• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Értesítések szétbontása kategóriák szerint a látogatások miatt (külön látogatások, külön kereskedések)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Melkor

Tapasztalt építő
Sziasztok

A felemelkedett árúk kereskedésével nekem elég gyakran túlcsordul az értesítéses listám, ha jól látom 60 értesítés fér bele. Amikor sokat kereskedek akkor egész egyszerűen nem látom utána melyik szomszédom látogatott meg, így nem tudom visszalátogatni sem. Azoknak akik szeretik egybe letudni egy nap a visszalátogatást, azoknak ez problémát jelent. Én szivesen látnék ott 2 fület, különbontva az értesítéseimet kategória szerint.

Alternatív megoldásnak tartanám ha ki lehetne kapcsolni a kereskedelmi értesítéseket, de ez szerintem nem lenne jó megoldás. Én remélem hogy a kódban nem okozna gondot, ha 1 db 60-as lista helyett 2db lenne...
 

Kira7

Veterán
Sziasztok

A felemelkedett árúk kereskedésével nekem elég gyakran túlcsordul az értesítéses listám, ha jól látom 60 értesítés fér bele. Amikor sokat kereskedek akkor egész egyszerűen nem látom utána melyik szomszédom látogatott meg, így nem tudom visszalátogatni sem. Azoknak akik szeretik egybe letudni egy nap a visszalátogatást, azoknak ez problémát jelent. Én szivesen látnék ott 2 fület, különbontva az értesítéseimet kategória szerint.

Alternatív megoldásnak tartanám ha ki lehetne kapcsolni a kereskedelmi értesítéseket, de ez szerintem nem lenne jó megoldás. Én remélem hogy a kódban nem okozna gondot, ha 1 db 60-as lista helyett 2db lenne...
Szia már felvetett és továbbították is:
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/az-Értesítések-oldalszámának-növelése.4264/

Ugyan abba a hibába estél mint anno én is, nem olvastam eléggé vissza és én is írtam hasonló javaslatot :)
 
Utoljára szerkesztve:

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
Jó hírünk van számodra, az adott javaslat már egyszer továbbításra került, így fejlesztő csapatunk már értesült róla.
 

Dallas1975

Felderítő
Üdv.

igen a sok kereskedés kitolhatja a "visszapacsit" a levelezésből ,de addig is erre a legjobb megoldás hogy 100000 "akármit" nem 100 ajánlatként rak fel az ember , ahogy haladtam előre soha nem volt gond ha 1000,10000 ,vagy most 100000-es ajánlatot rakok fel ugyan úgy elviszik ,bár tény az ötlet jó :) ,de tényleg érdemes megpróbálni hogy nagyobb ajánlatot raktok ki, előbb utóbb kiderül belőle mi fér még bele ,látok olyat hogy 100 E fát 5x 20 E formába tesznek ki pedig a 100 E is elmegy .
 
Utoljára szerkesztve:

Dallas1975

Felderítő
Szia!

Aztán, ahogy haladsz előre, majd gond lesz. ;)
Idézném az ötlet egy első félmondatát:

Itt már nem te döntöd el, hogy mennyi árut teszel ki 1 ajánlat keretén belül.
Üdv

Értem ,ezek szerint ez a felemelkedett árúnál nagy gond, én még 1-2 fejezettel előtte vagyok, mit jelent a nem én döntöm el ,csak hogy tudjam mire számítsak :)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
mit jelent a nem én döntöm el ,csak hogy tudjam mire számítsak
Kedves Dallas1975!

Kérlek, a fórumszabályzatot vedd figyelembe, egy ötletnél ne vigyük el (ismét) a lényeget.

"A témához szólj hozzá! Kérjük, olyan válaszokat írj, melyek a témához kapcsolódnak. Ha nem tudsz témába vágó választ írni, néha jobb, ha nem is írsz semmit. "

Amennyiben testvériségen belül nem kapsz választ kérdésedre, valamint a wikin és a fórumon se találsz információt, akkor a "kérdések, segítség" rovatba írj.

További jó játékot kívánok,
Niraya
 

Dallas1975

Felderítő
Kedves Dallas1975!

Kérlek, a fórumszabályzatot vedd figyelembe, egy ötletnél ne vigyük el (ismét) a lényeget.

"A témához szólj hozzá! Kérjük, olyan válaszokat írj, melyek a témához kapcsolódnak. Ha nem tudsz témába vágó választ írni, néha jobb, ha nem is írsz semmit. "

Amennyiben testvériségen belül nem kapsz választ kérdésedre, valamint a wikin és a fórumon se találsz információt, akkor a "kérdések, segítség" rovatba írj.

További jó játékot kívánok,
Niraya
Hello
Én csak "beszélgetni" szerettem volna ,nem tudtam hogy itt ilyen szigorú szabályok vannak :)

bocs .)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent