• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ötletek játékfejlesztéshez :)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Szilvi néni szerint egész héten az antiszociál mezemet hordtam
Igen, 25-30 új játékra regeltem, nem kezdtem el egyiket sem. Csak az osztálynaplók névsorát bújtam. Gondoltam "hazahozlak".:cool:

Még a csodádba is tettem pár Tp-t (nagyduzzogva), hátha...
 

DeletedUser333

Vendég
Azért, mindent elkövettek, hogy elvegyétek a jókedvemet... , jelzem: sikerült! :(:(:(

Ne enged, hogy elvegyék a jó kedved Macipiri ... ;), én értékelem azt amit teszel, és azt, hogy legalább vannak még néhányan akik ötletekkel állnak elő, akik törődnek és szivükön hordják a játékot, én is úgy érzem hogy kéne tenni valamit, hogy ez a játék tovább menjen, mert sajnos sokan hagyják abba, és jó páran jelzik hogy a közeljövőben abba hagyják a játékot, ha nem változik. Én sem szeretném ha megszünne a játék. A fórumot is szeretem, ha nem is szólok sokat, de szeretem olvasgatni :rolleyes:, nem volna jó ha ez is elhalna.
 

DeletedUser

Vendég
Azért, mindent elkövettek, hogy elvegyétek a jókedvemet... , jelzem: sikerült! :(:(:(

Soha ne add fel. Látod, én szépen fejezetekre szedve leírtam, mi tetszik mi nem. De nem is ez számít. Adok be ötleteket néha, bár kevéssé hiszek.
A Te ötletelésed mindenki mással szemben tiszteletre méltó, elég ha megnézed a hozzászólásokat. Mert itt legalább hozzászóltak. A legnagyobb igazság "a reméljük". A valóság, akkor jársz közel, ha érted, hogy egy újonnan elinduló világban vannak az ötleteknek igazi realitása.
Én azért várom a többit is. :cool:
 

DeletedUser434

Vendég
16. (Csakazértis!!! :p:p:p) A techfán is lehetne "zsákbamacska" mellékágakat létrehozni, mondjuk lehetne ilyen néven, hogy: "A varázserő növekedése". Csak, miután a játékos kifejlesztette, és feloldotta a "zsákbamacska" fejlesztést, akkor derülne ki, hogy mit is fejlesztett, ez újabb izgalmat jelentene. (Persze, korrekt díjjakért, különben, ahogy "híre megy" az alul honoráltságnak , a többiek már neki sem állnak!) Ezeknek az ágaknak a felépítése - ahogy a normál techfa esetében is - bónuszonként változhatna! :)

17. A játékban töltött időt jutalmazni lehetne gyémánttal! Pl. ha valaki már 5 órája folyamatosan játékban van, automatikusan jóváíródna Nála 1 db. gyémánt! :)

18. Lehessen küldetésből komplett osztagokat szerezni! Ez különösen akkor lenne hasznos, amikor a Kaszárnya éppen "épülőfélben" van, és nem lehet új képzést indítani! Mondjuk lehetne ilyen, hogy: "Nagyuram, ma vadászat közben az erdőben, egy csapat elcsigázott, éhező Treantra bukkantunk, etesd meg őket 25 vekni kenyérrel (Műhely - 1 órás termelés), és biztosan szívesen csatlakoznak majd a csapatodhoz!" :)

19. Néha nagy problémát jelent a lakosság hiánya is, erre is lehetne egy küldit kitalálni! :) Pl.: "Vad Orkok támadtak a szomszéd városra, porig égettek mindent! 25 menekülő Elf kér menedéket városodban, 50 korsó vízért (Műhely - 5 perces termelés), akár le is telepednének Nálad!"
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
:DNa azért!:D

A 17.-nél probléma, ha nem lépek ki a játékból de elmegyek aludni akkor egész szép summát kereshetek. Ha kurzormozgásra számolná az időt, egész jó lenne. Mondjuk ha 10 percig nem történik semmi, úgy érzékelné, hogy már nem játszol.

A 19.-et nem pontosan értem, mert a lakosság hiánya nálam az építkezés megakadását jelzi.

A másik kettő szerintem jó. Jöhetnek.:rolleyes:
 

DeletedUser434

Vendég
20. Jutalmazza a játék a visszatérő játékosokat heti bónusszal!!!:) Ha valaki egy héten keresztül minden nap belép, és játszik, akkor a 7. napon a belépéskor kapjon egy kisebb ajándékcsomagot! Lehetne benne mondjuk 1 db. bónuszos ereklye és 5 db. gyémánt, mintegy köszönetképpen a kitartásért! :)
 

DeletedUser240

Vendég
Nekem az egyik kedvencem a Kincsesláda. Rejtsen bármit - kit is. Felőlem az épp morcos csudri, vagy a valójában homoludens m31oti is kipattanhat belőle. Mivel nem vagyok telhetetlen, boldog lennék egy kis apróságtól is, pl.: 50 selyem, akácfa ( mert az jól ég, ha ki van száradva) ilyenek.
 

DeletedUser25

Vendég
Jutalmazza a játék a visszatérő játékosokat heti bónusszal
Ezzel csak annyi a gond, mióta ez a játék elindult - úgy értem a bétán - ami nem tegnap volt ugye, semmiféle olyan mozzanat nem történt, ami a régebbi játékosok megtartását célozta volna meg. Volt már erről szó ilyen-olyan topicban, de a régiek a kutyát nem érdeklik: az új hús kell, mert attól jó gyémántadagok vásárlása várható... Ha meg elunta az állóvizet, mehet isten hírével.
 

DeletedUser434

Vendég
Ezzel csak annyi a gond, mióta ez a játék elindult - úgy értem a bétán - ami nem tegnap volt ugye, semmiféle olyan mozzanat nem történt, ami a régebbi játékosok megtartását célozta volna meg. Volt már erről szó ilyen-olyan topicban, de a régiek a kutyát nem érdeklik: az új hús kell, mert attól jó gyémántadagok vásárlása várható... Ha meg elunta az állóvizet, mehet isten hírével.

Jajmár Thor! :);)

Hát, tán nem pont azért javaslom most, mert eddig ilyen jutalmazás még nem volt, és ideje lenne már bevezetni?!?!?!
(Amúgy, ez a játékok zöménél ALAP...)
Szomorú, hogy ezt javasolni kell, mert alapból meg sem fordult a fejükben.... :(:(:(
De..., hátha majd most...., hogy már LE VAN ÍRVA !!!! :D:D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser256

Vendég
16. (Csakazértis!!! :p:p:p) A techfán is lehetne "zsákbamacska" mellékágakat létrehozni, mondjuk lehetne ilyen néven, hogy: "A varázserő növekedése". Csak, miután a játékos kifejlesztette, és feloldotta a "zsákbamacska" fejlesztést, akkor derülne ki, hogy mit is fejlesztett, ez újabb izgalmat jelentene. (Persze, korrekt díjjakért, különben, ahogy "híre megy" az alul honoráltságnak , a többiek már neki sem állnak!) Ezeknek az ágaknak a felépítése - ahogy a normál techfa esetében is - bónuszonként változhatna! :)
thumbs_up_thumbs_up_vote_like.png

17. A játékban töltött időt jutalmazni lehetne gyémánttal! Pl. ha valaki már 5 órája folyamatosan játékban van, automatikusan jóváíródna Nála 1 db. gyémánt! :)
A 17.-nél probléma, ha nem lépek ki a játékból de elmegyek aludni akkor egész szép summát kereshetek. Ha kurzormozgásra számolná az időt, egész jó lenne. Mondjuk ha 10 percig nem történik semmi, úgy érzékelné, hogy már nem játszol.
A pihentagyúak kitalálnának rá egy rezegtetőgépet:confused: :p Én biztos ezt tenném :cool:
18. Lehessen küldetésből komplett osztagokat szerezni! Ez különösen akkor lenne hasznos, amikor a Kaszárnya éppen "épülőfélben" van, és nem lehet új képzést indítani! Mondjuk lehetne ilyen, hogy: "Nagyuram, ma vadászat közben az erdőben, egy csapat elcsigázott, éhező Treantra bukkantunk, etesd meg őket 25 vekni kenyérrel (Műhely - 1 órás termelés), és biztosan szívesen csatlakoznak majd a csapatodhoz!" :)
thumbs_up_thumbs_up_vote_like.png

19. Néha nagy problémát jelent a lakosság hiánya is, erre is lehetne egy küldit kitalálni! :) Pl.: "Vad Orkok támadtak a szomszéd városra, porig égettek mindent! 25 menekülő Elf kér menedéket városodban, 50 korsó vízért (Műhely - 5 perces termelés), akár le is telepednének Nálad!"
Szerintem ez túl könnyű lehetőség lenne:confused: De azért tetszik :D
20. Jutalmazza a játék a visszatérő játékosokat heti bónusszal!!!:) Ha valaki egy héten keresztül minden nap belép, és játszik, akkor a 7. napon a belépéskor kapjon egy kisebb ajándékcsomagot! Lehetne benne mondjuk 1 db. bónuszos ereklye és 5 db. gyémánt, mintegy köszönetképpen a kitartásért!
thumbs_up_thumbs_up_vote_like.png
 

DeletedUser

Vendég
thumbs_up_thumbs_up_vote_like.png
jól látom, hogy az öltönyös delikvens, mielőtt mint kézfejmodell futott be szép karriert, asztalosként hagyta el, hüvelykujjának, utolsó, de az összes körömszerűséget is tartalmazó percét? Mert mintha hiányozna. Már nem nekem..
Vagy lehet épp ezt mutatja.
Esetleg matektanár, így tanítja a gyerkőcöknek a kétharmadot.
Vagy a fejlesztők üzennek Bíbormackónak, hogy még egy ilyen pici jó ötlet kellene.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser60

Vendég
lehetne égig érő fa felső lombkoronás területekkel
ahogy pince is törpöknél illetve föld alatti csarnok -- Gyűrűk ura
 

DeletedUser434

Vendég
Köszönöm szépen @Hoshi ! :)

(Mondjuk, azt nem bántam volna, ha leírod a számukat, hogy melyikeket is!!! ;) Tudod, a női kíváncsiság.... :p)
 

DeletedUser908

Vendég
Bizonyos épületek vagy látogatást tett testvériség tagok egy embert küldenének a városba, aki ha elsétál egy lakóépület vagy műhely, esetenként manufaktúra előtt, akkor az az épület részesülhetne egy összegyűjtési vagy egyéb növekedést előidéző szolgáltatásban. Ha az emberkék olykor elcsatangoltak ott is, ahol aztán végképp semmi szükség nem volt rájuk, és így egyes területek kimaradnának a szolgáltatásból;a megoldást az útlezárók jelenthetik, amelyekkel megakadályozhatjuk, hogy az embereink nem kívánt irányba kószáljanak el.

Nekem ez eddig a leghasználhatóbbnak vélt ötletem, de bárminek örülnék ami a testvériségbélieket jobban motiválná, a társaik meglátogatására, mert bizonyára nem én vagyok az egyetlen akinek a csapatában lustaságok és felcsigázott pontszám-vadászok is vannak.​
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser434

Vendég
Mivel a célt, amely miatt e topikot létrehoztam (hogy a "cimboráimat" játékban tartsam), nem szolgálta meg (idő közben sajnos, Thor és Oti is távozott a játékból :( ), ezért nem látom értelmét a további ötletelésnek, vagy a Fórumon való, túl aktív részvételemnek, ezért kérem a topik zárását, és a mások által hozzáírt ötletek, új topikba helyezését!
Köszönöm!
 

DeletedUser17

Vendég
@Macipiri kérésének megfelelően a témát zároltam.
Mivel az ötletek egy része már továbbítva lett @Hoshi által, így az újabb ötleteknek nyisson mindenki új témát.

A már beérkezett ötletek szétszedése (az összefonódások és idézések miatt) nem célszerű. Ami itt van az szerintem maradjon is itt.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent