• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 0.26

DeletedUser240

Vendég
jelezném néhány küldinél kérdőjel van a teljesités helyén
magyarul nem irja ki melyik termelő egységben kell legyártani a terméket
10-20 városnál lefagy a pacsi, ma pedig lelötte a videokártyámat --kép nuku
a kurzor más épület ir ki látogatás esetén
üziknél iszonyatosan idegesitő a MA felirat minden irás között tegnap meg TEGNAP felirat
tegnap találtam egy millás területet
kezd drága lenni a pénzért vett tp -esetleg nem ártana csökkenteni a drágulás mértékét
pl nem 500 hanem csak 100 arannyal növelni
a lényeget lehagytam, ha az összes épitöd foglalt ugy jelzi tovább épitheted a maxos épületeket törpök nélkül is , amikor már van szabad épitőd, akkor fejlesztés jön elő már !!!

Nekem olyan küldi jött fel ebből a kérdőjelesből, hogy a két részéből az egyik, gyűjtsek össze X ezer aranyat, és a kis jelző sávnál 0/ 800 volt feltüntetve. Kétszer benéztem. :confused:
 

Tessaiga

Erős harcos
  • A tooltipek ezentúl mindig pontos információkat mutatnak.
Hát még mindig az előző tooltippet jeleníti meg, mint már jóval korábban jelezve lett hibaként.
A városneveket meg nem tudom miért pontozza ki, ha nem fér ki? (persze nem lóg ki) Most komolyan. Irreálisan nagy betűkkel jeleníti meg. Persze főlé állhatok, és elolvashatom a teljes szöveget, de csak idő. Tekintve, hogy ez az egyetlen pár betűre korlátozott szöveg, amit beállíthat az ember, itt üzen a segítőinek. Ha a kipontozás ment, akkor a változó méretek miatt a betűméret kisebbítése is menni fog. Ezt jó lenne megváltoztatni.

Az építés menüben nem tudom miért halványabb a sima út? Ha azért, mert ingyenes, akkor a bővítésnél a tartományi bővítés, miért nem halványabb? Mellesleg, ha rááll az ember, úgy is megtudja, hogy mibe fog fájni.

Ezek jutottak az eszembe. Lehet csúnyán hangzik, ahogy írtam, de nem annak szántam.
 
Fent