• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.16

DeletedUser1140

Vendég
Sziasztok! A frissítés előtt nagyon jól mentek a csaták, de mióta változás van, egyszerűen nem tudok egyet sem megnyerni, hacsak nem sokkal kisebb osztagméretű az ellenfél. Próbáltam az 5 szöget használni, de így sem sikerült, mert ami erős volt az egyik ellen az gyenge a másik ellen...
Tanács????
 

DeletedUser

Vendég
Szeretném kérdezni konkrétan: A jövő héten az új nép is megérkezik a frissítéssel? Mert a címben benne van, hogy érkeznek az Erdei Elfek, de utána már semmit nem láttam róla bővebben. Vagy csak elég egyelőre ennyi infót tudni. :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! A frissítés előtt nagyon jól mentek a csaták, de mióta változás van, egyszerűen nem tudok egyet sem megnyerni, hacsak nem sokkal kisebb osztagméretű az ellenfél. Próbáltam az 5 szöget használni, de így sem sikerült, mert ami erős volt az egyik ellen az gyenge a másik ellen...
Tanács????
Szia,
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/harcrendszer-újradolgozás.1124/
ebben a témában nézz körül, sokminden van, tanácsok is akadnak! :)
 

nlstemplar

Veterán
" A Számszeríjász előléptetés 2 (Mester Számszeríjász) technológia az Orkok és Goblinok fejezetéből a Törpök fejezetébe került. A következő frissítéssel kötelezővé válik. "

Félve kérdezem, de a feloldáshoz szükséges anyagok hogy változnak?
Jelenleg kell Orkos termék (Zsákmány) a feloldáshoz, remélem ez nem változik Törpös termékre (réz vagy/és gránit)!
Vagy vissza kell építenünk a törp termelőket amíg kikutatjuk?
 

DeletedUser1114

Vendég
Kedves BABA
Ma egy küldim nekem is "beragadt",de a Support azonnal segített!!
enyémen reménytelenül nem lehetett segíteni, mert nem építettem kaszárnyát :D és kaszárnya votl a HA feltétel a programban, amig nem aktualizálták adott korra - most (de kaszárnyám persze azóta sincs és nem is lesz - hihi


poszt kiegészítő - a szerezz 20 fát küldi visszajött közben XD - úgy tünik mégse tünt el végleg csak elbújt :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tekintve, hogy az íjászoknak nagyobb szerep jutott, jó, hogy az előléptetésük előre került. :) (Az orkok pecsétje rajtuk maradt, ami jó jel, az erősségükre nézve ;) )

Ja és amit @Vanek már jelzett a bétás fórumban, megjöttek a nehezebben látható pacsizós kezek. De jó hír, hogy ezek csak átmenetileg bosszantanak, mert a bétán is a következő frissítéssel visszajöttek a régi nagyok (is). :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1114

Vendég
Valaki homályosítsa már fel kis sötét cőke agyamat : az a második korszakos Edzőpálya és kerberosz (25 pontért) új épületet kér vagy valamelyik meglévő épületbe használható - és ha új épületet kér az az épület bontható - e ?
 

DeletedUser

Vendég
Valaki homályosítsa már fel kis sötét cőke agyamat : az a második korszakos Edzőpálya és kerberosz (25 pontért) új épületet kér vagy valamelyik meglévő épületbe használható - és ha új épületet kér az az épület bontható - e ?
Kedved támadt valakikre ráuszítani a kutyáidat? ;) :D Új épület. Nekem a bétán eladható. :) De hátha valaki biztosabbat tud.
 

Erica

Veterán
Szépek lesznek az új épületek,,,jáj megint várost kell rendeznem,hiszen majd nem minden épület más méretet ölt.:rolleyes:persze,,ha majd elérek odáig.....majd...mert már nem sietek annyira sehová sem....bár szabadulnék a randa orkoktól veszettül....Az új területeknek viszont nagyon örülök,le is tettem azonnal 5 x kockát......:)
Kérdés @Hoshi kedves!!A varázslatos épületeink,hogy fejleszthetőek majd az új fajnál??Mert nem látom,hogy én tudnám fejleszteni,,,vagy automatice magától fejlődik???Köszönöm a választ előre is!!
 

DeletedUser722

Vendég
Tisztelt elvenar csapat, nem szoktam a fórumra írni, de most elengedhetetlen.
Remélem hogy meg tudtok nyugtatni hogy ez csak egy bug és nem szándékosan van így, a helyzet a következő:

Éppen azon filózok, hogy mit kezdjek el kutatni az új fejezetből, és arra gondoltam hogy a területbővítés mindig jól jönne.
Vagyis elkezdeném kikutatni a 36. bővítést de észrevettem, hogy miután leraktam kemény 8 millió aranyért a legutolsó tartományi bővítésemet, a következőre azt írja hogy 16millió!!!!!!!-ba fog kerülni. Ennyi aranya senkinek sem lehet ebben a fejezetben, hiszen ez több mint a maximum aranykapacitás beleértve a kor maximális főépület fejlesztését is.

Tehát két lehetőség van, ez vagy egy hiba, valamit elnéztek a fejlesztők és mielőbb javítják, vagy már a tudásfán levő tartományi bővítést is csak gyémántért lehet letenni. Amennyiben a második eset áll fenn, kezdem azt gondolni hogy a fejlesztők teljesen elvesztették a fejüket, annyira kapzsik lettek. Nem elég hogy az új kultúra éplet rosszabb arányban ad kultúrát mint a tábortűz (tudtommal visszalépés eddig még nem volt), az út miatt persze még több helyet is foglal de ez most mellékes, a fizetős kultúra épület több mint 3x!!! annyit ad. Amikor elkezdtem a játékot kb 1,5 szeres volt a fizetős. Fizetős házak, fizetős műhelyek, stb...

Én is fizettem a játékért vettem dolgokat, hiszen valamiből a fejlesztőknek is kell dolgozniuk, magam is programozó vagyok, de hogy a prémium tartománybővítés mellett most már a normális kutatást sem lehet gyémánt nélkül letenni teljesen felháborító, az elszállt gyémántárak mellett meg főleg. Kíváncsi vagyok mások véleményére is, de főleg várom a választ az elvenar csapatától, hátha ez mégis csak valami félreértés lesz és javítják.
 

DeletedUser3

Vendég
Kérdés @Hoshi kedves!!A varázslatos épületeink,hogy fejleszthetőek majd az új fajnál??Mert nem látom,hogy én tudnám fejleszteni,,,vagy automatice magától fejlődik???Köszönöm a választ előre is!!
Jelenleg ez a lehetőség nem elérhető, ugyanis a költségeikkel probléma volt. A fejlesztésük egyébként nem lesz automatikus, az is gyémántba fog kerülni, de nem annyiba, mint egy új épület.

Vagyis elkezdeném kikutatni a 36. bővítést de észrevettem, hogy miután leraktam kemény 8 millió aranyért a legutolsó tartományi bővítésemet, a következőre azt írja hogy 16millió!!!!!!!-ba fog kerülni. Ennyi aranya senkinek sem lehet ebben a fejezetben, hiszen ez több mint a maximum aranykapacitás beleértve a kor maximális főépület fejlesztését is.
Itt szerintem valami hibáról van szó, most megnéztem, és az Erdei Elfek fejezetében elérhető utolsó, 37. bővítés ára 9,5 millió arany. Kérlek, írj nekünk a supporton, és megnézzük, mi lehet a probléma itt, és megpróbáljuk a lehető leghamarabb orvosolni. (Bár tény, hogy az az után következő, még el nem érhető bővítés árának 16 milliót ír, de ez ebben a fejezetben nem elérhető, és valószínűleg nem is a végleges érték.)

Szerk. - közben utánakérdeztem, és sajnos máshol is ez a hiba, de csak akkor, amikor ki van szürkítve a gomb. Amint kikutatod a bővítési technológiát, a helyes ár fog megjelenni. A 16 millió ténylegesen rossz érték.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erica

Veterán
Jelenleg ez a lehetőség nem elérhető, ugyanis a költségeikkel probléma volt. A fejlesztésük egyébként nem lesz automatikus, az is gyémántba fog kerülni, de nem annyiba, mint egy új épület.


Itt szerintem valami hibáról van szó, most megnéztem, és az Erdei Elfek fejezetében elérhető utolsó, 37. bővítés ára 9,5 millió arany. Kérlek, írj nekünk a supporton, és megnézzük, mi lehet a probléma itt, és megpróbáljuk a lehető leghamarabb orvosolni. (Bár tény, hogy az az után következő, még el nem érhető bővítés árának 16 milliót ír, de ez ebben a fejezetben nem elérhető, és valószínűleg nem is a végleges érték.)

Szerk. - közben utánakérdeztem, és sajnos máshol is ez a hiba, de csak akkor, amikor ki van szürkítve a gomb. Amint kikutatod a bővítési technológiát, a helyes ár fog megjelenni. A 16 millió ténylegesen rossz érték.
Hmm,,ez nem igazán korrekt....mivel egyszer már gyémántért vásároltam meg,és úgy érzem az a minimum,hogy aranyért tudom tovább fejleszteni. Valószínű így már nem veszek több varázslatos épületet.
Köszönöm a választ,de kicsit elkeserít.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
Értelek, viszont ha azt nézed, egy új fejezetben ugyanennek az épületnek a fejlettebb változata is gyémántba kerül - és többe... Így szerintem érthető, hogy gyémántért is lenne fejleszthető.
 

Melkor

Tapasztalt építő
Egy olyan kérdésem van, hogy a következő frissítésben bejön-e a tudásfára a humán nehéz távolsági egység fejlesztése? (Így eléggé harmatos, konkrétan a 2. szintű íjász is többet lő a könnyű egységekbe (pedig annak nincs is bónusza), mivel az egység mérete 6, így elég kevés van egy osztagban)

ui: Javaslom, hogy az egységet nevezzék át Mozsár-ról valami másra, ennyi erővel lehetnének a számszeríjjászok is mondjuk számszer-re átnevezve...
(Értem én hogy mozsár ágyúja van, de azért hogy néz ez már ki :D)
 
Fent