• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.58

DeletedUser1177

Vendég
Üdv. Mobilalkalmazáson mikor lesz lehetőség, hogy a csodákba is belerakhassuk a tudáspontokat?
 

bere007

Veterán
"Testvériségi kalandok - A Testvériségi kalandok küldetéseiben az érző árucikkek termelése nem a megfelelő hosszúságú termelésnek számítódtak be"

Eddig csak az árut buktuk, ha több ideig nem tudtunk fellépni, mert a 9 órás volt a max, ami azért bájolva nem kevés áru. De már az eventeken is használhatatlanok lesznek a hosszabb termelésekre?
Tervbe van, hogy lesz az áru gyártásnál még 2 opció, amin visszakapjuk a napos és 2 napos termeléseket?
 

DeletedUser3

Vendég
Eddig csak az árut buktuk, ha több ideig nem tudtunk fellépni, mert a 9 órás volt a max, ami azért bájolva nem kevés áru.
Éppen ezért érdemes a hosszabb termeléseket elindítani, megvárni míg befejeződik, és csak beszedés előtt bájolni.
Arról nem is beszélve, hogy a 24 és 48 órás termelések nagyon nem érik meg a 3 és 9 órás opciókhoz képest, alapból érdemes ezeket választani. A statisztika is azt mutatja, hogy aki már az utolsó fejezetben van, alig használnak 9 órásnál hosszabb opciót.

De már az eventeken is használhatatlanok lesznek a hosszabb termelésekre?
Nem igazán értem a problémád.
Egy bug miatt az elementál fejezetben lévőknél, ha valaki érző árucikkeket termelt (ami ugye 3 és 9 óra), azt a küldetések beszámolták 24 és 48 órásnak. Ezzel akik már ebben a fejezetben tartanak és van ilyen manufaktúrájuk, kijátszhatták a rendszert és nem épp fair módon tehettek szert nem kis előnyre.

Tervbe van, hogy lesz az áru gyártásnál még 2 opció, amin visszakapjuk a napos és 2 napos termeléseket?
Nem, ez nincs tervben. Lehetőséged van 1-es szintű manufaktúrákat épteni, amiket a kaland során használsz, és így nem kell a nagyobb szintűekben leállnod, folytathatod az érző árucikkek termelését is.
 

bere007

Veterán
Éppen ezért érdemes a hosszabb termeléseket elindítani, megvárni míg befejeződik, és csak beszedés előtt bájolni.

Igen, ezzel tisztába vagyok. :) Csak nem mindegy, hogy ha 2 napig nem vagyok, akkor 2 nap után a 9 órásat bájolom (mivel az 1es manuban az a max és lassan az összes fajtába csak az lesz a max...), vagy a 48 órásat.

Arról nem is beszélve, hogy a 24 és 48 órás termelések nagyon nem érik meg a 3 és 9 órás opciókhoz képest, alapból érdemes ezeket választani.

Alap helyzetben nem éri meg, de ha több ideig nem vagyok, akkor had dolgozzanak.

Nem, ez nincs tervben.

Reménykedtem benne, hogy majd talán esetleg egyszer lesz rá mód, de akkor mindegy, köszi.
 

DeletedUser683

Vendég
Tervbe van, hogy lesz az áru gyártásnál még 2 opció, amin visszakapjuk a napos és 2 napos termeléseket?
Ez bennem is megfogalmazódott, hogy akkor ezentúl ha törik, ha szakad, csak plusz épületekkel lehet az eventeket teljesíteni, illetve a tesóságiban is részben kihasználatlanok az érző árukat is gyártó manufaktúrák. Ezenkívül ha elutaznék, akkor sem 1 napost, sem 2 napost nem tudok beállítani, és valljuk be, némileg talán jogos bere felvetése. ;)
Ezzel akik már ebben a fejezetben tartanak és van ilyen manufaktúrájuk, kijátszhatták a rendszert és nem épp fair módon tehettek szert nem kis előnyre.
Illetve így most veszítettek 2 opciót. ;) Szerinted melyik a fair? :)
Egyébként az előny csak akkor működne (én sose használtam), ha mellé a másik kettő is 3. illetve 9 óra alatt lenne készen, mert ugye bajnokságok kapcsán merült ez fel, és a bajnokságban nincsen olyan jelvény, amihez csak az egyik alapvető manu kell, hanem mindhárom. ;)
Semmiféle előnyt nem hozott eddig se...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Egyébként az előny csak akkor működne (én sose használtam), ha mellé a másik kettő is 3. illetve 9 óra alatt lenne készen, mert ugye bajnokságok kapcsán merült ez fel, és a bajnokságban nincsen olyan jelvény, amihez csak az egyik alapvető manu kell, hanem mindhárom. ;)
Semmiféle előnyt nem hozott eddig se...
Le tudsz tenni nem bónuszos 1-es manufaktúrákat, amikben megy a 24-48 órás, csak nem kell beszedni. A nagy pedig megy 3-9 órát...

Most komolyan azzal van probléma, hogy egy hiba ki lett javítva?
 

DeletedUser683

Vendég
Le tudsz tenni nem bónuszos 1-es manufaktúrákat, amikben megy a 24-48 órás, csak nem kell beszedni. A nagy pedig megy 3-9 órát...

Most komolyan azzal van probléma, hogy egy hiba ki lett javítva?
Nem, nem tragédia, viszont némileg jogos bere felvetése szerintem. Illetve azt írtad, hogy előny, de nem az, mert hiába rakok le mellé kicsit, ha nem egyforma idő alatt lesznek készen a termelések. Ez nem előny, ez hátrány, de én ettől még fogok tudni aludni, csak fel szerettem volna hívni a figyelmet, hogy 2 lehetséges opció ugrott, amikor elementálosak lettek az alapvető termelők. :)
Szerintem az a probléma, hogy a meglévővel nem lehet a feladatot teljesíteni.
Igen, ez a legfőbb gond! Van 6 márványos épületem, és van egy acélos, az érző áruk miatt, és részben használhatatlanok kalandban, eventben, pedig bazisok helyet foglalnak. Csak leírtam a véleményemet, remélem nem baj! :)
 

Tyuri

Felderítő
Hali.
A frissítés után örömmel tapasztaltam, hogy a mostani Eventben, - bár megkésve -- de javítva lett a - csak 14 épületfejlesztés - feladat.
Amit viszont nem értek, hogy azok akik ezt a javítást beletették a frissítésbe - s +1x köszi - azok hogyan felejtkezhettek el a 78. feladatról......????
Ugyan az, ugyan úgy.... sőt a javítás után úgy érzem jogosan hittem azt, hogy a másik is javítva lett....de nem....most ugyan úgy futhatnánk a köröket az egyenlő esélyekről....de nem.
Ha 1x hibázol az lehet véletlen, kijavítod , rendbe teszed, .... sőt tanulsz a hibádból...de ez már eléggé kedvromboló.....elkeserítő figyelmetlenség
Tisztelettel : Tyuri
 

DeletedUser683

Vendég
Hali.
A frissítés után örömmel tapasztaltam, hogy a mostani Eventben, - bár megkésve -- de javítva lett a - csak 14 épületfejlesztés - feladat.
Amit viszont nem értek, hogy azok akik ezt a javítást beletették a frissítésbe - s +1x köszi - azok hogyan felejtkezhettek el a 78. feladatról......????
Ugyan az, ugyan úgy.... sőt a javítás után úgy érzem jogosan hittem azt, hogy a másik is javítva lett....de nem....most ugyan úgy futhatnánk a köröket az egyenlő esélyekről....de nem.
Ha 1x hibázol az lehet véletlen, kijavítod , rendbe teszed, .... sőt tanulsz a hibádból...de ez már eléggé kedvromboló.....elkeserítő figyelmetlenség
Tisztelettel : Tyuri
Teljesen jogos a felvetésed. Már a bétán, tesztelés közben javítani kellett volna ezt, mert már az elején (a folyamatos feladatsor elindítása után) jelezték a fórumon, ide pedig akkor rakni be az Eventet, ha már ki lettek javítva az ott tapasztalt hibák. Ez lenne a lényege a bétás tesztelésnek. :)
 
Fent