• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.45

Tejinashi

Erős harcos
Nincs semmi értelme, annak a megerősítés gombnak.
Növeli az erőforrás igényt , meg az ínhűvelyes betegséget, meg az agyvizem emelkedését :).
Ha CSAK megerősítés van, annak tényleg nincs értelme. Ha lenne mellette Mégsem gomb, annak lenne értelme. Mivel az ajánlatot lehet törölni egy másik fülön, így tényleg nincs értelme ennek a megerősítős kis ablaknak. Vagy ugyanolyan ablak kéne, mint amikor bűbájt aktiválsz, ott van Mégsem gomb.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser240

Vendég
Ahogy olvasom a frissítéshez tartozó hozzászólásokat, úgy látom, csak nekem van jelen a következő problémám. Van két épületem. A Befagyott óriásoltár meg a Jégtemplom. A frissítés óta az oltárom alakváltóvá vált, és templomosat játszik. Másnál nem történt ilyen vagy hasonló anomália?
Szerk. : jah, és lenne kedves valaki megnézni, hogy ő is egyformának látja a két épületem, vagy csak én?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

nlstemplar

Veterán
Ahogy olvasom a frissítéshez tartozó hozzászólásokat, úgy látom, csak nekem van jelen a következő problémám. Van két épületem. A Befagyott óriásoltár meg a Jégtemplom. A frissítés óta az oltárom alakváltóvá vált, és templomosat játszik. Másnál nem történt ilyen vagy hasonló anomália?
Szerk. : jah, és lenne kedves valaki megnézni, hogy ő is egyformának látja a két épületem, vagy csak én?

Alkímiai intézeted mellett látom a Befagyott óriásoltárt, a Varázslator műhelyed mellett meg a Jégtemplomot.
 

Corvo

Veterán
A "bölcsek" által kiadott feladatok maradhatnának ugyanúgy a képükkel fémjelezve, legördülő menüben, ahogy ők is előkerülnének. Vagyis ikonra kurzor >> bölcsek jobbra kigördül >> bölcsekre kurzor >> általuk kiadott feladatsor legördül, abból szükség szerint választ.
Szerintem nem ördögtől való a gondolat. (Tőlem van.) A tervezők számára kisujjból kirázható, nekünk csukló porckorong kopást megspórol.
A Foéban már hasonló van.
 
Fent