• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Épületek elforgatása

Szeretnéd, hogy az épületeket el lehessen forgatni?


  • Összes szavazó
    14
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!

Olvasgatva a korábban írt fejlesztési ötleteket ezt még nem találtam meg:
A javaslatom az lenne, hogy az összes épületet el lehessen forgatni. A játék megalkotója kigondolta a méreteket, de arra nem gondolt hogy egy szerencsétlen méret miatt nem lehet sok dolgot letenni. Nagyban hozzájárulna a városok fejlődéséhez, és fejlesztéséhez.
Másik javaslatom egy raktár. Nem a megtermelt dolgokra gondoltam, hanem , ha egy dísztárgy pl most nem fér el de később kell akkor el lehessen tenni, ne kelljen eladni illetve lebontani, de más épületeket is elraktározhatnánk. Hosszú idő miatt a megépítés - lebontást sokan nem használják egyáltalán! Illetve egy átrendezés miatt jól jönne ahova ki lehetne tenni.
Visszaolvasva más javaslatokat , ott olyat olvastam, hogy egymásra tenni... az nem igazán jó mivel ha nem veszed le többé akkor pl két ház simán elvan anélkül hogy zavarnák egymást. Tehát a szabad terület teljes kihasználása lenne a cél.

Köszönöm: Mircipirci
 

DeletedUser938

Vendég
Sziasztok!

Olvasgatva a korábban írt fejlesztési ötleteket ezt még nem találtam meg:
A javaslatom az lenne, hogy az összes épületet el lehessen forgatni. A játék megalkotója kigondolta a méreteket, de arra nem gondolt hogy egy szerencsétlen méret miatt nem lehet sok dolgot letenni. Nagyban hozzájárulna a városok fejlődéséhez, és fejlesztéséhez.
Másik javaslatom egy raktár. Nem a megtermelt dolgokra gondoltam, hanem , ha egy dísztárgy pl most nem fér el de később kell akkor el lehessen tenni, ne kelljen eladni illetve lebontani, de más épületeket is elraktározhatnánk. Hosszú idő miatt a megépítés - lebontást sokan nem használják egyáltalán! Illetve egy átrendezés miatt jól jönne ahova ki lehetne tenni.
Visszaolvasva más javaslatokat , ott olyat olvastam, hogy egymásra tenni... az nem igazán jó mivel ha nem veszed le többé akkor pl két ház simán elvan anélkül hogy zavarnák egymást. Tehát a szabad terület teljes kihasználása lenne a cél.

Köszönöm: Mircipirci
Szia Mirci!
Nem akarlak elszomorítani de ezek a javaslatok már réges rég felvetésre kerültek , nem valószínű,hogy meg fogják valósítani ,mert akkor sokkal könnyebb lenne a játék .... A raktár ötlete sokaknak tetszett pedig . Meglátjuk a rekciókat ,mindenesetre jó ,hogy valaki megint előhozta a témát,hátha most pozitívabban fognak hozzá állni ,legalábbis a raktár kérdéshez mindenképp jó lenne..... álom,édes álom :)
 

DeletedUser262

Vendég
hát igen sajnos megtalálod az elutasított ötletek között, elég sok más jó ötlet közt :)
 

DeletedUser256

Vendég
Én sajnos nem tudom támogatni. :) Eddig sajnos szinte az idő a legnagyobb nehezítő tényező a játékban, ez meg a másik. Hogy tudd elrendezni a városodat. Ezt már a fejlesztők is elmondták (mindjárt ideszerkesztek egy linket) és Hoshi is kb. 5x odalinkelte már különböző (f)elvetéseibe ugyanennek az ötletnek. És igen, könnyítené. De szerintem túlságosan is. Raktárat pedig csak olyan módon támogatom, ha letett épületeket nem lehet felvenni. (nem tudom így hirtelen, milyen más célra szolgálna, de erre szerintem ne :) )
 

DeletedUser3

Vendég
Elutasítva.
A forgatás egyrészt a játékot túl könnyűvé tenné, másrészt technikai akadályai vannak.
Raktár szintén: Előre kell tervezni a dolgokkal ("Hmm... ha most ezt ide leteszem, akkor majd a következő épülettel együtt nem tudom átrendezni a várost...").
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent