• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 0.33

DeletedUser683

Vendég
Hoshi, bocsi, már meg volt fogalmazva, az iménti hozzászólásom kb másfél órája, de ment a családon belüli körbetelefonálás, ezért nem tudtam figyelembe venni korábbi kérésedet! Bennem nincs semmi tüske, szerintem is, beszéljünk a problémákról! Néha tapasztalok olyat, hogy , hogy egy felugró ablak tájékoztat, hogy hiba történt! Általában egy támogatásnál, vagy egy épület feladatainak elvégzésére irányuló tevékenységnél. Ilyenkor frissítem egyet, és megoldódik!
Szép napot mindenkinek! :)
 

DeletedUser256

Vendég
egyel nem vagyok megelégedve , kifejlesztettem a törp csodát és mégis ad az elf csodákba még mindig runát
lehet hogy csak nekem nem tetszik, de én már csak ilyen vagyok
a szomszédolás még mindig 4 klikk
ezen változtathatnának már !
Én örülnék neki, ha a hibák ki lennének javítva!!! Sőt, ha nem lennének újak.
Szintén ha kilép valaki, nem a 0.33 érdeme...
[moderálva]
Nem szükséges sem csupa nagybetűkkel, sem pirossal írnod. - Hoshi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser670

Vendég
Hali!
Kénytelen vagyok válaszolni.

Itt várjuk a visszajelzéseket az új verzióról.
-Szerintem ezért írtam ide amit gondoltam. Mivel nem volt megjelölve, h milyen paramétereken belül kell maradnom, ezért bátorkodtam az éppen hangulatomnak megfelelően spontá megnyilvánulni.

Amikor elkezdtem játszani a játékkal, nem volt tudtommal sehova feltüntetve, h nekem részt kellene vennem a fejlesztésben, v hogy kötelező lenne követnem a fórumon a témákat/hozzászólásokat. Lehet én vok a butus, mert feltételeztem, h amikor egy szolgáltatás igénybe veszek és függetlenül attól, h a prémium v a költségkímélő verziót választom, akk lehetnek némi elvárásaim a készítők/működtetők/szolgáltatók/kieg személyzettel szemben, főleg, h nem szálltam bele senkibe páros lábbal és igazából nem is kértem számon senkin semmit, csak elégedetlenkedtem pár sort.
Én játszani járok fel, nem fejleszteni, javítani, javasolni, alkotni. Gondoltam ez másnak a dolga. Én nem teszt szerverre regiztem. Nem jelentkeztem az Innohoz munkavállalónak. Blablablabla....
Sztem aki itt megnyilvánul azon ne kérjünk számon ÉPÍTŐ JELLEGŰ KRITIKÁT, ha humorizál, v ha nem. Amennyiben negatív dolog jön, azt be kell nyelni, akk is ha nem lenne jogos a dolog. (Hoshi)
Szeretnék tisztázni vmit:
NEM MI VAGYUNK A JÁTÉKÉRT, HANEM A JÁTÉK VAN ÉRTÜNK.
Ne l1ünk már olyanért számonkérve, h nem figyeltünk vmire, és nem jeletgetek hibákat. Ne nevettes már. Majd ha fizetést kapok érte, akk vszeg megteszem és senki ne jöjjön az önzetlenséggel és a jobbító szándékkal. Én játékos üzemmódban vok jelen és nem a teszt szerveren. (Vanek)

és ez továbbra is a 0.33ról szól!
És hiába jelented a hibát, fél mondatos és sajnos félvállról vetett választ kapsz. Tisztelet a kivételnek.!!!
 

DeletedUser60

Vendég
mostanában sok a belső hiba
és kétszer kezdi el betölteni ha átlépek másik nézetbe
 
Fent