• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 0.33

Erica

Veterán
Egyetértek.

Hallod Erica!
Beszéljünk valamiről, ami nem Off.
Renitens vagyok, mindent szétoffolok, de itt már minden hozzászólás Off, ezért beszéljünk a 0.33-ról. Ezzel leszek renitens.
Szóval, Erica!
Mit szólsz a 0.33-hoz?
:D
:DMég szóljak is hozzá????:eek:Az engedetlenséget mivel jutalmazzák??;)Itt minden HSZ-csak és kizárólag antropikus:D
Visszakanyarodva az eredeti témához.Térkép szépen betölt,a piacozás is zökkenőmentes,és a szomszédi segélyosztás is prímán sikamlósan megy.Szóval javítva lett,hála a fejlesztőknek.Köszönjük szépen.:)
 

DeletedUser60

Vendég
egyel nem vagyok megelégedve , kifejlesztettem a törp csodát és mégis ad az elf csodákba még mindig runát
lehet hogy csak nekem nem tetszik, de én már csak ilyen vagyok
a szomszédolás még mindig 4 klikk
ezen változtathatnának már !
 

DeletedUser452

Vendég
Én 3 gépen játszok. Ebből kettő régi, gyenge gép. P4-es, 1Gb ramos. Az egyik integrált a másik ATI hd6400-as kártyával. 2,8-as processzor mindkettőben. Nagyjából akadás mentesen megy a játék. Azért írom, hogy "nagyjából", mert vannak laggolások, de ez betudható a gyenge teljesítménynek. A harmadik pedig egy fps játékokhoz épített 4gb-os 3,2 v. 3,1 dual processzoros masszív gépezet, amin viszont a minapi testvériség menübeli fagyásokon kívül nem észleltem semmit.
Hardveres gyorsítás mind a 3 gépen ment a frissítéssel érkező bekapcsolás óta. Ami hiba volt, azt jeleztem supporton.
A technikai részéről ennyit.

A játékélményből viszont valóban visszavett az a néhány frissítéssel érkező újítás, miszerint kevesebb jutalom jár az adott feladatért... Oké, de akkor cserébe viszont lehetnének kicsit könnyebbek a harcok. Gondolom nem mondok újat ezzel és mások is hasonlóan vannak vele, hogy a felfedezett tartományok 60-70%-át szinte már csak tárgyalással lehet megszerezni. Ha az egyik kezével elvesz, adhatna valamit a másikkal és akkor már nincs olyan nagy fennhangja a történéseknek.
De amíg az aktív játékosok folyton gáncsoló lábakkal találják szembe magukat, nehéz türtőztetniük a kedélyeket. Ha gáncsol, de eközben nyújt is egy segítő kezet, máris más a gyerek fekvése. De a folyamatos visszalépés és hátráltatás elveszi az emberek kedvét.
Én elvagyok, mint a befőtt, mert egész nap meg van nyitva a játék, és néha kattolok egyet kettőt, de nem szeretném, ha itt is oda jutnék, mint Foe-ban, hogy már csak vegetálni járok fel, meg szétosztani más nevezetesében a pontokat, hogy legalább ezzel is segítsek...
^.^ <- cicapowa legyen veletek
 

DeletedUser244

Vendég
Kedves Erika! Köszönöm szépen, hogy elolvastad a hozzászólásaimat, és kiderült számodra, hogy mi is volt a "szívfájdalmam".. vagy apropó.. mégsem derült ki neked, ezek szerint mégsem olvastad el. Pedig egyértelmű, mert 31oti már ki is húzta belőlem egy hozzászólásban. Mondtad nem akarsz kiragadni semmit, pedig sikerült.. :( Amit idéztél.. az az első hozzászólásomhoz tartozott. Arra reagált valaki, én meg arra válaszoltam. Hogy miért nem fog tömeges kilépést okozni, ha vki lelép.. nem arról szólt, mert ti szóvá tettétek a hibákat. Csak varga2002 is "hibásan ragadta" ki a mondatomat.. Még mindig nem értem mit nem lehet ezen megérteni... :eek: A többi csak védekezés volt.. emberi tulajdonság.. De nem szeretnék újra "hosszan ecsetelni" semmit. Meguntam. Én is köszönöm, hogy elolvastad, és legyen neked is szép estéd! Nem cinizmusból mondtam, komolyan így gondolom!
 

DeletedUser434

Vendég
Sziasztok!

Eredetileg, nem kívántam itt reagálni, a személyemet ért támadásokra, de aztán, csak-csak mégis megteszem, ha meg nem tiltják, hogy megvédjem Magam, és a Saját véleményemet!

Itt két tag is, a Hesperis testvériségből (Djyahel, és sayenita), nagyon csúnyán a torkomnak esett, érdekelne, hogy vajon mi motiválhatta Őket ebben?!?!
Azt írják Mindketten, hogy ez a Saját, "pártatlan" véleményük.....
Ugyan, hogyan is lehetne "pártatlan" e vélemény, kérdem Én, ha valaki szánt szándékkal azért lép fel, hogy Engem, és az általam, ebben az egy posztban leírtakat megtámadja, hogy sértegessen, le"gyerekes"-ezzen, le "hisztis"-ezzen?!?!?
A szándékosságot Mindketten elismerték: mint azt Ők Maguk írták, azért léptek fel a Fórumra - holott, sosem jártak itt előtte - mert a Saját, testvériségi chatükön olvasták, hogy "megy itt a cirkusz, és a hiszti", Velem, és a főmágusunkkal, Ribizlivel a "főszerepben".
Talán, most még köszönetet is kellene mondjak Tündérkének - aki, ki tudja milyen, saját belső meggyőződéséből, és Velem szembeni elfojtott frusztrációjából eredően, ennyire "kedvel" Engem -, hogy ilyen figyelmes a testvérisége tagjaival, és ennyire naprakészen, "minden befolyástól mentesen", informálja a tagokat, a Fórumon zajló eseményekről!
Sőt, még bátorítja is Őket, hogy nyugodtam menjenek csak, és mondják meg Nekem a "frankót"!!!
Óóó, hát itt az "uszítás" intézménye, mint olyan, fel sem merülhet, ez egyértelmű!!!
És Ők, jönnek is, úgy, hogy SOHA előtte, egy posztomat nem olvasták (mivel, van másik 84 is, mióta beregeltem ide), fogalmuk nincs, hogy ki Vagyok, miről beszélek, mik a leírtak előzményei, kiragadnak egy mondatomat, amiért ha tehetnék, vízbe is fojtanának!!!

Ez az egész történet, ebben a formában, nem Engem minősít, úgy érzem...


Thordek-ről:

Borzasztóan megrendített a távozása (nem csak Engem, többeket is), Vele nem csak az - általam, és még sokan mások által is - legjobbnak, a példaképének tartott játékostárs, hanem egy remek, segítőkész, odaadó jó barát is, hagyta el a játékot! S, bár a játékon kívüli kapcsolat megmarad, de, az már nem lesz ugyanaz!!!

Mivel emiatt, a 0.33-as hibajavítás miatt jutott erre a döntésre, úgy éreztem, hogy itt, ebben a posztban kell-; és lehet megadni Neki azt a lehetőséget, hogy elköszönhessen Mindenkitől! Ezzel, ahogy látható feljebb, élt is!

Itt, a Fórumon is, olyan "elévülhetetlen érdemei" (az egyik legaktívabb tag volt itt, a rengeteg segítő hozzászólása, az ötletei, az általa kidolgozott, Elvenár-mankó nevű, fejlődést segítő kalkulációs táblázatának "közkinccsé tétele", stb.) voltak, hogy az a minimum, hogy lehetőséget kapjanak azok, akik ismerték, és szerették, hogy úgymond "meggyászolják" az Ő távozását!

Elhiszem, hogy Ő is csak egy ember volt, és majd jön másik, lesz majd másik szerver első, de, azért olyanokat nem kellene ideírni, hogy:
"azt sem tudom kicsoda", és társai!!!
Kizártnak tartom, hogy valaki hónapok óta játszon egy játékkal úgy, hogy közben egyszer sem nézi meg, sem az egyéni-, sem pedig a testvériségi ranglistát! Hogy egyszer nem látogat el, mindez idő alatt, a listavezető városába, hogy megnézze, mitől is Ő az első!?!?!?
Lehet, Titeket ez az egész "hiszti", az "óvodás cirkusz" hidegen hagy, de, engedjétek már meg Nekünk, többieknek, hogy ne így érezzünk, és, hogy legyen Saját véleményünk a dologról!!!


A tömeges szerverelhagyásról:

Lehet, kissé elragadtattam Magam, a "kilépési lavina" kifejezéssel, akkor-, és ott, amikor írtam, így gondoltam! Talán, ténylegesen kevesebben fogják elhagyni a játékot, mint azt gondolom - újra leírom, itt is, hogy: legyen így!!! - de, hogy a sokan fognak még távozni, az borítékolható!!!
Csak, ha a Saját testvériségemből indulok ki, látom mi lesz itt, ha február végéig, nem fog megérkezni a beígért újítás...
Arról már, nem is beszélek, hogy ki bírta "belemagyarázni" ebbe a mondatomba, hogy mindez, Thordek távozása miatt fog bekövetkezni!?!?!?!
A régi játékossokról beszéltem, ami nem egy játékost, hanem egy réteget takar!!!!
Ide másolom, hogy ne kelljen visszamenni, megkeresni:

Talán, az INNO vezetőségének is, el kellene gondolkodnia, az Elenar játék kapcsán alkalmazott, marketing stratégiájukról, mert most már, sorra jönnek elő, annak egyértelmű hibái... Ha a "cég", nem törekszik a régi játékosok, a "példaképek" itt tartására, az egy kilépési lavinát indíthat el... Ne így legyen, szívből kívánom, de jók az esélyek, hogy bekövetkezik, ha nem történik semmiféle hozzáállásbeli változás...


Nem tudom, hogy melyikőtök értelmezte először félre a mondatomat, amit az INNO cégről írtam, és nem pedig Hoshiról, de, elég fura, hogy az jött le az egészből, hogy Én Hoshit támadom!!! Hoshi nem az INNO cég vezetősége, ami Németországban található, csupán a Magyar szerveren kinevezett CM!!!! Ne keverjétek a fogalmakat, kérlek!!!!
Ahogy azt, le is írtam már, egy másik itteni posztban, semmi bajunk egymással, szinte naponta - hála a közös, Elevenaros Skype szobának - beszélgetünk!!! (Nem tudom, kettőtök közül, ki beszélt Vele utoljára...) Sőt, néha még privátban is!! Kedvelem is, és valahol még sajnálom is, mert Ő kell "elvigye a balhét", a munkaköréből fakadóan, valami miatt, amiről nem tehet!


Ennyi.....
 

DeletedUser244

Vendég
Jesszusom! Mondanám, hogy ez már-már beteges, de eszem ágában sincs megbántani még 1x téged! :eek:
Tényleg kár volt ideírnom!
1) Hoshi nálam szóba sem került. Az se, hogy őt támadod! Se virágnyelven, sem titokban, sem nyíltan!
2) Nem estem a torkodnak, csupán én is szóvá tettem ami nyomta a lelkem. Vagy most én mondom. Nekem nem szabad??? Igenis rosszul esett amit írtál. Mintha a többiek már nem is számítanának. Mert van a top, akik húzzák a játékot, és ha ők nincsenek, akkor összeomlik minden!!! Mit nem lehet ezen megérteni???? Biztos segítőkész volt, nem tagadom... biztos sok mindenben segített mindenkinek, nem tagadom. De megbocsájtasz, ha azt mondom, hogy amit én elértem, azt saját magamtól, a csapatom segítségétől, illetve itt néhány illetőtől, akiktől segítséget kaptam még tavaly nyáron amikor regisztráltam. Szóval csak azt szerettem volna mondani, hogy nem igazán érint meg a Thordek név (de őt soha nem állt szándékomban megsérteni, ahogy írtam is, és ahogy most is tartom magam)! A lényeg, hogy nem igazán szép dolog kb 100 aktív fórum tagnak több ezer játékos nevében beszélni.. érthető??? Köszönöm!
3) Nem, nem téged gyerekeseztelek le, és nem is írtam rád, hogy hisztizel. Sőt.. én még csak ribizlit sem említettem.. azt sem tudom mit irt. A gyerekesség a cinizmusra vonatkozott, amit egyesek tanúsítottak....... Djyahel-el nem beszéltünk össze, semmi kapcsolat nem volt abban, hogy irtunk. Ő irt függetlenül, és én is írtam függetlenül. De nem nagyon sikerült megértenie senkinek a mondandónkat..
4) Ki kell, hogy ábrándítsalak, már jártam a fórumon korábban is, nem ez volt az első! De az utolsó igen!
5) Köszönöm szépen, hogy így kiemelted a testvériségünket, és a nevünket is. Azt hiszem ez már túl megy az összeesküvés elméleten, és a sértegetésen! Senki nem sértett meg téged! De te most igen! ELNÉZÉST KÉREK, hogy rosszul érintett a reagálásod, és hogy ezt szóvá mertem tenni! Így igaz! A többiek senkik, ha az első emberek kilépnek! De hogy már Tündérkét is idekeverted... tényleg felnőtt vagy? Most komolyan! Soha nem uszított (bátorított) minket, nem vagyunk veszett kutyák! Soha még csak egy rossz szó sem hagyta el a száját. Sőt.. megrendülve írta nekünk, hogy Thordek kilépett, holott sokan csak annyit tudtunk róla, hogy az első helyen van!!!!!!! Nem rólad, és nem is ribizliről!!!!!!!! Ti még csak szóba se kerültetek... Én csak szétnézni jöttem, hogy mi történt (nem késztetésre, nem mondta senki, és feltételezem Djyahel-nak sem.. nem vagyunk droidok..), és szembesültem az irományoddal. Lehet én is rosszul reagáltam rá, érzékenyebb voltam, lehet pont rossz napot éltem, nem is akartam kiírni a neved, mert tudtam, hogy másnapra elmúlik.. csak hát.. na mindegy! Ez már már túl megy a sértegetésen amit írtál.. és nem vagyok hajlandó többet ehhez a sz..rhoz hozzászólni, mert már így is többet írtam mint amennyit kellett volna! Az sem érdekel, ha ki tudja minek tituláltok. :(
Tündérkével szemben viszont tiszteletlen és tudatlan vagy.. jár neki egy bocsánatkérés tőled!
Szép estét!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser434

Vendég
Igenis rosszul esett amit írtál. Mintha a többiek már nem is számítanának. Mert van a top, akik húzzák a játékot, és ha ők nincsenek, akkor összeomlik minden!!! Mit nem lehet ezen megérteni????

Nos, szeretném látni, ugyanitt, ugyanígy kiemelve, hogy hol-; melyik posztomban állítottam olyat, hogy a többiek nem számítanak?!?!
De, azt is ide rakhatnád, hogy hol állítottam azt, hogy a top nélkül összeomlik minden?!?!?

A Te sítusodnak megfelelően, "bárhogy is fáj", szó sem esett Rólatok!!!!!!!!
Arról beszéltem, hogy a régiek nem számítanak sehol!!!
Az INNO-nak pont, hogy CSAK TI számítotok, Minket nem tartanak semmibe!!!!
És, azt is írtam, hogy mindezek miatt, a régiek el fognak menni!!!!

Nem tudom megérteni, hogyha van egy probléma, ami csak egy szűk réteget érint, amelynek teszem azt tagja Vagyok, és emiatt itt felszólalok, akkor a többieket, akik ebben nem érintettek, miért is kellene ebbe belekeverni?!?!?
Ti tudtok még mivel játszani, örüljetek neki, vegyétek a gyémántot, mert van még értelme, de ki ne kérjétek már Magatoknak, hogy Mi, akik ezt nem tehetjük meg, a Saját igazunk mellett kardoskodunk!!!!

A lényeg, hogy nem igazán szép dolog kb 100 aktív fórum tagnak több ezer játékos nevében beszélni.. érthető??? Köszönöm!
És, erről is PONT MI, a beregelt tagok tehetünk!!!!
A Mi hibánk, hogy csak Nekünk van lehetőségünk, több ezer tag nevében beszélni, mert a "több ezer" nagyobbik fele, nem regisztrálta Magát ide, nincs ideje, vagy lusta feljönni tájékozódni!!!
Valamint, szintén csak Mi, pár százan, akik itt Vagyunk, segítjük elő a Support munkáját, jelentjük a hibákat, adunk tanácsokat azoknak, akik kérnek, adunk ötleteket-; javaslatokat a játékfejlesztéshez.... igazad van, ez is mind a Mi hibánk, csakis Mi tehetünk a többiek érdektelenségéről!!!!
És még valami: Nem szép dolog KETTŐ, a Fórumon inaktívnak mondható tagnak, több ezer játékos nevében beszélni... érthető??? Köszönöm!

3) Nem, nem téged gyerekeseztelek le, és nem is írtam rád, hogy hisztizel.

Akkor ez itt micsoda?!!?!? Igaz, nem személy szerint Engem, hanem Mindnyájunkat, akik aktív tagjai Vagyunk a Fórumnak, és, akik csak ide írtunk bármiféle vélemény, így minősítettél:

Látod/látjátok ti magatokat kívülről?? Mint egy 5 éves hisztis.. többek között ez is az oka volt annak, hogy nem regisztráltam a fórumra olyan sokáig. Kellemes délutánt mindenkinek, én többet nem reagálok, ennyi is elég volt, és beleszólni is kár volt! Igaza volt a páromnak, csak magamnak csinálok vele kellemetlen perceket. Gyerekes hülyeség az egész ami itt folyik... :(:confused:

Itt van leírva, miért kell tagadni?!?! És, valószínűleg, ez a poszt a chatetekre, "csak úgy", magától kiíródott.... Biztosan Ti ketten, akik annyit jártok ide fel a Fórumra, írtátok ezt ki, a többiek tájékoztatására... pfffff......

Nem szoktam fórumozni, mert játszani jöttem! Ha nagy baj lenne, biztosan írnék ide, vagy a support csapatának. Más játéknál is működött ez! Ma is csak azért, mert a chat-en olvastam, hogy valaki törölte magát, és hogy megy itt az ingyencirkusz, :)

rEEbyzlEE összeesküvés-elmélete, mint lehetőség, illetve Macipiri egyik hozzászólása, ami írásra késztetett!

Nos, hagyjuk már egymást békén, de tényleg!!!
Senki, semmi bántót nem mondott Rátok, ide jöttetek, és belemagyaráztátok, hogy Titeket milyen "hatalmas sérelem" ért azáltal, hogy nem foglalkoztunk Veletek...
Na látod, ez a nevetséges!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ez a 0.33 érdeme.

Hallod M31oti (ha már így ketten maradtunk nemofferkedő offerek)!
Micsoda tűzijáték van itt. Csak úgy kapkodom a fejem.

Lányok!
Ez vízgereblyézés!
Hagyjuk már abba! Mindannyian csinosak, szépek, üdék, kedvesek, mosolygósak vagytok. Sajnálom, hogy csak általánosságban tudok rólatok beszélni, de csak Macipirit és kutja nővérét láttam eddig. Minden bizonnyal Ti is gyönyörűek vagytok. Beszéljünk a szépségetekről! Az elvándorlási hullám gondját hagyjuk meg az Innonak. (igen hullám lesz, mert több játékosról is tudom, hogy készül menni, csak az ő távozásuk nem kavarja majd fel ennyire a kedélyeket.)
Szóval! Hagyjuk abba ezt a x@rságot és beszéljünk a csillámló mosolyotokról!

Hallod! Most Neked írok, aki ezt olvasod (csak Neked, a többiekkel ne foglalkozz)! Nézz bele a tükörbe! Majd lassan mosolyodj el! Látom mennyire tüneményes? Ne írd meg ide, csak mosolyogva bólints egyet. Ezzel adj nekem igazat. Megtetted? Akkor most kacsints is egyet a tükörképednek! Erre még szélesebb lesz a mosolyod. Tudod miért? Mert meglátod a szépséged mögött a dévajságot is!
Helyes!
Mire ide érsz, addigra ki kellett engedned magadból a keserűséget, ha volt, a mérget, ha volt (szerk. a szomorúságot is!) és már csak derűnek kell maradni!

Ha még is maradt benned némi harag, akkor te vagy boszorkány vagy, vagy sárkány (házi)!
Mindkét esetben nyomás kifelé és kerülj egyet-két kört a kémény körül. Az segít!
:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser296

Vendég
Hallod! Most Neked írok, aki ezt olvasod (csak Neked, a többiekkel ne foglalkozz)! Nézz bele a tükörbe! Majd lassan mosolyodj el! Látom mennyire tüneményes? Ne írd meg ide, csak mosolyogva bólints egyet. Ezzel adj nekem igazat. Megtetted? Akkor most kacsints is egyet a tükörképednek! Erre még szélesebb lesz a mosolyod. Tudod miért? Mert meglátod a szépséged mögött a dévajságot is!
Helyes!
Mire ide érsz, addigra ki kellett engedned magadból a keserűséget, ha volt, a mérget, ha volt és már csak derűnek kell maradni!
Ez egy igazi és tapasztalt férfias hozzászólás volt;) Látszik, hogy van gyakorlatod az ilyesmiben:p És még működik is! Kipróbáltam....:D
Bár nem voltam haragos, inkább csak szomorú az itt történtek miatt:(
 

DeletedUser3

Vendég
Ismételten megkérnék mindenkit, hogy hagyjátok magatok mögött a nézeteltéréseket. Fogjatok kezet, és lépjetek túl azon, hogy mindenki félreérti a másikat...

Plusz maradjunk a témánál.
 

DeletedUser166

Vendég
Sziasztok!

Eredetileg, nem kívántam itt reagálni, a személyemet ért támadásokra, de aztán, csak-csak mégis megteszem, ha meg nem tiltják, hogy megvédjem Magam, és a Saját véleményemet!

Itt két tag is, a Hesperis testvériségből (Djyahel, és sayenita), nagyon csúnyán a torkomnak esett, érdekelne, hogy vajon mi motiválhatta Őket ebben?!?!
Azt írják Mindketten, hogy ez a Saját, "pártatlan" véleményük.....
Ugyan, hogyan is lehetne "pártatlan" e vélemény, kérdem Én, ha valaki szánt szándékkal azért lép fel, hogy Engem, és az általam, ebben az egy posztban leírtakat megtámadja, hogy sértegessen, le"gyerekes"-ezzen, le "hisztis"-ezzen?!?!?
A szándékosságot Mindketten elismerték: mint azt Ők Maguk írták, azért léptek fel a Fórumra - holott, sosem jártak itt előtte - mert a Saját, testvériségi chatükön olvasták, hogy "megy itt a cirkusz, és a hiszti", Velem, és a főmágusunkkal, Ribizlivel a "főszerepben".
Talán, most még köszönetet is kellene mondjak Tündérkének - aki, ki tudja milyen, saját belső meggyőződéséből, és Velem szembeni elfojtott frusztrációjából eredően, ennyire "kedvel" Engem -, hogy ilyen figyelmes a testvérisége tagjaival, és ennyire naprakészen, "minden befolyástól mentesen", informálja a tagokat, a Fórumon zajló eseményekről!
Sőt, még bátorítja is Őket, hogy nyugodtam menjenek csak, és mondják meg Nekem a "frankót"!!!
Óóó, hát itt az "uszítás" intézménye, mint olyan, fel sem merülhet, ez egyértelmű!!!
És Ők, jönnek is, úgy, hogy SOHA előtte, egy posztomat nem olvasták (mivel, van másik 84 is, mióta beregeltem ide), fogalmuk nincs, hogy ki Vagyok, miről beszélek, mik a leírtak előzményei, kiragadnak egy mondatomat, amiért ha tehetnék, vízbe is fojtanának!!!

Ez az egész történet, ebben a formában, nem Engem minősít, úgy érzem...


Thordek-ről:

Borzasztóan megrendített a távozása (nem csak Engem, többeket is), Vele nem csak az - általam, és még sokan mások által is - legjobbnak, a példaképének tartott játékostárs, hanem egy remek, segítőkész, odaadó jó barát is, hagyta el a játékot! S, bár a játékon kívüli kapcsolat megmarad, de, az már nem lesz ugyanaz!!!

Mivel emiatt, a 0.33-as hibajavítás miatt jutott erre a döntésre, úgy éreztem, hogy itt, ebben a posztban kell-; és lehet megadni Neki azt a lehetőséget, hogy elköszönhessen Mindenkitől! Ezzel, ahogy látható feljebb, élt is!

Itt, a Fórumon is, olyan "elévülhetetlen érdemei" (az egyik legaktívabb tag volt itt, a rengeteg segítő hozzászólása, az ötletei, az általa kidolgozott, Elvenár-mankó nevű, fejlődést segítő kalkulációs táblázatának "közkinccsé tétele", stb.) voltak, hogy az a minimum, hogy lehetőséget kapjanak azok, akik ismerték, és szerették, hogy úgymond "meggyászolják" az Ő távozását!

Elhiszem, hogy Ő is csak egy ember volt, és majd jön másik, lesz majd másik szerver első, de, azért olyanokat nem kellene ideírni, hogy:
"azt sem tudom kicsoda", és társai!!!
Kizártnak tartom, hogy valaki hónapok óta játszon egy játékkal úgy, hogy közben egyszer sem nézi meg, sem az egyéni-, sem pedig a testvériségi ranglistát! Hogy egyszer nem látogat el, mindez idő alatt, a listavezető városába, hogy megnézze, mitől is Ő az első!?!?!?
Lehet, Titeket ez az egész "hiszti", az "óvodás cirkusz" hidegen hagy, de, engedjétek már meg Nekünk, többieknek, hogy ne így érezzünk, és, hogy legyen Saját véleményünk a dologról!!!


A tömeges szerverelhagyásról:

Lehet, kissé elragadtattam Magam, a "kilépési lavina" kifejezéssel, akkor-, és ott, amikor írtam, így gondoltam! Talán, ténylegesen kevesebben fogják elhagyni a játékot, mint azt gondolom - újra leírom, itt is, hogy: legyen így!!! - de, hogy a sokan fognak még távozni, az borítékolható!!!
Csak, ha a Saját testvériségemből indulok ki, látom mi lesz itt, ha február végéig, nem fog megérkezni a beígért újítás...
Arról már, nem is beszélek, hogy ki bírta "belemagyarázni" ebbe a mondatomba, hogy mindez, Thordek távozása miatt fog bekövetkezni!?!?!?!
A régi játékossokról beszéltem, ami nem egy játékost, hanem egy réteget takar!!!!
Ide másolom, hogy ne kelljen visszamenni, megkeresni:




Nem tudom, hogy melyikőtök értelmezte először félre a mondatomat, amit az INNO cégről írtam, és nem pedig Hoshiról, de, elég fura, hogy az jött le az egészből, hogy Én Hoshit támadom!!! Hoshi nem az INNO cég vezetősége, ami Németországban található, csupán a Magyar szerveren kinevezett CM!!!! Ne keverjétek a fogalmakat, kérlek!!!!
Ahogy azt, le is írtam már, egy másik itteni posztban, semmi bajunk egymással, szinte naponta - hála a közös, Elevenaros Skype szobának - beszélgetünk!!! (Nem tudom, kettőtök közül, ki beszélt Vele utoljára...) Sőt, néha még privátban is!! Kedvelem is, és valahol még sajnálom is, mert Ő kell "elvigye a balhét", a munkaköréből fakadóan, valami miatt, amiről nem tehet!


Ennyi.....
Azért volt Thordeknek egy óriási hibája is!! Ember volt, így nem tudtam lesni Tőle, kénytelen voltam a legjobb elfnél (Riahu) kukucskálni folyton:)
Félre a viccel, továbbra is jól megy a segítség nyújtás, mind a térképen, mind a testvériségben, biztos, hogy állítottak a csavarokon!
 

DeletedUser240

Vendég
Azért volt Thordeknek egy óriási hibája is!! Ember volt, így nem tudtam lesni Tőle, kénytelen voltam a legjobb elfnél (Riahu) kukucskálni folyton:)
Félre a viccel, továbbra is jól megy a segítség nyújtás, mind a térképen, mind a testvériségben, biztos, hogy állítottak a csavarokon!

Mintha csak törölték volna a frissítés egy részét...
 

Erica

Veterán
Sziasztok.
Nem tudom írta-e valaki már ezt a problémát vagy sem,de én most leírom újra.Nem tudom mi a gond a levelező rendszerrel,de tegnap írtam pár Játékosnak levelet amit csak ma kapott meg.Nálam is volt már ilyen elég sűrűn,és nem is értették miért nem válaszolok.Ez kb 2 napos bibi,persze az új verzió előtt is tapasztaltunk párszor már ilyet,de akkor helyre lett téve.Most újra előjött,kicsit zavaró de nem életbevágó.;)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Írok, hogy lássátok, vannak itt más aktív fórumozók. Sajnálom, hogy egy kicsit egymásnak ugrottatok. Legalább színesebb lett a fórum. Majd minden vitázónak van egy két mondata, amit kilehetne emelni, amiben igaza van. De nem mindenben...
Az első abbahagyta.....És? Nem jött el a világvége. Nem ez az első játék amit abbahagyott. Gondolom azok a játékok sem omlottak össze miatta...
Hibákról: igen vannak sajnos. Erica írta, hogy a levelező rendszerrel baj van. Nálam is. Egyik társam jelezte, privátban, hogy x napig nem lesz. Mire megkaptam a levelet, újra köztünk volt. Kb 3-4 napot késett. A testvériség tagjai látogatása közben sokszor lefagy a rendszer. Pontosabban, mikor pacsizok a társammal, utána a testvériség adatait nem tölti be. Ez úgy 2-3 alkalommal fordul elő egy látogatáskor. Végül is 10%. A láthatatlan seregek is élnek még. Néha szórakoztat is.
Más hibát nem észleltem.
 

DeletedUser3

Vendég
A levelezőrendszer hibája ismert, dolgoznak rajta az illetékesek. (Az új levelek értesítése hibás, illetve a késői kézbesítés...)
A fagyások, lassulások jobbá tételén szintén dolgoznak a fejlesztők.
Szellemharcosokon pedig szintén.
 

DeletedUser683

Vendég
Tündérke nem biztatott senkit, jó ember, és tényleg megrendülten írta, hogy Throdek kilépett! Sokkal többet nem is írt ebben a témában. Később valaki azt írta, nem jár gyakran fel ide, mert van pár aktív fórumozó, akik azoknak kiforgatják a szavait, akik nem értenek velük egyet. Sok az elégedetlen most is, Valami ilyesmit irt, nem szó szerint idézve. Gondoltam felnézek, hogy mis is a baj, mert láttam már széthullni más játékokban klánokat morálromboló, folyamatosan elégedetlenkedő játékosok miatt. Elolvastam itt a posztokat figyelmesen, mert nem azzal a céllal jöttem fel, hogy szándékosan osszam az észt, az olvasható tartalom az, ami alapján tudok hozzászólni a témához! Azt láttam, hogy akad itt néhány hozzászólás, ami alkalmas arra, hogy újaknak, akik nem rendszeres látogatók itt, elvehesse a kedvét a játéktól! Ez pusztán pszichológia, ha sokan azt látják valahol, hogy sok a baj, elmennek máshová! Olyan ez, mint a Postán (igaz, itt már nem kell sorban állni) vagy az áruházban van több sor, és az egyik hosszú, nem állsz oda be, mert ott biztosan lassú a pénztáros, sokára végzel, és beállsz a rövidebb sorba, de lehetne más példákat is írni!
Mi jól elvagyunk, nem célunk más testvériség tönkretétele, lejáratása, az a puszta véletlennek köszönhető, hogy pont a Genesys két játékosát emeltem ki, az ők mondandójukra reagáltam leginkább! A viszont reagálások inkább tükrözik a szemléletet, és igazolják sayenita megállapításait, ami a fentebb említett testvériségben dívik! Én nem vagyok rátok irigy, hogy az első helyen vagytok, nem látogatom a városaitokat rendszeresen (egy-egy város meglátogattam korábban, hogy lássam, hová is tartok, és esetleg látok-e új megoldást, amire eddig nem figyeltem, hátha jól jön), nem célom elsőnek lenni, ezt korábban is írtam, csak játszani gondtalanul! Amikor volt legutóbb takarítás (inaktívak), akkor körülöttem csak az üres búzamezőket láttam, alig maradt látogatható szomszédom. Ez nekem nem jó, hisz nincs kit látogatni a testvériség tagjain kívül, kevésbé tudok haladni a játékban. Ha itt farkast kiáltanak (értsd jól, ne boncolgasd), akkor fennáll a veszélye annak, hogy az újak elolvassák, és lelépnek a játékból, és marad a búzamező nézegetése! Ilyen indíttatásból írtam, hogy vannak hibák, de még játszható a játék, nincs itt akkora baj! Egyetértek azzal, hogy vannak hibák, azzal is, hogy közlitek, azzal nem, hogy némelyiktek hogyan! Tisztelem, amit elértetek a játékban, ezt komolyan mondom, De! Amikor megengeded valakinek, akik nálad fiatalabbak, hogy tegezzen, akad köztük mindig olyan, aki legközelebb elküld a p.csába! Ha valakik jól dolgoznak a munkahelyükön, igyekeznek hajtani, pluszt adni, ezek között gyakran akad olyan, aki néha elkésik, és nem szeretné, ha ezt szóvá tennék, hisz megteheti,. élmunkás, máskor gürizik, nehogy már most ezt a kis dolgot szóvá tegyék! A lényege az egész példálódzásnak az, hogy vannak, akik úgy érzik, több mindent tehetnek meg, mint mások, megüthetnek más hangnemet, mint ami ide illik, nyíltan, cinikusan kritizálhatnak, és ez morálromboló, ami nem jó senkinek, és csak azoknak nem számít ez igazán, akik már komolyabban, vagy csak tudat alatt elgondolkodtak azon, hogy abbahagyják ezt a játékot! Én most is azt mondom, ha már nem fogom élvezni ezt a játékot, mert pl. annyira zavarnak a hibák, akkor elhagyom a játékot, nem fogom számon kérni senkitől, hogy miért vezetett ez ide! Még élvezem a játékot, a fórumon való szócsaták nem hoznak lázba. Régen rossz, ha már csak ez hoz némi izgalmat...

lehet hogy nem fog tetszeni, de félig meddig tordek hibája hogy abbahagyta
nem kellett volna egy nap alatt lezongorázni két hónapi fejlesztést
persze hogy utána uncsi lett
Ez az, amiről korábban beszéltem! Olyan, mint amikor a fiatalok sülve-főve együtt vannak az ismerkedési fázisban, majd mire arra kerülne a sor, hogy házasság, már megunták egymást.

A levelezőrendszer hibája ismert, dolgoznak rajta az illetékesek. (Az új levelek értesítése hibás, illetve a késői kézbesítés...)
A fagyások, lassulások jobbá tételén szintén dolgoznak a fejlesztők.
Szellemharcosokon pedig szintén.
Köszönet érte! Nekem ez kell, csinálják, vagy nem! Így látom, hogy figyelembe veszik az óhajt, csak nincs varázspálcájuk, ezért várom a jobbítást!

Sziasztok.
Nem tudom írta-e valaki már ezt a problémát vagy sem,de én most leírom újra.Nem tudom mi a gond a levelező rendszerrel,de tegnap írtam pár Játékosnak levelet amit csak ma kapott meg.Nálam is volt már ilyen elég sűrűn,és nem is értették miért nem válaszolok.Ez kb 2 napos bibi,persze az új verzió előtt is tapasztaltunk párszor már ilyet,de akkor helyre lett téve.Most újra előjött,kicsit zavaró de nem életbevágó.;)
Igen, ezt én is tapasztaltam már, remélhetőleg hamarosan elhárul!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser513

Vendég
"Itt ülsz ezekben a hatalmas termekben koronával a fejeden, és mégis kisebb vagy most, mint eddig bármikor." (A hobbit - Az öt sereg csatája)

Az idézet nem szól senkinek sem, és válasznak sem tekinthető egy üzenetre sem. Csak végigmajszolva a hozzászólások zömét, valahogy beugrott ez az idézet...
 
Fent