• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Álmok Szezonja

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!

Lehet, hogy én értelmeztem rosszul a bejelentést, de az Álmok szezonja csak az ismételhető feladatokat váltotta le. Tehát a faji küldetéseket szerintem továbbra is kapnia kellene mindenkinek.
Kedves @Putyika
Köszönöm az észrevételt, de nem a faji feladatok tűnnek el, csak az ismétlődő feladatok. Ezt váltotta fel az Álmok Szezonja feladatsor. Lehet félreérthető volt a válaszom.
 

Kira7

Veterán
A jobb jutalmakat csak "megvenni" lehet, megszerezni nem.
Az álmok szezonjában a szezonbérlettel megnyerhető összes jutalmat, meglehetett szerezni ( 1 kis szerencsével) gyémánt rá fordítás nélkül az előző eventeken meg a barkácsban.

Szerintem a 3000 gyémánttal kicsit túl lett árazva, többet nem ér ez se a királyi díjjaktól és az csak 1500 gyémánt.
 

Calyr

Veterán
Sajnálom @Calyr, ha panaszkodásnak vetted a dolgot, mi csak javaslatokat tettünk néhány dologra, mert az ilyen dolgok, mint a hiányzó, vagy félrefordítások, sőt, a rossz helyesírás elég keserű szájízt hagy az emberben. Olyan, mintha nem foglalkoztak volna vele az ezért felelős emberek, pedig tudjuk hogy de. De ha te (ti) úgy gondoljátok, felesleges jelezni a hibákat, nem fogok több ilyet jelezni. Majd inkább rászokok a számolós topikra, hátha azzal nem lesz baj.
Csak, hogy ne legyen félreértés: a panasz jelzéssel nincs semmi gond, a hogyanja a nem mindegy, szerintem jópár esetben túl lett tolva, ezt jeleztem én is erősen túltova, a netes kommunikációban jól ismert görbe tükör effektus szerint. :)
Sosem írtam olyat, hogy felesleges jelezni, és nem is fogok.
 

Calyr

Veterán
Az álmok szezonjában a szezonbérlettel megnyerhető összes jutalmat, meglehetett szerezni ( 1 kis szerencsével) gyémánt rá fordítás nélkül az előző eventeken meg a barkácsban.

Szerintem a 3000 gyémánttal kicsit túl lett árazva, többet nem ér ez se a királyi díjjaktól és az csak 1500 gyémánt.
Egyetértek, és akkor menjen a közösbe visszajelzés erre is. Úgy is mindig szokták kérni, hogy ezeket is gyűjtik.

Bár itt már legalább vannak használható épületek is (Ludibria Ventis+2*2-es harci segítők), a fejlesztők sajnos ismét belesetek a szokásos hibájukba, és azt gondolták, hogy a mennyiséggel lehet pótolni a minőséget. Hát nem. Hiába kapható sokféle épület, ha ezek többségében ótvar rossz cuccok. Manatermelőben minek kellene olyan, ami lényegesen kevesebbet termel, mint a legjobbak (pl. manakunyhó, lávatojás)? Aki meg kitalálta ezeket a harci egység termelő izéket (ilyen minimális termeléssel), még életében nem bajnokizott tisztességesen. Kezdő játékosoknak lehet megérheti ezeket az épületeket letenni (szerintem amúgy nekik sem, de adjuk meg a választás szabadságát meg az elvi esélyt), de összességében túl nagy területen termelnek túl lassan túl keveset. Marha jó üzlet ezért még gyémit is adni, na persze. :)
Ha az ember elvégez egy kis matekot, akkor kijön, hogy a szokásos akciókhoz (pl. év végihez, ahol fix ára volt az egyes épület csomagoknak) képest ezen az eseményen jóval drágábban lehetne venni pár hasznos dolgot, ami így az ár-érték arányban gondolkodni szerető játékosok számára egyszerűen a mérlegelést sem éri meg. Ez így kb. a fejlesztők részéről megint egy készlet kiporolás, ahová bevágtak egy sor régi kacatot, és megnézik, hogy ez mennyire kell a népnek.
Én nagyon remélem, hogy az lesz a konklúzió, hogy kösz, de nem, és akkor az összes 2*2-esél nagyobb épületet újragondolják, újratervezik, és megcsinálják végre rendesen.
 
Utoljára szerkesztve:

swine1977

Újonc
Kedves @swine1977
Nem nagyon akarom a kedves @Mihaszna játékos társamat ismételni, de megerősíteném a fent leírtakat. Lehet gyémántot szerezni a játékból, hiszen olykor a Technológiai kutatásokban is akad még gyémánt lehetőség, a Varázsakadémiában, a Toronyban is (Dzsinn barátunk is ad olykor 200 gyémántot). Tehát az az állítás, hogy CSAK venni lehet, nem helytálló. Az Álmok Szezonja jónak ígérkezik, több ajándék lehetőséggel, mint az ismétlődő feladatok. Próbáljatok meg legyetek szivesek minden újítást kicsit türelmesebben, és lelkesebben fogadni.
További kellemes játékot kívánunk!
Kedves Cyklon.
Lehet rosszul fogalmaztam a "megvenni" kifejezést én úgy gondoltam, hogy 3000 gyémántot kell fizetni a Szezonbérletért. Nem tartom rossznak az Álmok Szezonját, de fejezet lépés után nem csak az ismétlődő feladatok szűntek meg, mert technológiai kutatási feladatot sem ad. A Szezon kezdése után léptem fejezetet és nem kéri a kutatással kapcsolatos feloldásokat. Ezeket hiányoltam, mivel eddig úgy tudtam adott gyémántot, pl ha eladtál egy portált. Az Út az örökséghez fejezetet most kezdtem. Már kész a Luxus út, a Banshee és egyiket sem kérte, hogy kutassam ki. Az Álmok Szezonja és az Alkímia Titkai feladatai vannak csak. Akkor a faji küldetések is megszűntek az ismétlődőkkel együtt?
 
Utoljára szerkesztve:

Calyr

Veterán
Kedves Cyklon.
Lehet rosszul fogalmaztam a "megvenni" kifejezést én úgy gondoltam, hogy 3000 gyémántot kell fizetni a Szezonbérletért. Nem tartom rossznak az Álmok Szezonját, de fejezet lépés után nem csak az ismétlődő feladatok szűntek meg, mert technológiai kutatási feladatot sem ad. A Szezon kezdése után léptem fejezetet és nem kéri a kutatással kapcsolatos feloldásokat. Ezeket hiányoltam, mivel eddig úgy tudtam adott gyémántot, pl ha eladtál egy portált. Az Út az örökséghez fejezetet most kezdtem. Már kész a Luxus út, a Banshee és egyiket sem kérte, hogy kutassam ki. Az Álmok Szezonja és az Alkímia Titkai feladatai vannak csak. Akkor a faji küldetések is megszűntek az ismétlődőkkel együtt?
Nem szűntek meg a fajosak, akkor írj a Supportnak, annak látszódnia kellene.
 

Ferenc99

Erős harcos
Bár itt már legalább vannak használható épületek is (Ludibria Ventis+2*2-es harci segítők), a fejlesztők sajnos ismét belesetek a szokásos hibájukba, és azt gondolták, hogy a mennyiséggel lehet pótolni a minőséget. Hát nem. Hiába kapható sokféle épület, ha ezek többségében ótvar rossz cuccok.
Ha minden épületnél az összesből lehetne választani akkor megérné a 3000 gyémántot pl valaki egy manafarmot hozna létre rájákból valaki még csak katonai épületet választaná , nyilván a fejlesztőknek ez nem fájna.
 

Gin2

Újonc
Én a 20-dik fejezetbe vagyok ezért is értékelem a napi 10 perces gyorsítókat. Ez idáig még nem volt szerencsém más jutalomhoz. De talán nem is létezik más, de ez is nagy segítség. :)
 

Laci0212

Erős harcos
Én a 20-dik fejezetbe vagyok ezért is értékelem a napi 10 perces gyorsítókat. Ez idáig még nem volt szerencsém más jutalomhoz. De talán nem is létezik más, de ez is nagy segítség. :)
Van más is, én kaptam már 20%-os pénzesőt,bónuszos érző árut is,igaz 3 város,több variáció.
 

Mihaszna

Veterán
Ezek a heti feladatok végtelenül könnyűek - legalábbis nekem. Ma kaptam újakat, s már csak egy van, amit estére meg is oldok. Megint várhatok újabb 6 napot. Most vagy én csinálok valamit túl jól, vagy tényleg az easy (könnyű) kategóriába tartozik. Felmerült bennem két kérdés is menet közben.
- Vannak feladatok, ami az eventekkel függenek össze. Ha véget és egy event, akkor ezek a feladatok ideiglenesen megszűnnek, vagy a teljesíthetetlen kategóriába kerülve visszatérnek? (függetlenül attól, hogy napi vagy heti feladatról van szó)
- Ami a jutalomsávot illeti, majdnem a felénél tartok. Ha valaki idő előtt eléri a végét, akkor már csak a napi küldetések maradnak hátra? (egyáltalán lehet olyan, hogy hamarabb érem el a jutalomsáv végét, mint az eseményre szánt idő?)

A heti feladatokra szánt időt érdemes lenne picit csökkenteni, mert eddig úgy tapasztalom, hogy a 24 órás várakozási idő jobban megéri, mint a 6 nap. Vagyis olyan érztet kelet bennem, mint az Eevnteken, amikor lakat alá kerül az ember fia/lánya, és alig várja a másnapot, hogy újabb küldetést kapjon. A különbség csak annyi, hogy itt akarva se tudnék előre haladni ami a zárolást indokolná - hogy lakat alatt legyek - , mert alapból lekorlátoz az idő miatt.
 

GABnagyur

Újonc
Szerintem mindenkinek érdemesebb a saját ritmusa szerint tenni , ha ez egybevág a feladatokkal , akkor az csak plusz.
 

B i l l K a p u

Erős harcos
- Ami a jutalomsávot illeti, majdnem a felénél tartok. Ha valaki idő előtt eléri a végét, akkor már csak a napi küldetések maradnak hátra? (egyáltalán lehet olyan, hogy hamarabb érem el a jutalomsáv végét, mint az eseményre szánt idő?)
Ha a béta mérvadó, akkor kb egy héttel lehet hamarabb végig érni a jutalom skálán. De mivel te is ott vagy, gondolom már látod. :)
 

Mihaszna

Veterán
Ha a béta mérvadó, akkor kb egy héttel lehet hamarabb végig érni a jutalom skálán. De mivel te is ott vagy, gondolom már látod. :)

A béta megjelenéseket mindig fenntartásokkal kezelem, de az esetek többségében bízom, hogy a dolgok úgy jönnek át ide hozzánk, ahogy az ott megjelenik. Az ottani városom amolyan teszt városként üzemel csak, tehát nem úgy játszom, mint itt. 2 év alatt sikerült eljutnom a 6. fejezetig. :)
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Mégis csak vannak további jutalmak. :)
 

Csatolmányok

  • seasonpass.PNG
    seasonpass.PNG
    795,7 KB · Megtekintések: 41
  • season pass.PNG
    season pass.PNG
    693,1 KB · Megtekintések: 41

B i l l K a p u

Erős harcos
Nem tudom, 15-ös tp-t nyitottam. És van tovább is már nyitottam azóta még valamit. A szélsőkben amik 3k gyémántosak, Több az épület mint a simában. Annyit megnéztem, hogy nem az ami az épületegyüttesből nekem hiányzik.
 
Fent