• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Shapira

    Elfek az emberek ellen

    66
  2. Shapira

    Sárkánylovasok

    Sziasztok! Ismét új tagokat keresünk.Most már egy kicsivel több az elvárás ,de ha aktív vagy teljesíthető.50.000 pont felett várjuk a jelentkezést.
  3. Shapira

    Testvériséget keresek

    Szia ! ha van kedved csatlakozz hozzánk Sárkánylovasok.
  4. Shapira

    Elfek az emberek ellen

    38
  5. Shapira

    Elfek az emberek ellen

    27
  6. Shapira

    Elfek az emberek ellen

    24
  7. Shapira

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    Sajnálom de ,nagyon utálom ezt az eventet,kb 5 feladat ismétlődik,és van hogy ugyan az a feladat 5x-6x egymásután.Szóval csináltam egy pár eventet eddig,de ez a legrosszabb.
  8. Shapira

    Elfek az emberek ellen

    -8
  9. Shapira

    Sárkánylovasok

    Sziasztok, Szeretettel várunk minden olyan játékost,kezdőt és haladót aki aktív.Legalább hetente 5-6 alkalommal belép a játékba. Jó csapat játékos, és a játék élménye miatt játszik.Kicsik is jelentkezzenek bátran szívesen segítünk a gyorsabb fejlődésben. Jelentkezés nálam , Freyaznál, és...
  10. Shapira

    Elfek az emberek ellen

    42
  11. Shapira

    Elfek az emberek ellen

    4
  12. Shapira

    Kibeszélő Téli Varázs

    Szia , én sem kaptam ,pedig az értesítés,hogy válaszoltak játékba a hozzászólásomra meg érkezett.
  13. Shapira

    Elfek az emberek ellen

    2
  14. Shapira

    Elfek az emberek ellen

    80
  15. Shapira

    Sárkánylovasok

    Sziasztok ! Új tagokat keresünk,nincsenek nagy elvárások,légy aktív legalább 4-5 x hetente.Jelezd ha tudod mikor nem tudsz lenni hosszabb ideig.Kicsiket is szeretettel várunk.
  16. Shapira

    Elfek az emberek ellen

    76
  17. Shapira

    Elfek az emberek ellen

    56
  18. Shapira

    Elfek az emberek ellen

    -94
  19. Shapira

    Elfek az emberek ellen

    -39
  20. Shapira

    Elfek az emberek ellen

    -61
Fent