kaliban

Újonc
Gratulálok, ez nagyon jól sikerült. Bevallom, én egész rendesen becumiztam a dolgot. A lebomló lakosságnál már az járt a fejemben, hogy abba hagyom a játékott, amikor elértem a "minden elf játékost egy fejezettel visszább teszünk a játékban" részig. Ekkor esett le tantusz. A mobilos részen meg már szétröhögtem magam. Szép volt !! :)
 

DeletedUser3

Vendég
Természetesen csak áprilisi tréfáról volt szó. A rendes változásjegyzék hamarosan érkezik. Reméljük sikerült egy kis jókedvet csempésznünk a mindennapokba. :)

Hoshi nagyon ötletes volt amiket kitaláltál. Új oldaladat csillantottad meg nekem, aminek kifejezetten örülök.:)
Örülök, hogy tetszett. Az érdem nem csupán az enyém, a többi szerver Community Managereinek és néhány fejlesztőnek is olvashatjátok az ötleteit. Ami az én ötletem volt az a 100 épületes kihívás és a területekért történő harc mobilon.
 

Rikari

Veterán
Ezúton helyesbítenék, hogy köszönet a mosolyért (nap közben is többször eszembe jutottatok) amit az arcomra csaltatok "zusammen" az egész csapat akik működtetitek a fórumot, közvetítitek az agyszüleményeinket, valamint gördlékenyebbé teszitek számunkra a játékot.
 

DeletedUser4867

Vendég
Ez kemény volt ... o_O
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Jó volt Hoshi az áprilisi tréfa! Ült a poén! :) Mindenesetre bekajáltam elsőre, de úgy gondoltam, hogy bármi is történik én játszom tovább..... (én vagyok az abszolút pozitív!) :D
 

DeletedUser4917

Vendég
  • A játékosközösség elnyomó többsége nehezteli az aranybányák létét a világtérképen. Ezért a bányákat eltüntetjük, helyükre fekete lyukak kerülnek. Kérjük, ne kattintsatok ezekre, ugyanis váratlan bugokat okozhatnak, nem teljesen tudjuk, hogy is működnek a fekete lyukak.
Hát ezt nagyon köszönöm , én már rá is kattintottam véletlenül egy ilyen fekete izére a térképen és jött is a BUG !!! DE MÉG MILYEN ! Csak lessetek leírom :
Felül jobb oldalt ahol a gyémántokat vagy miket tartják számon , elkezdett a számláló felfelé kúszni , amikor elérte a 10 milliárdott döbbenten néztem , hogy egyszercsak kifolyik ide a szobámba a monitorból az összes gyémánt , már a szomszédokat is áthívtam segíteni elszállítatni és a kazánt is folyamatosan pakolom majd felrobban , istenem kérlek segítsetek mi lesz most velem ha ezt tudom bele sem kezdek ebbe a játékba :((((
Ezek a fejlesztők most jól megkeserítették az életemet :(((
 
Fent