• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 0.26

DeletedUser3

Vendég
Kedves Elfek és Emberek,

Ebben a témában beszélhetitek ki a legújabb verziót. A változások listáját ide kattintva olvashatjátok.

Üdvözlettel,
Az Elvenar csapata
 

DeletedUser166

Vendég
Sziasztok:)
Nekem nagyon nem tetszik ez az egész. Pár kockával lett több a felszabadítható terület, de minden épület, lakóház műhely és egyébb sokkal nagyobb területet foglal el! Lehet nagyobb szintre fejleszteni igaz, de nagyobb, sokkal nagyobb terület is kell hozzá! Építgetem a városom, kiszámolgattam, mit hogyan tudok elpakolni, erre most vagy lebontom a 15 szintű házaim vagy várok 3-4 hónapot mire tudok egyet is tovább fejleszteni. Ugyanez van a kaszárnyával a manufaktúrákkal, a műhelyekkel! Bontsam le, amit már nagy nehezen felépítettem? Miért kellett a méreteket megváltoztatni?
A feladatok is el vannak szálva! 12 ezer kalapács 80 ezer aranyért! 6db 15 szintű műhellyel sem megy az egyórás termeléssel! Ha az volt a cél minél kevesebb időt töltsek a játékkal azt sikerült elérni! Sok pénzt, nagyon sok pénzt költöttem a játékra, amit most bántam meg. Kár volt ez a fejlesztés ez visszafejlesztés lett. 2-3 ember elérte a maximális területet ezért kellett, most mindent átvariálni?
Nem tetszik! Akkor legalább a kúltúra igényt lehetett volna visszább venni, mert így ez a lehetetlen feladat csak!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

maya77

Tag
Sziasztok!

Nem vagyok nagy fórumba irkálós, de most megteszem.
Az uj módosítások nekem sem tettszenek, minden el van szállva..
Rengeteget kérnek, a feladatok a jutalom elenyésző hozzá képes, lehet hogy gyorsan haladtunk az volt a baj, de ha a kérelmet emelték a jutalmat miért kellett csökkenteni???? Igy sokkal nagyobb arányban drágult minden.
1-2 ember mert már előrébb volt kár volt mindenkivel is kiszúrni...
A játék igy döcögős és nehézkes és unalmas lett.
Ez egy olyan játéknak lett beharangozva, hogy nem kell itt ülni előtte és termelni egész nap hogy haladjunk, napi 1-2 belépéssel lehetett haladni..
Na most ennek annyi....
A kultúrpontokat legalább kibővíthették volna a 10 helyről a duplájára.. mert aki nem ér rá belépni annak veszik a pontja.
semmi nem valósult meg abból hogy a játék gördülékenyebb legyen..csak a nehezítéseket valósították meg a tisztelt fejlesztők.
Üdv mindenkinek és jó játékot. már aki marad....
Maya77
 

DeletedUser13

Vendég
Sziasztok:)

Igy van sok küldetést nem is lehet törölni nagyon unalmas lett a játék most kaptam üzenetet törpék jönnek a fejesztőbe amik sehol sincsenek még a test szerveren se:(?

Bocsi meg van VI rész ami nekem a csillagos ég ott fejleszteni:) 10 év múlva se érek oda:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser198

Vendég
Sziasztok!
Én azt szeretném megkérdezni, hogy a világtérképről ennek a verziónak a bevezetésével tűntek el a tartományok jelei?
Most már csak a térkép rajzolatáról lehet tudni, hogy melyik milyen típusú tartomány?
És ez így miért jobb?o_O
Én az előző megoldást jobbnak találtam.....:(
Köszönöm!:)
 

DeletedUser262

Vendég
Sziasztok!
Én azt szeretném megkérdezni, hogy a világtérképről ennek a verziónak a bevezetésével tűntek el a tartományok jelei?
Most már csak a térkép rajzolatáról lehet tudni, hogy melyik milyen típusú tartomány?
És ez így miért jobb?o_O
Én az előző megoldást jobbnak találtam.....:(
Köszönöm!:)

nálam működik
 

Csatolmányok

  • nmnm.png
    nmnm.png
    842,6 KB · Megtekintések: 13

Erica

Veterán
Nálunk sokaknál nem működik....:eek:...Akkor ez a nálam/nálunk jelentkező hiba/hiány minek tudható be?o_O
Ez így igaz,,sajnos ez az opció nálam sem működik....hová lett??Kérem szépen vissza,mert jóó lenne látni,mit is szeretnék felkutatni....mert ez így olyan mint a vak vezet világtalant cimű fejezet.
Törpék nagyon tetszenek.......no van miért dolgozni.
 

DeletedUser311

Vendég
Nagyon vártam ezt az új verziót..de az ami nekem a legnagyobb probléma még csak meg sincs említve sehol..kezdem azt hinni, valamit én csinálok rosszul....A tartományokról van szó, ugyan lehet ott is kereskedni, de irreális - főleg, hogy nagyrészt olyan árukat kér, amik nekem nem bónuszosak, gondolom ez nem véletlen..Tehát azokból alig van...Így maradna a harc...de aránytalanul erősebbek mindenhol és a saját szintemen már gyakorlatilag képtelenség győzni..Ez csak azért szomorú, mert lassan nincs helyem, hogy fejlesszek, így olyan lassú a játék, hogy minden kedvemet elveszi, pedig alapvetően nagyon tetszik.
Mi az oka, hogy ennyivel erősebbek az ellenfelek a tartományokban???Vagy ez csak az elfeknél ekkora probléma?
 

DeletedUser198

Vendég
Szerintem fokozatosan nehezednek a harcok...erősödnek az ellenfelek.....Így vagy "rákényszerítve", hogy fejleszd a laktanyádat, a fegyvertáraidat és a techfán igyekezz megszerezni az ezzel kapcsolatos fejlesztéseket.....Ez nem változott ezzel az új verzióval.....vagy igen?o_O
 

DeletedUser311

Vendég
Szerintem fokozatosan nehezednek a harcok...erősödnek az ellenfelek.....Így vagy "rákényszerítve", hogy fejleszd a laktanyádat, a fegyvertáraidat és a techfán igyekezz megszerezni az ezzel kapcsolatos fejlesztéseket.....Ez nem változott ezzel az új verzióval.....vagy igen?o_O

Ez oké, és ez logikus...Annyi az egész, hogy most eddig vagy én voltam marha ügyes és túlmentem a tartományokban a szintemen, vagy nem tudom...de ugye az osztagméret adott - fejleszthető, de az mindig idő. Attól, hogy fejlesztem a kaszárnyámat és a fegyverraktárakat a katonák nem lesznek erősebbek..és egy egy tartományban van olyan osztagméret, ami önmagában nagyobb, mint amivel én fel tudok vonulni...szóval aránytalannak érzem..de lehet csak én...és ez nem változott, most biztos nem...
 

Xenia

Veterán
A világtérképről nekem is eltűnt milyen tartományt lehetne felfedezni 1 látszik amit felfedezhetek de az utána következők már nem..
Igy vakon kell tovább menni...:((
Sziasztok!
Pont ma három hete kezdtem a játékot. Az elején a feladatokkal ugyan nehezen birkóztam meg, mert folyamatosan olyat kaptam, amit még nem tudtam teljesíteni, de nem adtam fel. Ez az újítás viszont kissé elkeserített. Szerezzek mindenből többet, de kevesebb, amit kapok érte.

Aránytalannak rossznak tartom, hogy nagyon sok területet kell felfedezni és teljesíteni, hogy végre egy kicsi területhez jussunk. Akkor hová tegyük a magasra fejlesztett manufaktúrákat, műhelyeket és a kulturális épületeket? Talán ezen kellett volna valamit változtatni.

Nálam látszik a felfedezni való tartomány, azzal nincsen gondom.
http://kepkezelo.com/images/g2s79p21njpjtebdz6ir.jpg
index.php
 

Vanek

Veterán
Ahogy olvasgatok sok a kritika olyan dolgokra, amik nem is ide tartoznak - vagyis nem most jöttek elő. Kevés a hely; egyre több hódítás kell az újabb és újabb területek feloldásához; ... Ezek mind olyanok, amik eddig is így voltak; és azért vannak benne, hogy ne legyen minden túl egyszerű. Ahogy valaki halad előre, úgy legyen egyre nehezebb; kelljen egyre többet foglalkoznia a fejlesztésekkel, a várossal, és a többivel. Vagyis ha harccal már nem megy 1-2 terület elfoglalása, akkor fejlessze ki a következő osztagméret növelést; ha kevés a hely, akkor a következő területbővítést, ...

De most a változásokról: Hogy változtattak a küldetések jutalmain? Mivel eddig túl könnyen megcsináltak sokan napi sok küldetést (eldobálva a 'nem éri meg', 'túl lassú' és hasonló indokúakat), így nehezítettek rajta. Engem speciel nem érint, mert nem ezek teljesítésére építettem a városom gazdaságát. És bőven elférek - igaz, nincs is 170%-os termelésbónuszom; de nincs is rá szükségem. Annyi van, hogy ha jön pár ember, és segít, akkor felmegy 125%-ra, vagy ha minden takarítva van, akkor 150%-ra - és ez bőven elég. És nem kell megtartani a 'régi' kisebb pontértékű dekorokat sem - nyugodtan el kell adni őket, és helyettük a frissebbet, lágyabbat, jobbat építeni, és máris jobban lesz hely is. Épületeket sem kell túl sokat építeni (valakik mindig túloznak valamivel - vagy túl sok nyersanyagtermelő épületük van, vagy túl sok alapanyagtermelőjük; esetleg lakóépületük vagy dekoruk). Kompromisszumot kell kötni minden téren (vagy aki fizetni akar, az vehet területeket is - amekkora a főépület szintje, annyiszor lehet bónusz területet venni). És ennek megfelelően kell értékelni a játékot. Meg annak megfelelően, hogy bár a játékosok nagy része még nem ért el a törpékig; de vannak, akik meg igen - és nekik most ez a kis bővítés jól jött. Mindenki máshogy játszik; mindenki máshogy szeret játszani; így nem lehet tökéletesen egységes játékot készíteni - de törekszenek arra, hogy ne legyen túl egyszerű, és gyorsan kijátszható; ugyanakkor viszont minél több embert meg tudjon szólítani. Persze, nem minden jó, amit csinálnak; és lehet kritikát is megfogalmazni (hiszen lehet, hogy ami az egyiknek tetszik, a másiknak meg nem, a harmadik meg semleges vele szemben); de ezt jó lenne pozitív módon megoldani, hiszen úgy könnyebben megértik a készítők is, hogy mi a gond, és hogyan lehetne azt olyanná tenni, ami többeknek jó lesz. Persze, itt is érdemes úgy gondolkodni, hogy ha mindent csak tovább egyszerűsítünk, akkor nem lesz-e túl egyszerű, túl 'semmilyen' és túl hamar végigjátszható.
;)
 

DeletedUser

Vendég
Azt lehet tudni (itt elsősorban a moderátorokat kérdem), hogy mikor kerülnek be a wikibe az új épületek, illetve az új fejlesztések a régi épületeknél? Gondolok itt a 15. szint feletti építésre.
 

Vanek

Veterán
Azt lehet tudni (itt elsősorban a moderátorokat kérdem), hogy mikor kerülnek be a wikibe az új épületek, illetve az új fejlesztések a régi épületeknél? Gondolok itt a 15. szint feletti építésre.

Lehet, hogy kellene egy wiki-moderátor vagy wiki-fejlesztő, aki ezeket rendszeresen frissíti (például az angol változatból, ahol ezek már fent vannak; például a főépületnél: https://en.wiki.elvenar.com/index.php?title=Main_Hall).
 

DeletedUser3

Vendég
A tartományok és a chat hibája ismert, javítás alatt vannak.
A wiki fejlesztés, fordítás alatt van, remélhetőleg minél hamarabb frissítésre kerül. :)
(Van wiki szerkesztőnk, @Medivh , viszont a változtatást csak akkor tehetjük meg, ha az angol verzió már végleges, hogy ne dupla munkát végezzen ő se. :))
 

DeletedUser

Vendég
például az angol változatból, ahol ezek már fent vannak;
Ismét egy kézenfekvő információ. Ismét szégyenlem magam, hogy nem magamtól jöttem rá! Köszönöm! :D :D :D

Átnéztem és úgy ítélem, hogy még nincs kész az angol wiki sem. Legalábbis a selyem és drágakő manufaktúrák 15-ös szinten vannak.

Viszont az ígért alapterület csökkenését nem látom. A lakóház fog keskenyebb lenni (szépen jól magyarosiasiul) a fejlesztések után.
 

DeletedUser436

Vendég
Ismét egy kézenfekvő információ. Ismét szégyenlem magam, hogy nem magamtól jöttem rá! Köszönöm! :D :D :D

Átnéztem és úgy ítélem, hogy még nincs kész az angol wiki sem. Legalábbis a selyem és drágakő manufaktúrák 15-ös szinten vannak.

Viszont az ígért alapterület csökkenését nem látom. A lakóház fog keskenyebb lenni (szépen jól magyarosiasiul) a fejlesztések után.
A második és harmadik szintü manufaktúrák a programban sincsenek még benne, ha jól láttam a fát :)
Egyébként a lakóház kivételével minden nagyobb lesz és nagyon sokkal több embert kér (márvány az elfeknél majdnem 3x annyit az utolsó 4 szinthez, mint elötte a 15-höz). Azt én sem igazán látom miért jó nekem 2x akkora helyen, 4x annyi emberrel 2x annyi terméket gyártani :-(
 
Fent