• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Álmok Szezonja

molly72

Újonc
Segítséget kérnék , hogy tudom feloldani a lakatott ? Végeztem mindennel és semmi !
 

Csatolmányok

  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    518,5 KB · Megtekintések: 10

Kira7

Veterán
Segítséget kérnék , hogy tudom feloldani a lakatott ? Végeztem mindennel és semmi !
Szia, megveszed a szezonbérletet és akkor megkapod........ a jutalmak elején felül van...van rajta 1 "i" információ ikon megnyitod és ott van a leírás

1674767201279.png
 
Utoljára szerkesztve:

sejbi

Tag
A heti feladatban pedig olyan van, hogy oldj meg 10 feladatot! A limitálás miatt a 10 feladat biztosan nem fér bele az egy hétbe.... Nem tudom a bétáshoz képest mit változtattak a programozók?? Ott, ha nem oldottál meg egy feladatot, az megmaradt és csak a megoldottak helyére került újabb.

Az utolsó perces fordításra csak annyit reagálnék, hogy ezek a feladatok és a szövegek is a bétán már több, mint egy hónapja ismertek. Egy valamire való fordító egy nap alatt lefordítja.... különösebb erőlködés nélkül.

1674766070772.jpeg


Az már megint más lapra tartozik, hogy ezeket hogyan illesztik be. Lásd az alsó képet:)
 

Csatolmányok

  • Szezonbér-let.jpg
    Szezonbér-let.jpg
    34,3 KB · Megtekintések: 15
Bár nem hiba, de javaslat:
1674819191132.png
Tudom, a 9 ott egy változóval lehet megadva, de mivel ott csak 3, 9, 24 vagy 48 állhat, és mindegyik elé "a" megy, így felesleges a "(z)".
Illetve "Készíts tetszőleges árut a X órás lehetőséggel" kicsit rövidebb, lehet szebb lenne kevesebb töréssel.
De ez csak egy tipp. ;)
 

Calyr

Veterán
Emberek, nem mintha ne lenne roppant szórakoztató ezeket a kommenteket olvasni :) - de azért egy-egy reálisabb pillanatban az emberben felmerül a kérdés, hogy nektek tényleg ennyire nincs életetek, hogy ezek az extra vehemens jólmegmondások jelenthetik a nap fénypontját?
Végre jött egy olyan játékelem, amire azt lehet mondani, hogy volt értelme megcsinálni, és ha igazak a hírek, ezek mostantól rendszeresek is lehetnek, lecserélve a totál értelmetlen pörgethető küldetéseket - és nektek tényleg azon kell hisztizni, hogy mi miért nem úgy van szövegezve? Szívem szerint erre Ford Farline méltán hírhedt szavaival reagálnék, de azt gondolom élből moderálnák. Pedig menyire hogy illik ide! :)
Amúgy persze van igazságotok, mert ha hiba van, az bosszúság, és azt bárki jogosan jelezhető - nade egy sima jelzéshez biztos le kell menni olyan szintre, ahol felmerül Susu Petals és a sajtreszelő élménye is? :D
Vagy ha már mindenképpen "ki kell írni magatokból" ezen rettenetes megtriggerelődéseket, legalább az olyasféle extra képmutatást mellőzzétek már, mint amit sejbi mester villantott ide. A segítő szándék, ja persze. Én meg a dalai láma külhonban rejtőző örököse vagyok. :D
Miért nem lehet nyíltan vállalni, hogy amint lehetőség nyílt egy kis reklamálásra, úgy rácsaptál, mint gyöngytyúk a takonyra? Végre és ismét kimaxolhattad ezt, de szép is ez az élet, nemde? Egy nap, amikor azzal a jóleső érzéssel nézhetsz körül széles-e világban, hogy a napi flamepenzum teljesítve, már nem kell vegzálni az utcán járókelőket, beszólni a bolti eladónak, belerúgni kiskutyákba sem.
Az élet szép, na, és élni jó. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Natty

Felderítő
A heti feladatban pedig olyan van, hogy oldj meg 10 feladatot! A limitálás miatt a 10 feladat biztosan nem fér bele az egy hétbe.... Nem tudom a bétáshoz képest mit változtattak a programozók?? Ott, ha nem oldottál meg egy feladatot, az megmaradt és csak a megoldottak helyére került újabb.

Az utolsó perces fordításra csak annyit reagálnék, hogy ezek a feladatok és a szövegek is a bétán már több, mint egy hónapja ismertek. Egy valamire való fordító egy nap alatt lefordítja.... különösebb erőlködés nélkül.

3936 bővítmény megtekintése


Az már megint más lapra tartozik, hogy ezeket hogyan illesztik be. Lásd az alsó képet:)
Ha nem szimpatikus valamelyik feladat, a frissitőgomb használatával le tudod cserélni a számodra nehéznek tűnő feladatot, heti kétszeri lehetőséged van erre.
 
Sajnálom @Calyr, ha panaszkodásnak vetted a dolgot, mi csak javaslatokat tettünk néhány dologra, mert az ilyen dolgok, mint a hiányzó, vagy félrefordítások, sőt, a rossz helyesírás elég keserű szájízt hagy az emberben. Olyan, mintha nem foglalkoztak volna vele az ezért felelős emberek, pedig tudjuk hogy de. De ha te (ti) úgy gondoljátok, felesleges jelezni a hibákat, nem fogok több ilyet jelezni. Majd inkább rászokok a számolós topikra, hátha azzal nem lesz baj.
 

Wiccara

Veterán

Mihaszna

Veterán
Sziasztok. Szeretném megkérdezni, hogy ennél a feladatnál mit kell csinálni? A válaszokat előre is köszönöm. :)

Névtelen.jpg
 

Mihaszna

Veterán
Én már nagyon vártam ezt az eseményt, mert tetszik. Nem kell kapkodni, teljesíthető feladatok, és látható nyeremények. Minden kis apróságnak örülni kell. Akinek ez az esemény sem tetszik, az tényleg keressen valami más elfoglaltságot. Ami pedig a fordításkat illeti, lehet kérdezni és jelezni is. Szinte majdnem minden esemény esetében kerülnek át dolgok, amiket utólag kell javítani, nincs ebbe semmi különös. A lényeg a szándékon és a segítőkészségen múlik. Ennyi. :) Remélem, ha véget ér 75 napon belül, akkor lesz folytatása. :)

Még egy kérdés a csapat felé: Valahogy megoldható, hogy ezek a "figurák" mindegyike látható legyen? A szezon miatt lejjebb került mindenki 1 sorral. :)

1.jpg
 

swine1977

Újonc
Sziasztok. Az Álmok Szezonja miatt megszűntek a régi feladatok, pedig eddig fejezetlépésnél volt olyan küldetés ami gyémántot adott. Most ennek vége? Itt már csak költeni lehet a gyémántot és szerezni nem? Ez egy kicsit csalódás...:( A jobb jutalmakat csak "megvenni" lehet, megszerezni nem.
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok. Az Álmok Szezonja miatt megszűntek a régi feladatok, pedig eddig fejezetlépésnél volt olyan küldetés ami gyémántot adott. Most ennek vége? Itt már csak költeni lehet a gyémántot és szerezni nem? Ez egy kicsit csalódás...:( A jobb jutalmakat csak "megvenni" lehet, megszerezni nem.

Szia.

Nem állítom, hogy erre hajaztak a fejlesztők, hogy megszüntessék a + "ingyen" gyémánt megszerzésének lehetőségét, de akárhogy is nézem, valahol igazad van, igazad lehet. Gyémántot a Toronyból (egyénileg és csoportosan), valamit a Barkácsolások után is van lehetőség szerezni. Az utóbbihoz szerencse kell. A Toronyban egyénileg szerencse függő, de csoportosan viszont fix, hogy nyerhetsz, függően attól, hogy a csapat meddig jut fel a toronyban. :) Tudom, sovány vígasz, de a Törp korszaktól kezdve minden egyes fejezet lépés esetén + 200 gyémántot kapsz ajándékba.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok. Az Álmok Szezonja miatt megszűntek a régi feladatok, pedig eddig fejezetlépésnél volt olyan küldetés ami gyémántot adott. Most ennek vége? Itt már csak költeni lehet a gyémántot és szerezni nem? Ez egy kicsit csalódás...:( A jobb jutalmakat csak "megvenni" lehet, megszerezni nem.
Kedves @swine1977
Nem nagyon akarom a kedves @Mihaszna játékos társamat ismételni, de megerősíteném a fent leírtakat. Lehet gyémántot szerezni a játékból, hiszen olykor a Technológiai kutatásokban is akad még gyémánt lehetőség, a Varázsakadémiában, a Toronyban is (Dzsinn barátunk is ad olykor 200 gyémántot). Tehát az az állítás, hogy CSAK venni lehet, nem helytálló. Az Álmok Szezonja jónak ígérkezik, több ajándék lehetőséggel, mint az ismétlődő feladatok. Próbáljatok meg legyetek szivesek minden újítást kicsit türelmesebben, és lelkesebben fogadni.
További kellemes játékot kívánunk!
 

Mihaszna

Veterán
Igazad van Cyklon, a Dzsinnt és az Kívánságok Istennőjét - amit MINDEN eventen meglehet nyerni - el is felejtettem. :) És igen, ahogy írtad "Az Álmok Szezonja jónak ígérkezik, több ajándék lehetőséggel". Most néztem át tüzetesebben a nyereményeket és például a 72.000 Unurium lehetőség - ahhoz képest, hogy én csak 23.000-et termelek naponta - igen is a prémium kategóriába tartozik. :) Továbbá ott vannak a kultúrát és Lakost adó épületek, amik sokkal jobbak, mint a játék alap épülteti, valamit ezekre mindenkinek szüksége van a fejlődéshez. Nyersanyagok tömkelegei, valamint egységnővelő bűbájok. Mi kell még? 100.000 Gyémánt 80 db Szerszámosdobozért cserébe? Ugyan.. :) Végre egy olyan fejlesztés, egy olyan esemény, ami nem 22 napos, nem kell érte bontani várost, a feladatok java részere napi rutin is lehet. Akinek meg nem tetszik, hogy nyerhet - fejezettől függően - több ezer nyersanyagot, az adja nekem, én tudok mit kezdeni vele. :D
 

Putyika

Veterán
Az Álmok Szezonja jónak ígérkezik, több ajándék lehetőséggel, mint a már ismert fajifeladatok.
Az Álmok Szezonja miatt megszűntek a régi feladatok
Sziasztok!

Lehet, hogy én értelmeztem rosszul a bejelentést, de az Álmok szezonja csak az ismételhető feladatokat váltotta le. Tehát a faji küldetéseket szerintem továbbra is kapnia kellene mindenkinek.
 
Fent