• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Amszeth

    Javítva Táborozó medálok hibás leírás

    Sziasztok A XVIII. fejezetben (csapatszellem), A Dimenziókapun belül az első fülnél (portál), ha rávisszük az egeret a Táborozó medálokra akkor azt írja ki hogy: A Tábortűz feladat sikeres befejezéséért a Tűz- és Szélközpontokban. Ez nem helyes mert igazából a A Tábortűz feladat sikeres...
  2. Amszeth

    Visszautasítva Eventes épületek más fejlesztési lehetőségei

    Sziasztok Nem tudom, hogy volt e már ilyen ötlet. Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha a viharfőnixhez hasonló eventes nyereményeket fejezetenként nem a Királyi Restaurációból lehetne fejleszteni, hanem mondjuk egy tervrajzért cserébe. Azért lenne jó, mivel ezek a nyeremények fejlesztésenként 16...
  3. Amszeth

    Fórumon, egymással való kommunikáció!

    Sziasztok! Azért írok, mert ez a probléma szerintem általános a fórummal kapcsolatban és muszáj elmondanom, amit gondolok róla. Én a kereskedelemben dolgozok már egy ideje, nem vagyok mai csirke. 99%-ban megoldható normális módon a probléma, amivel a vásárlók jönnek hozzánk. Egy dolgot mindig...
  4. Amszeth

    Címzettek bővítése elküldött leveleknél!

    Annyi lenne csak az ötletem, hogy egy elküldött levélhez bármikor hozzá lehessen fűzni a csapatból új tagokat. PL: ha elküldünk egy levelet 2-3 tagunknak, legyen mondjuk a csapatban csak a Mágusok, de kihagyunk 1 Mágust, akkor ne kelljen még egyszer elküldeni a levelet, hanem egyszerűen utólag...
Fent