• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 0.27

DeletedUser3

Vendég
Kedves Elfek és Emberek,
Ebben a témában beszélhettek a 0.27-es verziófrissítésről. A változások listáját ide kattintva találjátok.

Üdvözlettel,
Az Elvenar csapata
 

DeletedUser436

Vendég
Ezek szerint a holnapi 0.27-es verzió nem az a 0.27-es verzió, ami jelenleg a bétán fut?
 

DeletedUser166

Vendég
Új fent nem tetszik! Őszintén minek kell örökké fejlesztgetni és elrontani azokat a dolgokat, amik a játékosoknak tetszettek? Gondolok itt éppen az egy napos manufaktúrás termelések jutalmára! Ebbe most miért kellett ilyen drasztikusan belenyúlni? Már látom ahányszor fejlesztés van, én annyiszor egyre rosszabb helyzetbe kerülök. Lehetett kicsit könnyebben haladni, ez csípte valakinek a szemét, vagy nem értem! Nem az a lényeg, hogy a játékosok NAGY TÖBBSÉGE érezze jól magát? Úgy látom a cél, hogy pár játékosnak jó legyen a többiek meg nagy ívben le vannak sajnálva! Egy biztos most zártam el a pénz csapot innentől egy fillért ebbe a játékba nem fektetek be!
 

Xenia

Veterán
Sziasztok!

Én lehet, hogy átsiklottam rajta, de a 0.27 verzió beharangozójában nem láttam semmit arról, hogy az 1 napossal elindított manufaktúrás termelések ajándékainál valamiféle változás lenne várható. Jó nagy koppanás ez sokunknak. :mad::mad::mad:
Ha tudom, akkor simán csak a 3 órás termelést választom nappalra.
Úgy látom, hogy ezt a játékot már inkább a lista legelején járók szája íze szerint fejlesztik.
 

DeletedUser25

Vendég
nos, igen, a tipikus "kevesebb több lett volna"... annyi de annyi ötlet lett már világszerte továbbitva az Innonak csak a küldetésekre (és nemcsak arra)... mi lett a vége? a követelmények jelentősen nőttek, a jutalmak jelentősen csökkentek. Néhány küldetés annyira értelmetlen, nem is tudom miért tartják benn. Semmi koncepció, semmi változatosság, semmi olyasmi, ami felkeltené a játékosok figyelmét, játékélményt nyújtana. Semmi olyasmi, amit a nyugatiak annyira szeretnek hangoztatni: added value, a hozzáadott érték. No, ilyen nincs.
 

DeletedUser166

Vendég
Még valamit nagyon nehezményzek. A beharangozóban szó sem volt a jutalmak lecsökkentéséről, ellenben arról igen, hogy a játék stabilabb és gyorsabb lesz. Ez sem sikerült!! 5 perc alatt 6x dob ki a játékból a chat meg hol megy, hol meg nem az úgynevezett fejlesztés óta!
 

DeletedUser436

Vendég
Úgy látom, hogy ezt a játékot már inkább a lista legelején járók szája íze szerint fejlesztik.
Igaz csak negyedik vagyok a listán, de biztosíthatlak, hogy a harmadik helyezet is legalább annyira (ha nem jobban) dühöng mint te velem együtt. :mad:
Ezek a módosítások a küldikkel senkinek sem jók
 

Xenia

Veterán
Igaz csak negyedik vagyok a listán, de biztosíthatlak, hogy a harmadik helyezet is legalább annyira (ha nem jobban) dühöng mint te velem együtt. :mad:
Ezek a módosítások a küldikkel senkinek sem jók
Szia riahu!
Bocs, ez csak a példa volt első dühömben.
Jó lenne tudni, hogy akkor ez kinek is jó, mert a játékosoknak nem, az biztos.

Még valamit nagyon nehezményzek. A beharangozóban szó sem volt a jutalmak lecsökkentéséről.....

A 0.26 verzióval október 6-án vezették be:
"Mivel a Kereskedőt kevesebben használják, mint ahogy azt sokan szeretnék, ezért ezentúl küldetésekből is lehet szerezni nem bónuszos árucikkeket. Ezek főleg a 24 órás termeléssel kapcsolatos küldetések jutalmai lesznek, hogy elkerüljük a visszaéléseket".

Két hete vezették be és ma a 24 órás feladatoknál már nagyon, de nagyon lecsökkentették a jutalmakat. Most akkor mi is van a visszaélésekkel?

Ezt a változtatást viszont most a 0.27 verzió beharangozásakor elfelejtették a tudomásunkra hozni. Csak akkor szembesültünk vele, amikor a feladatot teljesítettük.
 

Tessaiga

Erős harcos
Sajnálatos módon most először azon gondolkodom, hogy lehet inkább abbahagyom ezt a játékot is, és megint a sok hiba miatt.
A sok ismert mellett említenék egy létező, de senki által sem jelzettet. Ha árut veszünk a piacon, a csere megtörténtét a az áru listánk alatt mutatja, ha elég gyorsan odanézek. Sajnos néha megelőznek, így nem tudom sikerült-e a csere. Ezt pedig azért nem tudom, mert ahol hoshi által popupnak nevezett +- áru kijelzése történik: 1. a sötétített területen történik. 2. Ha csak egy 16:9-es, 1366*768-as monitoron játszom, akkor ezt a sötétített információt sem látom, mivel takarja a piac ablaka. Arról meg megint nem tájékoztat, ha nem sikerül. Több esetben egy kattintás után csak azt veszem észre, hogy totál más ajánlatok vannak a piac ablakán, mert sokan nyomkodtak rövid időn belül, vettek, avagy ajánlottak.

Ettől függetlenül. Vannak néha szellemharcosai a gépnek. Szellemvárosok is léteznek már. És csak ki-belépéssel javul meg egy pár látogatásig. A térkép botrányos. Már a be nem töltött terület nem kékül, hogy még inkább ne tudjam, hogy mi helyes infó, és mi nem az. A városokban kismillió rom és fa lett. Néha zavar, mert nehéz kibökni, hogy hol a játékos falvának vége, mikor a segítő kezeket keresgélem. A zoommal is csak a baj van. A felderítéssel is problémák vannak. A játék is lassult az ígérttel ellentétben.
Nem is folytatom. Szeretném, ha - amit úgy sem fognak megfogadni -, hogy koncentráljanak a hibák javítására a fejlesztők. Nem kell új elem. És az is jó lenne, ha megszabadulnának a visszatérő hibáktól! (ez már programozás technikai dolog) Mindegy.

Most elég pesszimistán, és szomorúan konstatálom a dolgokat.

Remélem senkit sem bántottam meg!

Üdv!

Ui.: Ez egy bétás verziós játék. Értem én. Így vállalta mindenki, még ha nem is annyira jó így, és nem is volt tudatos. Azonban több verzió óta vannak hibák, amikkel nem foglalkoznak. Értem, hogy aki már a végén tart a fának, annak unalmas lehet, ám így már a játék elejétől az lehet, mert lépten-nyomon csak hibák vannak.
 
Utoljára szerkesztve:

Xenia

Veterán
....A játék is lassult az ígérttel ellentétben.....

Ui.: Ez egy bétás verziós játék....

Igen, lelassult a játék.
Én ismerek egy közmondást, hogy az "Ígéret szép szó, ha megtartják, úgy jó". Lehet, hogy a fejlesztők még nem hallottak róla, nem ismerik ezt a közmondást. :mad::mad::mad:

Akkor csak én gondolom úgy, hogy van egy bétás verzió, ahol kipróbálnak dolgokat és ha rendesen működik csak akkor vezetik be a főjátékban? Én szeptember közepén kezdtem játszani, tehát biztos, hogy nem a bétán.
 

DeletedUser166

Vendég
Igen, lelassult a játék.
Én ismerek egy közmondást, hogy az "Ígéret szép szó, ha megtartják, úgy jó". Lehet, hogy a fejlesztők még nem hallottak róla, nem ismerik ezt a közmondást. :mad::mad::mad:

Akkor csak én gondolom úgy, hogy van egy bétás verzió, ahol kipróbálnak dolgokat és ha rendesen működik csak akkor vezetik be a főjátékban? Én szeptember közepén kezdtem játszani, tehát biztos, hogy nem a bétán.
Én július 30.-án, úgyhogy fogalmam nincs melyik rendezvényen vagyok:) Egy biztos nem vagyok elégedett:)
 

DeletedUser

Vendég
Sajnálatos módon most először azon gondolkodom, hogy lehet inkább abbahagyom ezt a játékot is, és megint a sok hiba miatt.
A sok ismert mellett említenék egy létező, de senki által sem jelzettet. Ha árut veszünk a piacon, a csere megtörténtét a az áru listánk alatt mutatja, ha elég gyorsan odanézek. Sajnos néha megelőznek, így nem tudom sikerült-e a csere. Ezt pedig azért nem tudom, mert ahol hoshi által popupnak nevezett +- áru kijelzése történik: 1. a sötétített területen történik. 2. Ha csak egy 16:9-es, 1366*768-as monitoron játszom, akkor ezt a sötétített információt sem látom, mivel takarja a piac ablaka. Arról meg megint nem tájékoztat, ha nem sikerül. Több esetben egy kattintás után csak azt veszem észre, hogy totál más ajánlatok vannak a piac ablakán, mert sokan nyomkodtak rövid időn belül, vettek, avagy ajánlottak.

Velem már előfordult, hogy olyan árút szerettem volna megvenni amit más már elhappolt az orrom elöl. Ilyenkor kapok egy rövid felvillanó üzenetet: Az árút valaki más már megvette előtted. Ha nem jelenik meg ez az üzenet, akkor valószínűleg te vetted meg a nyersanyagot.
 

DeletedUser3

Vendég
A küldetésrendszer átalakítás alatt van. Ennek következtében változtak a küldetések követelményei és jutalmai. Sajnálatos módon ez kimaradt a változásjegyzékből. Igen, tudom, késő bánat... A jövőben erre nagyobb figyelmet fogunk fordítani.

A városban található "romok" díszek, a fel nem oldott területen jelennek meg. Amikor feloldunk egy területet, onnan eltűnnek, teljes mértékben építhető terület lesz a helyén.

Úgy tűnik a játék stabilitása sokaknál romlott. Szeretnélek megkérni titeket, hogy a Support rendszerben egy jegyben (Technikai probléma) írjátok le a számítóhép adatait, hogy kivizsgálhassuk az esetet. Lehetséges, hogy hardverfüggő a dolog, nálam egy középkategóriás laptopon és egy 10+ éves asztali számítógépen is javult a teljesítmény (mind Chrome, mind Firefox alatt). Egyéb hibajelentéseket kérem, hogy a fórumon tegyétek meg. Mindegyiket kivizsgáljuk, még ha nem is válaszolunk mindenhova egyből.

Megértem, hogy a frissítés nem hozta az elvárt szintet. Türelmeteket és megértéseteket kérem, amíg tisztázzuk és javítjuk a dolgokat.
 

DeletedUser60

Vendég
azért szomorú hogy mire 80 várost végig pacsizok a térképen, addig minimum egyszer lefagy
earl57-nél meg ugy le lassul mint állat , nem tud a gép mit kezdeni annyi animácioval
14 animácio fut egyszerre
 
Fent