• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Foreno

    Javítva Testvériségi kaland arany karkötő pontszám

    Helló, pár perccel ezelőtt fejeződött be a 3 órás deszka termelésem, 4 manuban, egyenként 1922 deszkával. Viszont a kalandban csak 1922-t látok elszámolni ebből. Kérlek nézzétek meg.
  2. Foreno

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Én is holdkőtárat, gumifát és mananövényt látok egyelőre...
  3. Foreno

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Sziasztok, az előző 6 hét alatt nekem sikerült megszereznem mind a 9 szükséges sellőereklyét a barkácsolt épületemhez. Most viszont csak 3 medve ereklyét sikerült szereznem a 6 hét alatt. Mindig felmegyek a tetejéig. A stonehenge ereklye recept csak egyszer jött az akadémián, igaz, főnix ereklye...
  4. Foreno

    Nem hiba Zarándok kastély készlet termelése

    Ok, köszi mindkét infót, így már tiszta.
  5. Foreno

    Nem hiba Zarándok kastély készlet termelése

    Sziasztok! A zarándok kastély készletem termelésével van gondom. Pl. a faipari műhelynél az jelenik meg, hogy 6300 a termelés, plusz bónusz termelés a készlet függvényében +2100 és még egyszer +2100. Viszont amikor lejár a 24 óra, csak 6300 deszkát kapok. Hasonló a helyzet a többi termeléssel...
  6. Foreno

    Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

    Sziasztok. Amikor kezdődött az event, mintha olyan hírt olvastam volna, hogy a bétától és a korábbi eventektől eltérően most végig lehet csinálni mind a 76 event küldetést és csak utána jönnek napi küldik. Hát sajnos nem így van. De a hírt már nem találom, lehet, hogy félreértettem valamit?
  7. Foreno

    Nem hiba Kijelzési hibák

    Sziasztok, sikerült ma elkapnom az alábbi képet. Mint mondtam, nem egy halálos hiba, de viszonylag sűrűn előfordul Bár nem vagyok szoftverfejlesztő, de azért van némi informatikai tapasztalatom és erre nem tudnám azt mondani, hogy nem a játékszoftver hibája. A böngésző a megjelenítést végzi, a...
  8. Foreno

    Nem hiba Kijelzési hibák

    Hm, nem mondom, hogy belehalok, de azért néha elég zavaró tud lenni. Mindenesetre azt nem tudom elképzelni, hogy ez ne játék hiba legyen, még ha más tényezőktől is függ. Majd figyelem még. Erőforrás kellene, hogy legyen. i5 9400F, 16 GB RAM, 1000/50 Mbit/s net, kábeles csatlakozással, csak a...
  9. Foreno

    Nem hiba Kijelzési hibák

    Sziasztok, időnként fura kijelzési hibákat látok PC-n browseres játéknál. Pl ráviszem az egeret az egyik deszka manufaktúrámra és azt írja ki, hogy az épp kardtáncost gyárt. Aztán ha lemegyek róla a kurzorral meg vissza, akkor jó. Olyan is szokott lenni, hogy csak a hátralévő időt jelzi ki...
  10. Foreno

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok, az akadémián a receptek milyen rendszer szerint rotálódnak? A sakk-készletemhez már csak a kötetfutó hiányzik, már napok óta várom, de hiába. Pedig meg szoktam várni a váltást éjfél körül, reggel meg már 6-7 között ránézek, tehát nem szalasztom el szerintem. De mostanában viszont...
  11. Foreno

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Köszi, igen, erre már rájöttem. Az eventek során meg tudok szerezni minden ereklyét, de a hat hét torony biztos nem legendő. Ugyan csak pár hete voltam először a toronyban, de háromszor feljutottam a tetejére, és eddig csak 3 ereklyét sikerült gyújtenem a Stonehengehez. Így csak a már korábban...
  12. Foreno

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Én még csak két hónapja játszom, úgyhogy nem tudom,mi volt korábban, egyelőre élvezem, ami van...
  13. Foreno

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Sziasztok, nekem még csak 3. fejlődésben van a Stonehenge. Még semmi hír a következő 6 heti torony jutalmakról. Remélem, azért a Stonehenge ereklyék megszerzésére még később is lesz lehetőség, nem szeretném letörölni. Mondjuk az elmúlt két hétben is felmentem a torony tetejéig, de nem sikerült...
  14. Foreno

    Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

    Sziasztok, most, hogy véget ért az esemény, mi lesz a hatása a hamvas főnix etetésének? Eddig csak egyszer kellett megetetnem, és a hatás még tart 11 napig, de már nincs esemény fizetőeszköz.
Fent