• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.75

Calyr

Veterán
Hoshi: mivel ez nem ide tartozik, töröld nyugodtan, de hirtelen nem találtam más lehetőséget a kérdezésre. Láttam a Gravitációs fogadós nyereményjátéknál, hogy itt infó stop van, ami teljesen jó és érthető. A kérdés az, hogy akkor hol és hogy kérdezhetek ezzel kapcsolatban? Szerintem ugyanis nem egyértelmű a kiírás - persze ez is lehet a játék része, csak hát nem mindegy. :)
 

GreenKnight

Veterán
Hoshi: mivel ez nem ide tartozik, töröld nyugodtan, de hirtelen nem találtam más lehetőséget a kérdezésre. Láttam a Gravitációs fogadós nyereményjátéknál, hogy itt infó stop van, ami teljesen jó és érthető. A kérdés az, hogy akkor hol és hogy kérdezhetek ezzel kapcsolatban? Szerintem ugyanis nem egyértelmű a kiírás - persze ez is lehet a játék része, csak hát nem mindegy. :)
Mint minden eseménynek, játéknak, változásnak, ennek is van kibeszélője: https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/gravitációs-fogadó-nyereményjáték-kibeszélő.2383/
 
Fent