• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Elfek az emberek ellen

DeletedUser

Vendég
75
Hááát - elég uncsi lett ez!
Ez a játék alapvetően egy értelmetlen tök unalmas valami Csak az hoz bele életet, ha a játékosok tesznek bele. Mi (azok az elfek, akik szoktunk némi életet hozni) egy csapatban játszunk, így jelenleg nem itt van a kommunikáció terepe.
Volt, amikor a fórumon itt volt a legnagyobb élet, mert összeverődött egy remek ember/elf társaság, ráadásul szétszórva voltunk a testvériségekben akikkel itt ment a kvaterka. Nem a számolás volt a lényeg, hanem az évődés, a poénkodás stb... Ez hozott magával persze kis versenyt is.
Ez az ami most hiányzik innen, egyszerűen nincs meg a megfelelő társaság és így ez a fórum szekció bizony egy élettelen, sivár unalmas valami.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Siorna

Veterán
79
Beszéld rá az embertársaidat, hogy jöjjenek
Beszélném én, beszélném - de nem hagyják magukat! Sok-sok értelmes Ember nem pocsékolja itt az idejét :confused:
Vagy - ahogy már korábban is sejteni véltem - velem van a baj: riasztó vagyok, mindegy, milyen avatarom van :D

Ez a játék alapvetően egy értelmetlen tök unalmas valami Csak az hoz bele életet, ha a játékosok tesznek bele.
Nem értek egyet és egyetértek. Versenyezni jó - szerintem. Csak sajnos csapatversenyezni nem lehet egyedül o_O. És a verseny még jobb, ha közben még egyéb vidám kommunikáció is zajlik, és nem egymás bántása (ami persze többnyire egymás félreértéséből adódik).;)

Mi (azok az elfek, akik szoktunk némi életet hozni) egy csapatban játszunk, így jelenleg nem itt van a kommunikáció terepe.
Óóó, akkor tulajdonképpen jószolgálati tevékenységet végeztek itt: Siorna szórakoztatása! :p:D:cool:
 
Utoljára szerkesztve:
Fent