• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Zarándok kastély készlet termelése

Foreno

Újonc
Sziasztok! A zarándok kastély készletem termelésével van gondom. Pl. a faipari műhelynél az jelenik meg, hogy 6300 a termelés, plusz bónusz termelés a készlet függvényében +2100 és még egyszer +2100. Viszont amikor lejár a 24 óra, csak 6300 deszkát kapok. Hasonló a helyzet a többi termeléssel is, pl. kovácsműhely. Minden része a készletnek helyén van, csatlakozik az úthoz stb. A többi épületnél ez úgy szokott lenni, hogy adja a normál termelést, plusz a bónuszt. Itt viszont csak az alap termelést látom. Bónusz termelést csak magánál a kastélynál látok, az termeli az ereklyéket és a katalizátort. Nem tudom, hogy a termelés a hibás, vagy csak rosszul jelenik meg az épületen a termelés. (a teljes termelést írja alapnak?)
 

Wiccara

Veterán
a faipari műhelynél az jelenik meg, hogy 6300 a termelés,
Szia,

nyisd meg a faipari műhelyt, a lakosság alatt a termelésnél vidd az egeret a zöld színű számra. Mutatni fogja, mennyi az alap termelés, és mennyi az épület bónusszal együtt. A idősáv felett a teljes ( bónusszal növelt) mennyiség összegét látod. Ugyanígy a többinél is. ;)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok! A zarándok kastély készletem termelésével van gondom. Pl. a faipari műhelynél az jelenik meg, hogy 6300 a termelés, plusz bónusz termelés a készlet függvényében +2100 és még egyszer +2100. Viszont amikor lejár a 24 óra, csak 6300 deszkát kapok. Hasonló a helyzet a többi termeléssel is, pl. kovácsműhely. Minden része a készletnek helyén van, csatlakozik az úthoz stb. A többi épületnél ez úgy szokott lenni, hogy adja a normál termelést, plusz a bónuszt. Itt viszont csak az alap termelést látom. Bónusz termelést csak magánál a kastélynál látok, az termeli az ereklyéket és a katalizátort. Nem tudom, hogy a termelés a hibás, vagy csak rosszul jelenik meg az épületen a termelés. (a teljes termelést írja alapnak?)

Szia!

Igen, a teljes termelés, amit látsz, az a helyes.
A következő frissítéssel igyekszünk ezen egyszerűsíteni/érthetőbbé tenni.
 
Fent