• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Épületek

DeletedUser4126

Vendég
Tegnap kezdtem a játékot, és én is nagyon hiányoltam az épületek forgatást. Először csak azt hittem, én vagyok béna, aztán rá kellett jönnöm, hogy itt tényleg nem lehet forgatni. Nem értem, hogy miért, pedig a helykihasználás érdekében jobb lenne, plusz egy-egy nagyobb épület mögé jó lenne belátni, hogy hogy is vezet arra az út - főleg, ha már régebben raktad le, aztán fejleszteni akarsz... Szóval, én (névrokonommal ellentétben :p ) támogatom az ötletet. :)
 

DeletedUser4126

Vendég
mondjuk, az tök jó, hogy a "nem támogatom" miértjét senki nem írja le... o_O
 

DeletedUser683

Vendég
Nem értem, hogy miért, pedig a helykihasználás érdekében jobb lenne, plusz egy-egy nagyobb épület mögé jó lenne belátni, hogy hogy is vezet arra az út - főleg, ha már régebben raktad le, aztán fejleszteni akarsz
Erre van egy remek módszer. Mivel most regisztráltál, így még nem vagy benn az adatbázisában, de néhány nap múlva te is bent leszel. :)
https://www.elvenstats.com/players
evenstatsp.png

A fenti linken, az Evenstats oldalon a Player fület kiválasztva, oda a nevedet beírva előkerül sok hasznos adat a városodról. A diagramok alatt felajánlja, hogy megnézheted a városodat Elvenarchitect oldalon.
Evenstats-Elvenarchitect.png

Kattints a nyillal jelzett részre! Ezután ez fogad:
Evenstats-Elvenarchitect2.png

A linkre kattintás után a teljes városodat látni fogod a várostervezőben. Érdemes megtanulni a használatát, de ezzel a módszerrel meg tudod nézni a városod rendezettségét is. Az egyes ikonokra rátartva az egeret megjelennek az épületek értékei is. ;)
elvenarchitect.png
 
Fent